Halogeny!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
He
Dzisiaj sobie dokładnie pomierzyłem i obejrzałem halogeny od passata 96r. (przejściówka) i są 1 cm. krótsze od fabrycznych do Cari i mają troszkę inne mocowanie niż te ale da się bez większych przeróbek dopasować kształt bardzo podobny
Koszt nowe 198zł. MinMerx ul. Połczyńska na przeciwko Tesco
lub po 60 zetów Używki Auto Atol ul. Połczyńska za Tesco jadąc od Poznania.

Ja sobie sprawie tylko gdzie się udać po przełącznik?????????
Bo instalacja chyba jest.

Pozdro.
  
 
Jeszcze tylko powiedz ludziom jak je założyć (mi mówić nie musisz ) a będą Ci baaaardzo wdzięczni. Większość posiadaczy cari E jak słyszy cene za halogeny (także używane) to mówi "dziękuje, postoje" (tzn woli postojowe ).

Tak patrzę na ten włącznik w książce... hmm. Wyglada identycznie jak włączniki na środkowej konsoli tyle ze tamte nie maja ramki.. można sie jednak pobawić... A te z konsoli centr. powinno byc dużo łatwiej dostać na szrocie.. może nawet ten od tylnych przeciwmgielnych .. Dać go do góry nogami i już jest od przednich świateł

W ASO strzelam 60zł.

Pozdrawiam
  
 
W ASO 245zetów i za 2 tygodnie

Idioci!!!

Pozdro.
  
 
Za pojedynczy włącznik?

Strzelałem tyle, bo do mnie włącznik który powoduje zaświecenie lampki otwarcia drzwi kosztuje właśnie 60zł. A tu guma i wogóle mechanizm cały (bo to do klapy z tyłu)...

Ech. To w takim razie będziecie musieli posrpawdzać włączniki od innych aut

Pozdrawiam
  
 
nie no ASO juz przesadza

tutaj tekst zaczerpnięty z http://www.toyotaclub.hg.pl/ja.htm
Cytat:
Zamontowałem światła przeciwmgielne z przodu. Nie są to lampy seryjne i nie pasują idealnie do miejsc w zderzaku na nie przeznaczonych. Dlatego wszelkie luki wypełniłem silikonem i efekt okazał się być całkiem przyzwoity



może się przyda

POzdro
  
 
W Poznaniu na gieldzie kupowalem uzywane przelaczniki roznego typu do toyki po 10zl /szt.Nie ma co kombinowac mozna podlaczyc dowolny zwierny przelacznik i dac przekaznik.
  
 
Racja, po co kombinować. Ja za regulator świateł zapłaciłem coś ok. 40,- więc oryginalny wyłącznik halogenów też na pewno się znajdzie i będzie w przyzwoitej cenie. Szkoda babrania skoro wiązki aż się proszą żeby je tylko podpiąć
Pozdro.
  
 
We wtorek pojadę po te halogeny od passata i pokombinuje z mocowaniiem a przełącznika poszukam na giełdzie w Słomczynie w następną niedzielę!

Pozdro.
  
 
Nie dawno widzialem Cari, ktora mial wpasowane do grilla dwa halogeny, wygladalo to bardzo ladnie, czy cos takiego chodzi po rynku, czy to tylko samoroba? Cos w tym stylu , jesli chodzi o poldka to wiem, ze takie atrapy sa do kupienia.


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2005-03-24 20:26:08 ]
  
 
Są do Cariny takie atrapy Helli z wbudowanymi halogenami. Osiągalne normalnie w sklepach motoryzacyjnych z lampami. Koszt porównywalny z samymi halogenami w zderzak.
Pozdro.
  
 
Znaczy się ok.900zetów!

Kupa kasy to, ja sobie porzeźbie!

Pozdro.
  
 
Czesc,
zamierzam kupic takie halogeny. Co sadzicie o nich ?
Moze wiecie gdzie zdobyc prawy przelacznik pod kierownice z wlacznikiem halogenow ?

Pozdrawiam
K
  
 
Właśnie, co warte są takie "tjuninkowe" halogeny, bo sam bym sobie sprawił i z tych uniwersalnych takie są ładniejsze (niekoniecznie muszą być z ringami)
  
 
Tutaj można znaleźć sporo dodatkowych świateł. Podobno całkiem niezłe, a ceny... popatrzcie sami

Pozdrawiam