Morel albo powerbass ?? prosze o pomoc !!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w sumie mam pytanie co do glosnikow morela albo powerbassa. w czwartkem chce zamontowac w aucie albo morela za 1200 albo powerbassa za 600 ...co radzicie??
  
 
Cytat:
2005-10-11 20:12:52, adam_s19 pisze:
w sumie mam pytanie co do glosnikow morela albo powerbassa. w czwartkem chce zamontowac w aucie albo morela za 1200 albo powerbassa za 600 ...co radzicie??



Świetnie, tylko napisz dokładnie co chcesz zamontować, bo oferta powyższych firm nie kończy się na jednym modelu głośników.
  
 
mam chętke na morela DOTEK 6 MK II ... słyszalem jak brzmi, ale powerbassa nie mialem okazji, nie znam nawet oznaczem ;-/...w czwartek wygłuszam drzwi w samochodzi i musze tam wsadzic jakies glosniki !!
  
 
Cytat:
2005-10-12 18:43:24, adam_s19 pisze:
mam chętke na morela DOTEK 6 MK II ... słyszalem jak brzmi, ale powerbassa nie mialem okazji, nie znam nawet oznaczem ;-/...w czwartek wygłuszam drzwi w samochodzi i musze tam wsadzic jakies glosniki !!



Jeżeli masz taką możliwość, to podłącz jedne i drugie głośniki, wtedy słuchem wybierzesz lepsze dla siebie.
Miałem możliwość odsłuchu zestawu Dotech MkII 6, ze zwrotnicami własnej proidukcji (często ma to duży wpływ na poprawę dźwięku), zestaw nie jest tani i idealnie dostosowany do warunków pracy. wymaga indywiduanego podejścia, żeby wydobyć z niego wszystko co najlepsze. Dobrze dobrana zwrotnica potrafi wydobyć z tego zestawu dużo dobrej muzyki. Standardowa aplikacja zniweczy wszystkie możliwości zestawu.
Głośników powerbass iestetny nie znam, dlatego proponuję montaż Dotech, jednak warto dla sprawdzenia podłączyć jeden i drugi zestaw - gusta są różne .