Malowanie fury

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ile u was przykladowo kosztuje pomalowanie saochodu w calosci??pytam bo chcialbym sie dowiedziec ile wyniesie mnie takie malowanie -za jakis miesiac mam zamiar to zrobic i sprawdzam oferty
  
 
zależy gdzie chcesz malować , u "fachwca " czy u "garażowca" z przygotowaniem auta , czy sam będziesz szykowac , mi kumpel prponował 800 zł za malowanie i przygotowanie fiata 132 w komorze lakierniczej , wszystko fachowo i na cacy (niestety nie zdecydowałem się bo mnie z pracy wywalili i nie miałem kasy ) lakier i rozcienczalniki moje , Z tego co się dowiadywałem u lakierników oferujących podobny standart cena była konkurencyjna w kilku przypadkach połowe niższa
Trzy lata temu sam malowałem sobie DFa , na czarno i wyszło całkiem fajnie(na drzwiach wielkie zacieki , malowałem na płasko ) i koszt był o wiele niższy - pistolet pożyczyłem i kompresor też , tydzień czyszczenia i szpachlowania , 4 puszki lakieru i 6 butelek rozcienczalnika .
Oczywiście nie stać mnie na AKRYL którego cena przekracza wartość auta - a renolakiem maluje się znacznie trudniej .
  
 
ja za malucha dałem 800 - piaskowanie felg , wymiana p[oszycia , pare zachcianek.
Lakier byl w cenie.
Mysle ze za dfa - jak sam rozmontujesz i kupisz farbe tez nie wyjdzie zbyt duzo.
inna sprawa w tym ze masz blache do wymiany - a to tez kosztuje.
Za pomalowanei poloneza 1000 złotych - + farba.
jezeli jest to mettalic lub perła + 25 % zwyklebiorą - specjalny podkład.
  
 
600zl w PZMOT - (ale ja bym tak swojego malona nie wstawil- popeline robia - wiadomo praktykanci)
  
 
u mnie stnadnard cena to 1000 do gadania i zależy co chcesz prerzabiac jeszcze
  
 
1000zl to mi krzyknal koles za wymiane progow, podlogi, nadkoli oraz przedniego pasa lacznie z malowaniem
  
 
kolega wymalował fiata 125p za 400zł + lakier ale po 6 miesiącach samochód w niektorych miejscach zaczyna rdzewiec

ale okolo 1000zł bedzie kosztowac malowanie bez środków czyli lakieru, szpachli, podkladu itp.
  
 
My za malowanie 132 daliśmy 260 +lakier... po 1,5 roku zaczął gnieniegdzie rdzewieć .
  
 
No ja dalem za malowanie mojego malca ok 850 zl i w tym mialem wymiane pasa przedniego, lakier i wszystko co potrzebne, lacznie z tym ze auto bylo lakierowne w komorze bezpylowej.

A z rdza to jest tak ze jak zaczyna wychodzic to nic nie pomorze, nigdy nie dasz rady zrobic tego tak zeby byl spokuj, bedzie ale tylko na chwile a potem znowu wyjdzie, FRANCA NO
  
 
ja właśnie się przymierzam do pryśnięcia mojego bolida jakimś ładnym lakierem pytanie, czy ktoś moze mi polecić jakiegoś sprawdzonego lakiernika na pomorzu?!
/a tak poza tym to ciągle nie mogę się zdecydować na żaden kolor dla DF-a /
  
 
Guncin chyba ma znajomego lakiernika odezwij sie do niego.
  
 
Ja mam sprawdzonego lakiernika - max. 1000zl za gablotę + farba (cena ze szpachlowaniem i podkładem).

Owszem, są również "fachowcy", którzy sikną za 150, ale wygląda to tak,że nawet nie matują lakieru tylko przelecą całość nitro i na to lakier i potem wychodzi zgnilizna po pół roku