Potwierdzenie wplat, brak dostepu do watku ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kurcze dlaczego nie moge wejsc na ten temat potwierdzenie wplaty na koszulki przeciez mnie tez on dotyczy !!! drodzy operatorzy prosze to naprawic !

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-10-13 21:58:16 ]
[ powód edycji: korekta tytułu ]
  
 
Dostep do watku ze wzgledu na poufnosc czesci danych, jest ograniczony tylko dla klubowiczow.

Osoby ktore wplacaly pieiadze i chca sie upewnic czy jest ich wplata zostala potwierdzona a nie maja dostepu do watku proszone sa o pytania na priv mnie lub Krycha, a my sprawdzimy i odpowiemy

Pozdrawiam
  
 
No włąsnie ! Sorry ,że wątek dałem jako dostępny tylko dla klubowiczó - ale może nie wszyscy chą ujawniać swoje dane np. imię i nazwisko
Paweł
  
 
Dlatego go nieodblokowalem zaraz

A tylko podwiesilem zeby nie spadl odrazu na nastepna strone

Kto nie wie, po prostu sie dopyta i stosowna informacje otrzyma
  
 
Jeśli można to też chciałbym się dowiedzieć - bo dostępu nie mam
  
 
Cytat:
może nie wszyscy chą ujawniać swoje dane np. imię i nazwisko


Jak na razie tylko moje zostalo ujawnione hehe
Sniper - Twoja wplata dotarla za 3 koszulki + przesylka = 36 PLN.
  
 
thx
  
 
Niestety misiek - poza p[aroma osobami - nie pamiętam nazwisk większości klubowiczów. Więc jesli napisałęś na wpłacie nazwisko - zostało ono PUBLICZNIE ujawnione
Ale tylko dla publiczności klubowej- więc jesli ktoś będzie PRZETWARZAŁ( to określenie mi się bardzo podoba) Twoje dane - to szybko dojdziesz kto się odważył
Paweł
  
 
Oj Pawel przeciez widzisz, ze na zarty pisze Poki co na szczescie przed nikim nie musze sie ukrywac
  
 
No misiek - a skad ja mogę wiedzieć, czy czegoś tam nie nawywijałes i czy nie musisz się ukrywać????????
Paweł