Trytono-moto-szoł

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wybiera sie moze ktos???

lokalizacja skoczow, zrezszta zeskanowana ulotka ktora dostalem poniezej :

http://comar.neostrada.pl/trytono.jpg
 
 
Info tutaj:
aktualnosci.ox.pl/?p=wiecej&nr=2434
Chetnie bym pojechal, ale zalezy czy zdaze poskladac fure, no i kawalek jest, zeby dojechac, a fura na wode nie jezdzi
  
 
ups, 2 razy kliknalem

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2005-09-08 23:28:21 ]
  
 
U mnie brak budżetu
  
 
u mnie tez brak kasy, a jeszcze musze zarejestrowac i ubezpieczyc auto :-/

Pozdrawiam
  
 
Zawody w moim obecnym guście, ale niestety nie zdąże autka przygotować. Tzn kubła wsadzić
  
 
no to bede chyba sie tam gonil tylk oz tubylcami

ale 10 zl wpisowe to jest to , gdyby tak w tychach bylo na torze
 
 
Wpisowe to najmniejszy problem, ale trzeba jeszcze jakos dojechac
  
 
no jak z krakowa to wpizdu daleko, a jak z tycow to mniejwiecej to samo co ja mam z rybnika, jakies 60 km w jedna strone.

a jakbym w krakowie mieszkal to bym na anwe pojechal a tak to z 250 samego dojazdu w 2 strony
 
 
No i kolejny keciol za dyszke
  
 
no niestety, musze sie uczyc na poprawke w poniedzialek. ostatnia szansa ...

pozatym w nocy z soboty na niedziele wroce z koncertu STINGA
 
 
Moze ktos jedzie? Bo bym sie chetnie zalapal na hol
  
 
[QUOTE] bart322
Wysłany: 2005-09-24 17:13:18

Moze ktos jedzie? Bo bym sie chetnie zalapal na hol [QUOTE]


TZN???
  
 
Tzn. ze mam krotka skrzynie i sam tam na pewno nie zajade, bo podrozowanie 50km/h nie nalezy do przyjemnosci
Dlatego jak ktos jedzie to chetnie podepne sie do niego linka
  
 
Cytat:
bart322
Wysłany: 2005-09-24 18:50:25

Tzn. ze mam krotka skrzynie i sam tam na pewno nie zajade, bo podrozowanie 50km/h nie nalezy do przyjemnosci
Dlatego jak ktos jedzie to chetnie podepne sie do niego linka



Jak startowałbys z Tychów to mozemy pogadac nt. tego nieco karkołomnego pomysłu z holem
składka na bryne i jazda, hłe hłe...
prosta droga to mysle ze nie byloby spalania zbyt duzego... holowalem juz kadeta spod gliwic...
  
 
No to jedziemy
  
 
prosze o relacje jak bylo
 
 
Było całkiem fajnie 1 przejazd próbny kto chciał, 1 przejazd z 2 pętlami 2 przejazd z jedną pętlą, chyba ok 30 autek, mozna jechac było bez kasku, i bez pilota, próby bardzo fajne, przewaznie szutrowe, i betonowe płyty malczan sprawil się wzorowo
niedosc ze holował autko kolegi z Tychów na rajd i z powrotem, to jeszcze słuzył dwóm kierowcom na rajdzie całosc dosc dobrze zorganizowana, bez wielkiej pompy, na koniec wreczono dyplomy i pucharki, a oficjalne wyniki dostepne beda na str. chyba OX.pl
ogolnie mi sie podobalo, choc dalem d...
  
 
no to widze ze calkiem fajna i tania imprezka

niestety ale moje autko chwilowo jeszcze nie jezdzi patrz tu
 
 
Aha bart322 napisz jak dojdziesz co bylo grane ze bob mial takie humorki ciekaw jestem czy to zaplon czy bryna? stawiam na zaplon pozdro!!