Ludu mój, ludu... coś ty k... zrobił....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bez komentarza, kwa kwa.
  
 
Nie dość, że rąbneli księżyc i do tej pory go nie oddali to tera jeszcze będą rządzić

Bóg wiedział kto wygra wybory-dlatego zesłał ptasią grype.
  
 
No to teraz: "Spieprzaj dziadu!!!"

  
 
szkoda kurwa mac slow..coz jaki narod taki prezydent..jeszcze raz sie okazalo ze warto obiecywac co sie da bo zawsze to kilka lat przy korycie a narod swoje wie..szkoda ze wszyscy za to po dupie dostana
  
 
szkoda kurwa mac slow..coz jaki narod taki prezydent..jeszcze raz sie okazalo ze warto obiecywac co sie da bo zawsze to kilka lat przy korycie a narod swoje wie..szkoda ze wszyscy za to po dupie dostana
  
 
LUDZIE STRZEŻCIE SIĘ!!!!!!!!!!!

IMPERIUM OJCA RYDZYKA KONTRATAKUJE

a razem z nim kumpel Kaczyński i Lepper


  
 
no to powiedzcie księżycowi PA PA


P.S. Szkoda słów......... chyba nigdy nie wygra ktoś na kogo głosuje
  
 
A KTÓRY jest kur..a KTÓRY
  
 
Cytat:
2005-10-23 20:51:05, tommi3737 pisze:
A KTÓRY jest kur..a KTÓRY



a co to za roznica?? jeden lepszy od drugiego..bracia xero
  
 
hmm, w zasadzie to kto nie poszedł na wybory to ten powinien być zadowolony... Bo wybrano za niego.. Zawsze to lepiej niż "I" Nierób Rzezcypospolitej jak określił ustępującego Lepper
połowa społeczenstwa zadecydowala o calym kraju (frekwencja 50 %)... smutne to...


[ wiadomość edytowana przez: Michal-500 dnia 2005-10-23 21:07:54 ]
  
 
Super ekstra cool
  
 
Jest jeden plus. Nasz nowy prezydent będzie mógł bywać w dwóch miejscach naraz jeżeli sytuacja będzie tego wymagała
  
 
fajnie chyba będziemy mieć najniższego prezydenta w europie
będzie fantastycznym rozmówcą na międzynarodowych spotkaniach ze znajomością 0 języków obcych
  
 
a ja Wam powiem tak całkiem już na spokojnie.

Mianowicie, maliniak naobiecywał, niech się teraz z tego wywiązuje.

Szczerze - mam to w dupie, jutro obudze się w takim samym kraju, pogoda się nie zmieni, drogi się nie podziurawią czy też nie połatają. Bedzie tak samo.

Ja osobiście - sobie poradze, jak maliniak dopierdzieli podatków - to będe kręcił i dymał panstwo, jak "przegnie pałe" wyjade z tego raju.
Ta bidota i ciemnota która głosowała na kaczora, niech zdycha, uwierzyli w obietnice bez pokrycia, za przeproszeniem chuj im w dupe, niech teraz maliniaka rozliczają
  
 
Cytat:
2005-10-23 21:36:04, Tomek-Mydlowski pisze:
...Ta bidota i ciemnota która głosowała na kaczora, niech zdycha, uwierzyli w obietnice bez pokrycia, za przeproszeniem chuj im w dupe, niech teraz maliniaka rozliczają



Sorki ale trochę kultury dla ludzi o odmiennych poglądach, w Twojej wypowiedzi nie ma za krzty tolerancji i Ty się mienisz liberałem?
  
 
Ciekawe rozkladaly sie glosy wzgledem wyksztalcenia

Podstawowe
Kaczynski - 72%
Tusk - 28%

Wyzsze
Kaczynski - 39%
Tusk - 61%
  
 
Cytat:
2005-10-23 21:32:15, kwiatkowski pisze:
fajnie chyba będziemy mieć najniższego prezydenta w europie będzie fantastycznym rozmówcą na międzynarodowych spotkaniach ze znajomością 0 języków obcych



Nie ocenia się prezydenta po wyglądzie...
  
 
Cytat:
2005-10-23 21:36:04, Tomek-Mydlowski pisze:
maliniak naobiecywał, niech się teraz z tego wywiązuje. Szczerze - mam to w dupie, jutro obudze się w takim samym kraju, pogoda się nie zmieni, drogi się nie podziurawią czy też nie połatają. Bedzie tak samo.
Ja osobiście - sobie poradze, jak maliniak dopierdzieli podatków - to będe kręcił i dymał panstwo, jak "przegnie pałe" wyjade z tego raju.




Zgadzam się akurat w tej kwestji z Tomkiem w 100% ... (a to chyba /święto)

Gorzej by było jakby PO wygralo wybory do Parlamentu a potem zamiast Tuska wybrany by został KACZ. na prezydenta .... bo by wszystko wetował !!!!! ... a tak to ... bracia rządzą




[ wiadomość edytowana przez: Armani01 dnia 2005-10-23 21:53:10 ]
  
 
Cytat:
2005-10-23 21:43:12, teltom pisze:
Sorki ale trochę kultury dla ludzi o odmiennych poglądach, w Twojej wypowiedzi nie ma za krzty tolerancji i Ty się mienisz liberałem?



tomus ma racje..a ty chyba operujesz pojeciem liberala w taki sam sposob jak kaczory..po za tym nie mow o szacunku dla odmiennych pogladow bo kaczor wygral glosami ludzi radia maryja..a tam jak wiadomo tolerancja kwitnie

a najbardziej mnie wpienia ze co by sie nie stalo zlego to i tak srodowiska braci xero powiedza ze wina PO..jak PO wejdzie do koalicji to za 4 lata bedzie spiewka: "chcielismy dobrze ale PO nam skutecznie przeszkodzila"..jak PO nie wejdzie do koalicji to bedzie: "zostawiliscie nas i skazaliscie na koalicje z samoobrona i LPR i teraz sa tego efekty" no ale coz..wytrzymalem 2 kadecje jednego palanta to przetrzymam tez nastepna kadencje kurdupla z szabelka.. ciekawe czy naprawde bedzie takim twardzielem w dyskusjach z putinem i merckel..bo cos czuje ze teraz nie tylko polityka wewnetrzna ale i zagraniczna bedzie na rowni pochylej
  
 
A ja kaczkę lubię









Ale ku..wa pieczoną z jabłkami i na tym się kończy moja sympatia do tych stworzeń.
Właśnie obliczyłem że kserówki obiecali 2054 mieszkania dziennie (3 mln przez 4 letnią kadencję). Z pewnością będą mieli pieniądze na nie od przyszłego prezesa NBP Nikodema Lepera - ksero Lech mu niezapomni zasług i go zaproponuje za 1,5 roku
KRRiTV przetrwa a jej przewodniczącym zostanie miłościwie nam panujący w eterze Jego Przebiegłość Ojczulek Rydzyk.
Polska to zajebiście dziwny kraj - 85% chce zmiany rządzących a jednocześnie jak pojawia się ku temu okazja to zmieniają jednych socjalistów na drugich. Z drugiej strony to czemu się dziwić - za komuny się opie..ło to i teraz za pseudokapitalizmu można żyć na koszt innych. Argentyna coraz bliżej...