Spocik Warszawski - Strona 52

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mi termin odpowiada, byle po 15:00
Moze tam gdzie zawsze w Galeonie?
  
 
Patrzcie, nawet ja może zajrzę.
Powinienem być w tym terminie w stolycy.
  
 
Kuba napisz w koncu co Tobie pasi, tak jak reszta ktorej nie pasi - zapodawajcie propozycje, zeby to bylo bardziej konstruktywne
  
 
20.11 w Galeonie pijemy weselną ?
  
 
jak będzie mróz to i ja wpadnę ........

Chopy ........ decydujta sie, nie ma TO TAMTO .....
  
 
Cytat:
2010-10-25 18:36:58, chemik333 pisze:
Kuba napisz w koncu co Tobie pasi, tak jak reszta ktorej nie pasi - zapodawajcie propozycje, zeby to bylo bardziej konstruktywne



Hmm.... jakiś pierdolnik w moim poście wyszedł

A więc ... wszystko pasi, czyli ogólnie się dostosuję
  
 
Zatem Kubo, jeżeli potrzebujesz dodatkowej motywacji do przyjazdu to pamiętaj że w bagażniku jeździ u mnie nakładka na lewarek
  
 
Cytat:
2010-10-28 12:41:15, chemik333 pisze:
Zatem Kubo, jeżeli potrzebujesz dodatkowej motywacji do przyjazdu to pamiętaj że w bagażniku jeździ u mnie nakładka na lewarek



A co tam gałka. Mam do Was, jako Młodej Pary, bardzo ważną sprawę. A że wymaga ona spotkania w cztery, a raczej co najmniej sześć oczu, więc będę na pewno
  
 
Skoro to taka bardzo ważna sprawa to może spotkajmy się wczesniej? Wiem i tak, że chodzi Ci pewnie o "ochlaj"...

To tak żartami, a teraz druga sprawa - galeon czy gdzies indziej? Galeona bedzie forsowal Gumbas bo se moze tam z buta dojsc i mu wygodnie bo moze bezkarnie sie urżnac nie dajac reszcie takiej mozliwosci... Komus to nie pasi? (w sensie galeon... a nie to ze ciezko bedzie z powrotem po ochlaju... )
  
 
koleżanki i koledzy zgłaszać swój udział w spocie 20.11 bo trza zarezerwować stół
  
 
ja sie pisze
  
 
Ze wzgledu na ogromny odzew na prosbe szescdziesiecio szóstego gumbiego spota jutrzejszego oczywiscie nie ma... Co bedzie w najblizszej przyszlosci to zobaczymy...
  
 
wniosek nasuwa się jeden, prawie 100 % h..a kładzie na spoty itd !!! dziękuję wszystkim przybyłym za "miłe" spotkanie !!! temu pasi i tamtemu pasi ale k..wa Basi nie pasi !!! nie chce mi się z Wami k..wa gadać !!!!
  
 
eeeej przeciez chemik odwolal spota ze wzgledu na brak chetnych, choc w sumie ja, gumbas i chemik to standardowa ekipa spotowa ostatnimi czasy. Ja sie dostosuje do kazdego terminu
Gumbas bez fochow prosze ;P
  
 
Odwolalem po rozmowie z gumbasem, ktorego nastroj ze wzgledu na odzew byl taki sam jak w poscie ktory zapodal. Obecnie wyglada to tak: gumbas sie ze mnie smial ze bede sie bawil w telefonistkę, wiec do kogo mam numer to zadzwonie i sie spytam co i jak. Bedzie zainteresowanie to rezerwujemy, nie to kij...
Spot najprawdopodobniej odbedzie sie 5 grudnia (za 2 tygodnie w NIEDZIELE). Gdzie - nie wiadomo. Do czasu mojego telefonu mozecie myslec nad propozycjami miejsca. W momencie gdy kilka osob sie zdecyduje to na sztywno ustalamy termin i miejsce, a reszcie wypadnie tylko zadeklarowanie swojej obecnosci aby moc okreslic ile miejsc ma byc zamowionych. Oczywiscie tez jak ktos z nienacka przyjedzie to sobie poradzimy, ale jak sie zadeklaruja 4 osoby, zamowimy maly stolik i wpadnie 10 ludzi to nieco kicha bedzie...
Dzwonic bede jakos do poaczatku najblizszego tygodnia. W srodku tygodnia oglaszamy miejsce, a do konca tygodnia zbieramy deklaracje dla ilu osob rezerwowac miejsca, tak aby na tydzien przed wszystko bylo dopiete. Nie bedzie wiecej rozlazlej kaki... LOB to LOB, a łamaga to łamaga
  
 
hmmm a nie moze to byc sobota? w niedziele mam po gieldzie jeszcze rozladunek towaru, wiec dodatkowo schodzi mi sie troche ponad godzina i bylbym dopiero w okolicach 18 dostepny... Chyba ze spotkami sie gdzies w tych okolicach godzinowych, to nie bylo pytania
  
 
Miśki:

termin: 4.XII.2010r (SOBOTA!!!)

miejsce: Pikanteria, ul. Walecznych 68a (róg Londyńskiej)
http://www.pikanteria.waw.pl/

godzina: 16:00

Udzial zapowiedzieli:
3 gumbasy
2 chemiki
1 kuba
2 fatboje
2 zuppery
2 katanosy
1 omegabmaks

Razem na chwile obecna 13 osob. Kilka nie moze lub nie odbiera telefonu...

Dzwonie tam w piatek po poludniu i rezerwuje miejscowke dla takiej ilosci osob jaka bedzie ostatecznie wpisana tu w watku, z ewentualnym malym zapasem... Zglaszac sie kto jeszcze.
A... mam nadzieje ze wogole uda sie tam zarezerwowac na tyle osob, na tydzien przed. Jak sie okaze ze nie da rady, to wtedy w tym samym czasie zarezerwuje cos gdzies indziej... gdzie? mozecie rzucic propozycje.
  
 
UWAGA!!!
ZMIANA LOKALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (w tamtym chcieli abysmy wszystko na sztywno ustalili kto co bedzie jadl, wiec ZMIANA!)

Lokal w którym zostało zarezerwowane miejsce: Jeff's!!! POLA MOKOTOWSKIE!

lokalizacja:
http://www.jeffs.pl/strona.php?podstr=kontakt&lang=pl#polawawa

strona podstawowa restauracji:
http://www.jeffs.pl/

Rezerwacja na haslo "LOB" dla 14 osób. Jak sie okaze ze ktos wiecej sie pojawi to mysle ze nie bedzie problemu z dostawieniem krzeselka.

SOBOTA, 4.XII.2010r. rezerwacja od godziny 16:00 czyli na wtedy jakos sie tam pojawmy
dozo
  
 
No kochany, tam takie ceny, że żyrantów ze sobą przywiozę chyba..tam 0,5l wódki to 140 pln
  
 
Qrka no przepraszam Was bardzo, ale w cholere w kilku innych miejscach jezeli wogole mozna jeszcze gdzies zarezerwowac, to (m. in. w tym wczesniej podanym) chca zeby dokladnie podac im najlepiej dzisiaj jeszcze (przyjezdzajac tam i osobiscie zamawiajac) kto z gosci co z menu i w jakiej ilosci bedzie jadl bo kuchnia im nie wyrobi... po gadce z gumbasem okazalo sie ze on tez jak kiedys rezerwowal gdzies to jak tam walili takie teksty to zmieniany byl lokal... no wiec podzwonilem chyba jeszcze po 4 lokalach az w koncu to znalazlem. Kolezanka mowila ze niezly i ze ponoc nie wychodzi to tak drogo... jak na moje oko to porownywalnie z galeonem. Za ceny moge jedynie przeprosic i miec nadzieje ze nie o nich bedziecie mysleli siedzac tam i wtryniając "cos".