Gadzio Mistrzem Polski !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj Gadzio osiągnął spory sukces - zdobył tytuł Mistrza Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w Klasie HS750 !!! i to w pierwszym roku swoich startów ! Wielkie gratulacje
Juz zapowiedział oblanie tytułu więc nie mogę sie doczekać jak w końcu coś postawi
  
 
Gratulacje
  
 
Wielkie gratulacje!!!
  
 
Gratuluję - początek bardzo dobry. Oby kolejne sezony były równie dobre albo lepsze!
  
 
dzięki wszystkim za kibicowanie i dzięki za pomoc w startach gdyby nie pomoc kilku osób z klubu cięzko byłoby cokolwiek wyjeździć myslę ze dałem z siebie wszystko wygranie z Kopim w pierwszej rundzie było dla mnie wielkim osiągnieciem, za to następną rundę jechałem już na dojechanie. Na prawdę cięzko mi w to wszystko uwierzyć, ze się udało wyjeździć tytuł. eh a po odbiór tytułu musze jechać nad morze, na promie płynacym do Szwecji bedzie wreczenie tytułów,
  
 
Gratulacje
  
 
gratulacje to wielkie osiągnięcie w pierwszym sezonie , oby tak dalej
  
 
Gratulacje !!!
  
 
na wyścigu też się skakało
  
 
WIELKIE GRATULACJE
  
 
Wprawdzie zaliczylem regulaminowy uscisk dloni tuz po wyscigu ale nigdy za wiele... Gratulacje !!!
Teraz wysoko postawiles poprzeczke dla debiutantow
  
 
Gratulacje!!!!!!!! I powodzenia w następnych sezonach

Cóż poprzeczka dla debiutantów postawiona wysoko...... ale i ten kto ją tam zawiesił musi się teraz starać ją jeszcze podnosić
  
 
Gadzio - gratuluję!!!!!!
  
 
Wielkie Gratulacje Oby sponsorzy dopisali i wiecej tego jeżdżenia było

Tomek
  
 
Gratulacje Gadzio no to teraz obrona tytułu a może jakieś mocniejsze auto??
  
 
w planach "troche" mocniejsze auto i jazda po płaskim co z tego wyjdzie nie wiem, a w górach też będę chciał choć raz wystartowac zeby się klasa zebrała, w przyszłym sezonie o tytuł bedzie walczył Daniel Rosiek ja szlaki klubowe przetarłem czas żeby ktoś podtrzymał tradycję rallykrakow, niech inni wiedzą że byle kto w tym klubie nie jeździ