Jestem nowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jestem tu nowy i nie wiem za bardzo co pisać. Na razie jestem wolnym słuchaczem, ale postaram się to zmienić. Fajnie tu. Mam F132 2000, sorry za brak fotek mojego wozu ale mam chwilowo problemy techniczne
Na razie wóz jest tylko na stronie FSOautoklubu na zdjęciach ze spotu w Toruniu. BTW: ma ktoś na sprzedaż prawą tylną lampę do 132?wolverine132@wp.pl
  
 
witam kolege...
  
 
witaj, widziałem twojego fiata na zdjęciach, naprawdę super (o ile ściągnąłeś już kołpaki )
  
 
Witam Qattro na naszym forum i dzieki za przejazdzke furką Chodzi miodzio i stan tez jest cacy. Zycze duuuzo ciekawych postów
  
 
witam witam
  
 
witam. Fajnie że masz 132
  
 
przywitam sie znowym rowniesz
  
 
Witam kolejnego grupowicza Wreszcie jakies prawdziwe, wloskie auto z DOHC pod maska!
  
 
Witam nowego z fajnym autkiem
  
 
Witam , ja tez mam 132 to jest nas dwóch , a Twoje 132 widziałem na fotkach zanim pojawiłes się na forum bardzo mi się podoba , moje jest starsze i w troche słabszej kondycji , ale szykuje sie do remontu. Napisz coś więcej o swoim Fiacie , jakomś historie , jak długo go masz , ile ma przebiegu , co w nim robiłes , którym jesteś właścicielem i inne ciekawe rzeczy związane z użytkoaniem Fiata 132

Kosa , a co Mój i Twój to nie prawdziwe włoskie autka z DOHC??
  
 
Sorry, że pojawiam się dopiero dzisiaj Mój fiat ma ok. 115000 tyś km przebiegu, na razie jeżdzi z kapslami (nikt w Toruniu nie chce sie podjąć renowacji motylków), a został kupiony na przetargu celnym za 900 zł, remont kosztował ok. 2 tyś zł, bryka ma zamontowany gaz. Niestety w paru miejscach pojawiają się ogniska korozji - chciałbym go porządnie wyremontować (reparaturki itd.) i polakierować (może na granatowy) i dołożyć chrom - DUŻO CHROMU . DOHC trzyma się dobrze. Ponawiam pytanie: ma ktoś na zbyciu prawą tylną lampę do 132 (może być sama podstawa)?wolverine132@wp.pl
  
 
Ja tez jestem nowy. Chwile temu sie zarejestrowalem. Jetsem posiadaczem 30 letniego Fiata 127 z silniekiem 1100 przeszczepionym z Zastavy. Pozdrawiem serdecznie wyztskich uzytkowynikow
  
 
no witam witam nowych uzytkowników
saitz jak masz zdjecia to pokaż, jestem ciekaw jak wyglada twoj wóz.
Jesli nie wiesz jak wkleic tutaj zdjecia to przeslij mi na koniu@blast.pl i ja postaram sie pokazac na forum
  
 
Cytat:
2003-03-26 15:02:08, Koniu pisze:
no witam witam nowych uzytkowników
saitz jak masz zdjecia to pokaż, jestem ciekaw jak wyglada twoj wóz.
Jesli nie wiesz jak wkleic tutaj zdjecia to przeslij mi na koniu@blast.pl i ja postaram sie pokazac na forum



Nietsty nie mam jeszcze zadnych zdjec...autko kupielm w pazdzierniku...w listopadzie korbowod wyszedl bokiem i silnik nie nadawal sie juz do niczego. Teraz jest po przeszczepie i ma zespol napedowy z Zastavy 1100. Po drobnych przerobkachudalos ie go wlozyc. Niestety w piatek szwagier mi go stuknal wiec teraz stoi u blacharza. Wymaga troszke pracy bo popzredni wlasciciel nizbyt o niego dbal. Jak z nim zrobie to wyle fotki
  
 
Mam nadzieje ze ma ładne chromy lub jest bez zderzaków
w takim wypadku czekamy na foteczki
nie myslałes zeby upchac do niego jakiegos fiatowskiego DOHCa ? :]
  
 
W komorze silnika jest tak malo miejsca,ze z bieda weszlo 1,1 wiec nie chce nic kombinowac z silnikiem. Chce zmienic uklad zasilania, mianowicie kolektor ssacy i dwugardzielowy gaznik z Fiata Ritmo.
Autko cale jest czarne i nie sadze zeby pojawily sie jakies swiecace dodatki zderzaki tez sa, czarne
An razie nie ma funduszy na dalsze modyfikacje...ale i tak kocham to auto
  
 
polecam ta stronke i zapraszam do dzialu galerie
moze jak furka stoi u blacharza to moze cos pomyslisz
  
 
Genialny plan! tez o tym myslelem ale niestety dostepnosc srodkow finansowych skutecznie uniemozliwia mi realizacje. Z reszta najpierw chce doprowadzic nieomal do perfekcji uklad jezdny a potem pomyslilmy o sferze wizualnej. Chce przede wszystkim pozbyc sie zderzakow ale nie wiem czy gliniarze potem nie beda sie czepiac. Jesli polozne nowy lakier to pewnie jakies aluski tez sie znajda....ale to jak na razie bardz odlegla i mglista przyszlosc
  
 
Yyyy to ja może troche nie na temat Ja też jestem tu nowy i mam plan kupić 125p w niedługim czasie... No i marze o 2.0 DOHC