Nie ma tego złego co....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ta moja stłuczka ( brak połowy przodu) nie bedize tak źle. okazało sie że ten blachaż który ma mi robić furke jest zainteresowany sponsoringiem i bedziemy robić całe autko poprawimy co jest do poprawienia i pomalujemy całego jak pomalujemy to wam nie powiem ale mam pytanie jakiego kształtu zrobić wlot z przodu???mam kika pomysłów ale widziałem tu już kilka osób z których pomysłami chętnie bym sie zapoznał
z góry dziki i trzyamjcie kciuki z ubezpieczenie
  
 
moze okrągłe otworki....taie dyskretne
  
 
założ chromowe zderzaki i otwór obojętnie jaki zrób pod zderzakiem
na pierwszy rzut oka nie bedzie widać co siedzi pod tylną klapą
mozesz wykorzystac te wloty "zebrowane" z tylniej klapy maluchowskiej

pozdro
  
 
mam plana na szeroki ale niski wlot ala prostokąt schowany jak sie da pod chromowanym zderzaczkiem którego już nie mam ale bedzie i to poszuk blachaż ładniejszego
a okrągłe odpadaj za mało powietrza
  
 
gratuluje black_panther tskiego szczescia w nieszcześciu!!!!!
obysmy wszyscy takiego farta mieli kiedy niefart przyjdzie

co do wlociku:
no chyba wersja z chromowanym zderzaczkeim oraz z delikatnym prostokatem ukrytym za nim bedzie najfajniejsza, ja mam zamiar u siebie tak zrobić.

natomiast planuje założyć na taki wlot jeszcze takie srebrne siatki co to zamiast czarnych grilli daja w tuningowanych autkach (bardzo mi sie podobają delikatne wykończenia taką siatką - ale wszystko z umiarem i smakiem)
jak myslicie jakich minimalnych wymiarow powinien byc taki wlot, aby zapewniał wystarczające chłodzenie motorku w lecie??

no i jeszcze trzeba gdzieś umiejscowić wyloty wentylacyjne bagażnika. bardzo podoba mi sie patent forti'ego ale mam pytanie czy po deszczu nie masz mokro w bagażniku??

myślałem nad jeszcze jednym rozwiązaniem tzn. umiejscowić chłodnice z boku komory silnika i wyciąc kawał nadwozia siatkując równocześnie. taki patent to dobry bedzie?? czy nie za bardzo osłabi i tak nie najsztywniejszą konstrukcje nadwozia?? no i czy zapewni chłodzonko??
  
 
Stary nie niszcz auta.
Zostaw chłodnice z przodu - ten wlot z boku bedzie z daleka widac.
A co do chromów to stoi na szrocie u nas seat 850.
Ten to ma chromy.
Mierzyłem - jest tylko 4 cm szerszy.
Wyglada super - jak ktoss ma zdjecia to niech zapoda.
Tylk oże tzreba sie bawicbo jest mocowany na 4 śruby - ale jest i plus tego - tak łatwo nie odleci w razie wypadku.
Gdyby nei to że facet go nei sprzxedawał to własie taki bylby dopasowywany.
  
 
a nudzilo mi sie i znalazlem kilka fotek tego sprzeta calkiem calkiem nawet;>>




  
 
klimatowy sprzęcik
ale co stary fiat to fiat
  
 
tak jak ten drugi od góry.
Własnei te z takimi masywnymi kłami.
Kurde myslałem nad włzoeniem ich do zderzaków od malca ale sa mocowane z osobnych śrub.
Ale mówie w realu wyglada to super - cos jak abarthowski zderzak chromowany.
Swoja droga w katowicach widzialem starego maluszka i mial gumowe kły- dosc ciekawe
  
 
czuczu pomyśl lepiej nad wsadzeniem tego silnika do malucha a co do gumowych kłów, to szłepson takie będzie miał teraz