Podłączenie czujnika temperatury peugeot 405 1.6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzień dobry wszystkim jestem nowym klubowiczem , no i na początek niestety zwracam się z prośbą o pomoc.A mianowicie posiadam peugeota 405 z silnikiem 1.6 z gażnikiem ,i nie będę zanudzał jak to się stało ,ale mam urwane kable i zgubioną wtyczkę od czujnika temperatury płynu chłodniczego przy chłodnicy.Moja prośba dotyczy informacji o kolejności połączenia kabli do tej wtyczki .Jeśli znajdzie się ktoś znajdzie kto będzie mógł mi pomóż to bardzo dziękuję.Do widzenia .
  
 
Ten czujnik to włącznik wentylatora chłodnicy(umieszczony jest na dole chłodnicy)
Ile ma wyproadzeń 2 czy 3 ?
Jeśli 2 to obojętnie jak podłączysz a jeśli 3 to teraz Ci nie powiem, musiałbym poszukać.

A jeśli chodzi o czujnik który jest umieszczony w połowie wysokości to jest to czujnik poziomu płynu w chłodnicy (ale nie wiem czy w 405 jest, u mnie w 305 jest) Też powinien mieć 2 przewody i też obojętnie jak podłączysz.
  
 
Czyli mam odcięty czujnik poziomu plynu ,ma trzy kabelki .A termostat który jest na dole chłodnicy też mam do wymiany ,tak wnioskuje ponieważ mi nie uruchamia wiatraka ,ale z tym raczej nie powinienem mieć problemu ponieważ jest wpinana kostka.Dziękuję za informacje ,gdybyś wiedział jaka jest kolejność podłączenia tych trzech kabli do czujnika poziomu płynu to byłoby super.Cześć .Piotr.
  
 
Jeśli schemat pokazuje rzeczywisty układ końcówek to środkowa jest podłączona do masy (na kablu powinno być napisane "M1" ). Pozostałe dwa kable mają oznaczenia: "47 C" i "37 J".
47 C jest od kontrolki a 37 J nie wiem.

Ps. Wysłałem Ci schemat na maila który jest podany w Twoim profilu
  
 
Termowłącznik wentylatora chłodnicy jest niebieski. Czujnik poziomu czarny.
Pozdr.