Trójmiasto - spoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no moze bym i sie zjawil ale nie w piatek ani sobote!!! nie ma najmniejszych szans - studia . ale kazdy inny dzien moze byc
  
 
No to znając życie - po śliwkach. Ale nie przekreślam tematu.Nadal aktualny i czekam na zgłoszenia.

Pozdrawiam.

Ps. Mario, ten Plac Węglowy może być na początek.
  
 
Witam jestem nowy i trudno mi ingerowac w organizacje ale chetnie wezme udzial w spotkaniu.
  
 
Studnik,a sugerowany przeze mnie termin pasuje ?
  
 
Arturro co do terminu to musze zerknąć w grafik ale to dopiero poniedziałek.
A co do mini spociku w trójmieście to bardzo chętnie. Ja zostaje na miejscu 1.11. Więc jak co to mówić śmiało
  
 
Potatoe, czekam do poniedziałku.

Pozdrawiam.

Ps. Można się spotkać np.tylko w sobotę ok. południa, potem gdzieś pojechać a na końcu odjechać. Pogadać, posmiać się i do domu. Nie nalegam na trzydniowy maraton.
  
 
Wiec Potatoe,juz kiedys gadalismy aby sie spyknac i pogadac. To moze przedpremierowa proba?
  
 
Wiec Potatoe,juz kiedys gadalismy aby sie spyknac i pogadac. To moze przedpremierowa proba?
  
 
do Arturro7 Termin mi odpowiada. Bardzo chętnie poznam ludzi i ich Omegi
  
 
Dobra
Termin w robocie przypasował.
Jakieś konkretne propozycje?
Mario dawaj dzień, miejsce i godzine a przybędę z piskiem opon. Coś marudziłeś o 1.11.
Pozdro
  
 
Arturro, SPOX że wyszedłeś z inicjatywką organizacji spociku.
Jak przyciąganie ziemskie pozwoli to ja również pozwolę sobię przybyć
Jedyny problem: szkoła - mam w tedy zjazd. Więc jeśli nie będę miał ćwiczeń, tylko same wykłady - to będę.
Noclego -prosta sprawa - niczego nie oczekuję, bo nie mogę zagwarantować czy będę (jak będzie trzeba, nocleg urządzę sobie w mej Omci - już się sprawdziła pod tym względem ).

Rozwiążcie jeszcze problem alkoholizacji (czy trzeba zabierać zapasowego kierowcę - np. żonę) czy jedziemy, parkujemy, chlejemy i balujemy... i wszystko w jednym miejscu

Jak bym się za długo nie zdeklarował, to proszę o cynk na priva
  
 
Witam,dopiero co sie ocknalem po urodzinkach . Pogoda ladna.W ten weekend mozna by sie skrzyknac nawet na chwile Potatoe i pogadac.Poza tym mam troche pracy,kupilem Wv Transportera i trzeba troche przy nim porobic,przygotowac do zimy,obowiazkow wiecej,czasu mniej.
  
 
Może w niedzielę???
  
 
Mi pasuje cały weekend
Nigdzie się nie ruszam więc się dopasuje do was.
Pozdro
  
 
Witam wszystkich po dugiej nieobecnoci na forum, wybaczcie.
Przeprosiny na poczatek. Nie bede na spocie. wyjechalem do Irlandii. Pier..ona kasa mnie zdusila. Ale coz, zycie. Bede regularnie was odwiedzal tutaj , a moja zona ma zakaz sprzedazy bestii. Na razie tyle. pozdro dla wszystkich.
  
 
Mario,Potatoe,i inni!!! To w niedzielę???
  
 
ja sie pisze na niedziele. jakies konkretne propozycje?
  
 
No...Wiesz na dwa wózki???Może ktoś jeszcze???
  
 
Niedziela pracujaca Potem Kosciol.Bede wolny o 19stej,to mija sie z celem.Jesli chodzi o niedziele,daje ciala.
  
 
znowu sie wszystko wali??
bosze, to może dzisiaj pod wieczór?