PREZES W WAWIE - Wtorek(25.03) godz.16-17 Sadyba Best Mall

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ! Jutro będe w Warszawie(prawdopodobnie będzie ze mna Konrad(konrii) i przywieziemy Wam koszulki . Myśłę,że po 16 już będe wolny więc może zpaproponujcie jakieś miejsce dlaWas wygodne , e którym będe mógł komus przekazac koszulki, naklejki i pieniądze na kubki
z krakowa
Pozdrawiam
paweł


KLUB LADA POLSKA
 
 
Pawełku, myslę że to samo miejsce (galeria BestMall), co poprzednio będzie OK.
Czekam jutro na Twój (Wasz) telefon.
  
 
OK! Więc umówmy sie w Sadybie na parkingu gfzieś tak około 17.00. Będę dzwonił))
paweł
 
 
Przepraszam bardzo a czy JA tez mogę wpaść czy spotkanie tajne ??? i w 6 oczów ....
  
 
No jasne Kacper!
Powiem Coi tez o nowym klubowiczu z Niwka , którą kupił w Gdyni z nadleśnictwa i przyjechał nią do Krakowa. Pozwoliłem sobie podac mu twoje namiary (nicka ) jeśli będzie miał jakieś pytaniado tyczace rurowania i koła na tylnej klapie)To klient naszej firmy i oglądlismy dziś u niego Twoja niwke na klubowej - strsznie mu sie podobała.
jutro ok. 13 umówiłem sie też z radkiem i jedziemy na Krucz wpłacić na spręzyny (te sportowe Ventury).
jeśłi chodzi o spocik jutro w Sadybie to oczywiście zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych.Będzie mozna "na żywo" pogadać z adminem klubowej stronki czyli z Konriim
Czekamy))
 
 
Ciekwae czy to ta Nivka, ktora od dluzszego czasu obserwowałem - codziennie przejezdzam kolo nadlesnictwa, a nawet raz podjechalem tam, zeby ja obejrzec z bliska. Niech ci ten koles powie jaka oni sobie hacjece wybudowali. Z drewna jak sie mozna dorobic))
  
 
spotykamy się w tym samym miejscu na prakingu.
czyli w dół i w prawo, i w prawo...
  
 
ja trafie
Jeśłi chodzi o tę niwę to jest koloru khaki i przyjechała do Krakowa bardzo niedawno wiec to mozliwe.Ponoc kosztowała 10 tyś, ale nowy własciciel juz miał kilka korzystnych ofert zakupu(nawet 14 tys).
Paweł
 
 
Pawle, a czy są jakieś szanse, abyś przywiózł z Wawy naklejki i koszulki dla spragnionych klubowiczów z Zagłębia? Proszę!!! Pytam, bowiem wspominałeś, że będziesz w okolicach D. Górniczej w dniu 28-go marca. Jestem zainteresowany dwiema naklejkami, tymi na lakier i szybę (zewnętrznymi po 5 zł sztuka) i jedną koszulką w max. duzym rozmiarze, szarą z niebieskimi napisami.

Wiem, że gadżetami zainteresowany jest także magik, ale nie wiem w jakiej ilości.
  
 
Prezes był i się zmył... przywiózł koszulki i pieniążki, pogadał, i pojechał.
Obecni byli:
Paweł i Konriii Kraków, Agnieszka i Kacper W-wa, Boreg, Jacekwaw, Chio i Góral.
Hough.
  
 
Kilka zdjęć poszło już do Konrada będą na stronie
Mariuszku koszulkę dla Ciebie mam u siebie więc będzie okazja do spotkania



Pozdrawiam
Paweł / kacper97 / Warszawa
  
 
Dzięki za liczne przybycie i przepraszam,że tk krótko , ale teraz dopiero dotarlem do domciu))
najważniejsze ,że :
1.Koszulki do Warszawy dotarły i juz nierktórzy je mają(a tak na boku - to chciałem zapytac czy pasuja????)
2.Wpłaciłem kasę na kubki odo wszystkich z krakowa i od Scorpio.
3.Zamówiliśmy 3 komplety sprężynek Ventura ( widzielismy sie z Radkiem ) i będą na 12 kwietnia więc powinienem zdążyć je założyć przed zlotem))
Bardzo miło było poznać Borega, którego jeszcze nie widziałem.No i zobaczyc te słynne orrurowania kacpra))Są naprawdę piękne )
Dzięki jeszcze raz
paweł