Ludu mój, ludu... coś ty k... zrobił.... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Qbaj a co Ci Kwachu takiego zrobił, że nazywasz go palantem????Wybory na drugą kadencję wygrał w I turze z poparciem grubo ponad 50%. moim skromnym zdaniem to obecnie najlepszy polski polityk, pod każdym względem, pokaż mi drugiego
  
 
Cytat:
2005-10-23 21:53:39, qbaj pisze:
tomus ma racje..a ty chyba operujesz pojeciem liberala w taki sam sposob jak kaczory..po za tym nie mow o szacunku dla odmiennych pogladow bo kaczor wygral glosami ludzi radia maryja..a tam jak wiadomo tolerancja kwitnie a najbardziej mnie wpienia ze co by sie nie stalo zlego to i tak srodowiska braci xero powiedza ze wina PO..jak PO wejdzie do koalicji to za 4 lata bedzie spiewka: "chcielismy dobrze ale PO nam skutecznie przeszkodzila"..jak PO nie wejdzie do koalicji to bedzie: "zostawiliscie nas i skazaliscie na koalicje z samoobrona i LPR i teraz sa tego efekty" no ale coz..wytrzymalem 2 kadecje jednego palanta to przetrzymam tez nastepna kadencje kurdupla z szabelka.. ciekawe czy naprawde bedzie takim twardzielem w dyskusjach z putinem i merckel..bo cos czuje ze teraz nie tylko polityka wewnetrzna ale i zagraniczna bedzie na rowni pochylej



równiez zgodze sie z Tomkiem...........

i tak dobrze , ze lepper nie wygrał......

obym był złym prorokiem..... ale jak kaczor da w d..pe to w następnych wyborach wygra lepper.... a to dlatego, ze Polacy lubią eksperymentować.......
  
 
Cytat:
2005-10-23 21:43:12, teltom pisze:
Sorki ale trochę kultury dla ludzi o odmiennych poglądach, w Twojej wypowiedzi nie ma za krzty tolerancji i Ty się mienisz liberałem?



przykro mi ale elektorat kaczyńskiego traktuje jako mase ciemnych homosovieticus. Ludzi pozbawionych mózgów, inicjatywy, checi do zmiany własnej pozycji społecznej, czyli typowa postawa roszczeniowa "siiieee należy"
Tacy ludzie nie zasługują na szacunek, bo żyją na nas wszystkich jak pasożyty.......w dupie mam sprawiedliwość społeczną która zabiera $ uczciwym ciężko pracującym ludziom, po drodze 75% tej $ przejada państwo, a reszte dostają blokersi, oraz cała masa śmieci żyjących w myśl zasady "nierobim bo się narobim i się najebiem"
  
 
Cytat:
Qbaj a co Ci Kwachu takiego zrobił, że nazywasz go palantem????Wybory na drugą kadencję wygrał w I turze z poparciem grubo ponad 50%


Ludzie jedzcie gówna - miliony much nie mogą się mylić
  
 
hujówka wyszła ale coz...jak Kaczor sie nie sprawdzi to za 5 lat jak nic Lepper bedzie prezydentem

A co do samego wyboru prezydenta...to tylko prezydent, jest przedstawicielem kraju wewnatrz jak i na zewnatrz, wladzy jako takiej nie ma. Fakt ze nie jest za bardzo reprezentatywny pod wzgledem wygladu.
  
 
Cytat:
2005-10-23 21:36:04, Tomek-Mydlowski pisze:
Ta bidota i ciemnota która głosowała na kaczora, niech zdycha, uwierzyli w obietnice bez pokrycia, za przeproszeniem chuj im w dupe, niech teraz maliniaka rozliczają


Cytat:
2005-10-23 21:53:39, qbaj pisze:
...przetrzymam tez nastepna kadencje kurdupla z szabelka..


Cytat:
2005-10-23 22:02:09, Tomek-Mydlowski pisze:
przykro mi ale elektorat kaczyńskiego traktuje jako mase ciemnych homosovieticus. Ludzi pozbawionych mózgów, inicjatywy, checi do zmiany własnej pozycji społecznej



Taki poziom prezentują wyborcy Tuska...?
A gdzie hasła o "łączeniu, a nie dzieleniu"...?
P.
  
 
Pewnie gdybym poszedł głosowazć to zagłosowałbym na Tuska, jednak czym bliżej wyborów tym większe wątpliwości.

- ogromna stronniczość w mediach (znam to od zaplecza)
- brak programu PO (oprócz 3x15)
- próba podlizywania się wszystkim zaczynała "pośmiardywać" kadencją Kwaśniewskiego
- olewanie ludzi biednych
- głosowanie w Wawce przeciwko dofinansowaniu Metra

Postanowiłem wstrzymać się od głosu.
  
 
Cytat:
2005-10-23 22:10:34, pyrekcb pisze:
Taki poziom prezentują wyborcy Tuska...? A gdzie hasła o "łączeniu, a nie dzieleniu"...? P.



dolaczam sie GORACO.

nie lubie ani tego ani tego, ktos prezydentem byc musi. prezydent nie jest najwazniejszy w naszym kraju, malo powiedziec, ze jest srednio na jeza wazny.

ale ktokolwiek by nie objal rzadow to i tak znajda sie zrzedy potrafiace tylko marudzic.......

jestem ciekawy czy wszyscy narzekajacy na kaczora poszli glosowac.

pieprzenie!
  
 
by the way..robimy zaklady jak dlugo utrzyma sie rzad marcinkiewicza o ile postanie? no jak sadzicie jak dlugo jarek wytrzyma to ze nie on jest premierem?? w koncu juz po wyborach i i mozna przestac sciemniac
  
 
Myślę że Kaczka zostawi Marcinkiewicza na stanowisku, jako marionetkę oczywiście.



  
 
Cytat:
2005-10-23 21:44:56, QLogic pisze:
Ciekawe rozkladaly sie glosy wzgledem wyksztalcenia Podstawowe Kaczynski - 72% Tusk - 28% Wyzsze Kaczynski - 39% Tusk - 61%


A ja sie do kurwy nędzy pytam gdzie te pozostałe 50 % co nie poszło? To sami ze średnim wykształceniem? bo w Twoim zestawieniu brak jest ludzi o śrdednim wykształceniu.
Tyle dupczenia się o wolność i pieprzą to... Jak Lepperowi albo Giertychowi powierzą jakiekolwiek stanowisko, to znak, że czas zacząc sie pakować...
  
 
Ksero Jarek zawsze wolał coś spieprzyć za pomocą kogoś innego (główny przykład to Olszewski) więc może zostawić Kazia na dłużej. Chooociaż na dwoje babka kaczucha wróżyła
  
 
a tak na zakończenie, powiem jeszcze raz - mam to wszystko w dupie i kaczora i wybory ....trudno stało się.......dzisiejszy dzień miałem naprawde zajebisty, spedzony z zajebistą kobitką i nic mi humoru nie zepsuje
  
 
Cytat:
2005-10-23 22:20:11, Michal-500 pisze:
Jak Lepperowi albo Giertychowi powierzą jakiekolwiek stanowisko, to znak, że czas zacząc sie pakować...



Zgadzam sie-I uciekać jak najdalej ....
  
 
O ile pamietam to Lepper był już marszałkiem sejmu (za buraków z SLD) i nikt się jakoś nie wyprowadził
  
 
Cytat:
2005-10-23 22:25:20, Tomek-Mydlowski pisze:
dzisiejszy dzień miałem naprawde zajebisty, spedzony z zajebistą kobitką i nic mi humoru nie zepsuje



Z taka fura w koncu mozesz ruszyc do boju. Zadna sie nie opsze
  
 
Cytat:
2005-10-23 21:32:15, kwiatkowski pisze:
fajnie chyba będziemy mieć najniższego prezydenta w europie..





  
 
a jak śmiesznie będzie wyglądał w Pałacu Prezydenckim - klamki tam są zbyt wysoko dla niego (Kwach miał je na wysokości oczu).

No i kiedy powrót do stawki podatku 50%? PiS w ostatnim sejmie przecież głosował za.
  
 
Cytat:
2005-10-23 22:35:09, -JACO- pisze:
O ile pamietam to Lepper był już marszałkiem sejmu (za buraków z SLD) i nikt się jakoś nie wyprowadził


Wtedy to nie było jeszcze takie proste jak teraz...
  
 
Cytat:
2005-10-23 22:50:54, Michal-500 pisze:
Wtedy to nie było jeszcze takie proste jak teraz...



Tak, a czym to się różni???

Tym że szmaciarze z SLD zedecydowali się na koalicję z Samoobroną, a teraz Samoobrona zdecydowała się na poparcie Kaczyńskiego ????