Trójmiasto - spoty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No dobra Omegowicze
Pora zebrać się do kupy!!!
Kto ma ochote na mały spocik to dawać swoje propozycje (a raczej wolne terminy).
Mi osobiście pasuje 11,13,19,20.11.2006; miejsce: powiedzmy Skwer.
Wiadomo, że nie będzie to popijawa ale zapoznanie się i bestii; to jak spacer więc nie ma się co zbierać jak na wyjazd. Niech wkońcu stanie obok siebie pare rasowych potworów a nie zjazd Dużych Fiatów...!!!!
A jak ktoś sie uprze to może być i dzisiaj; mój tel w profilu
Pozdro
  
 
Potatoe! Twojego nr.tel. niema w profilu!!!
  
 
11-go to może i ja bym wpadł...może.Tylko żebym trafił, bo nie znam trójmiasta
  
 
kolera numer był tylko dla członków klubu ale już jest dla wszystkich.
No widze ze jest jakiś odzew!
  
 
Lux11! Jak ustalimy termin i miejsce, to ktoś cie poprowadzi!!!
  
 
Potatoe!Terminy,Które podałeś są realne.Trzeba tylko wybrać.
  
 
mi pasuje kazdy.
Lux mieszkam na wlocie do gdanska wiec cie poprowadze
  
 
No zaczyna się coś kreować!!!
Wstępny termin 11.11.2005 miejsce (?)
Może tak ktoś z Gdyni?? Albo jacyś ludzie z OKP? Abigaz albo Mario coś tam działacie, może jakieś rozeznanie. Wasza decyzja.
Każda propozucja zostanie rozpatrzona jawnie i ogólnie...
  
 
A może gdzieś na neutralnym miejscu???
  
 
NP
KLIF
  
 
A co tam takiego ciekawego???
  
 
No...Duży parking jest.
  
 
nie mam na mysli centrom tylko klif nad morzem jest molo i jakis bar
  
 
Cytat:
2005-11-06 19:40:08, SENATOR pisze:
NP KLIF


W Orłowie?
  
 
No może i ja się przyłącze.
Znam takie jedno dość długie lotnisko, chyba z 2,4 km długości odległe około 80 km od gdańska, tuż opodal jest knajpa powinna być otwarta jeśli nie to kawałek dalej jest inna.
W soboty (12.11.05) zwykle świeci słonko (nie zdradzę dlaczego tak jest), to może tak w sobotę o 9:30 na stacji Lotosu tuż za obwodnicą przy drodze na Kolbudy?
Kto chętny na przedmuchanie silnika zanim nadciągnie sen zimowy?
Mile widziane wszelkiego maści 3.0 i bmw 750 , jak również 2.6, 2.5, 2.5 tds i 2.0 w Omegach, co by wiedziały gdzie ich miejsce .
No to jak? Lotnisko powinno być wolne i proszę się nie pytać czy tam wolno jeździć. Ja wiem ale nie powiem .
Wystarczy, że będzi chętna jeszcze jedna osoba.
Marek i Ostry dacie radę?
  
 
Cytat:
2005-11-06 20:42:56, PiotrS pisze:
No może i ja się przyłącze. Znam takie jedno dość długie lotnisko, chyba z 2,4 km długości odległe około 80 km od gdańska, tuż opodal jest knajpa powinna być otwarta jeśli nie to kawałek dalej jest inna. W soboty (12.11.05) zwykle świeci słonko (nie zdradzę dlaczego tak jest), to może tak w sobotę o 9:30 na stacji Lotosu tuż za obwodnicą przy drodze na Kolbudy? Kto chętny na przedmuchanie silnika zanim nadciągnie sen zimowy? Mile widziane wszelkiego maści 3.0 i bmw 750 , jak również 2.6, 2.5, 2.5 tds i 2.0 w Omegach, co by wiedziały gdzie ich miejsce . No to jak? Lotnisko powinno być wolne i proszę się nie pytać czy tam wolno jeździć. Ja wiem ale nie powiem . Wystarczy, że będzi chętna jeszcze jedna osoba. Marek i Ostry dacie radę?

A oma 2,4 też może być???
  
 
A dlaczego nie? No to dorzucę jeszcze 1.8, 2.2, 2.3 te też mogą być. Mile widziane 5.7, 3.6 oraz 4.0 jak również 3.9.
To chyba wszystki jakie znam. Jak o kimś zapomniałem to nie miałem takiego zamiaru.
  
 
A czemu nie.
Jesli nie bede musial siedziec w robocie to sie zjawie
  
 
No to ustalone!!!Tylko żeby frekwencja dopisała!!!
  
 
Ekstra, 11 stego to ja dopiero przedmucham silniczek. 680km w okolice lubelskiego,na drugi dzien powrot,niezly maraton,co? Jestem wkur... zmienilem z przodu tarcze,klocki,przeczyscilem tloczki,oczyscilem Absy.Zrobilem powolutku i spokojnie z 800km.Hamulce bija jeszcze gorzej,Abs wariuje,wyjalem bezpiecznik,trasa zapowiada sie obwicie ekscytujaco.Nie mam juz sily,ani czasu grzebac. Nie wiem,zmienie kola,moze fele sa jakos zjechane z oponami,a cisnac bedzie trzeba,bo czas nagli,wazna sprawa.