Spot na północy Polski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś wie może coś o zlocie łady na północy polski??? Mam chęc ogromną chęc pojechać ale w polske nie mam za co!!!!

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 19:27:50 ]
[ powód edycji: korekta tytulu ]
  
 
do Sulejowa jest ptawie od każdego w miarę niedaleko...
ale poszperaj w liście klubowiczów w której znajdziesz ziomalów i spóbuj zachęcić ich do lokalnego spotu.
  
 
Cytat:
2003-03-27 16:23:52, klaczyslaw pisze:
Mam chęc ogromną chęc pojechać ale w polske nie mam za co!!!!



Jak będziesz się angażował w sprawy Klubu (pisał, doradzał, etc.), to zapewne będziesz mógł liczyć na mały sponsoring dot. benzynki na dojazd od wrażliwych klubowiczów . Tutaj naprawdę fajne towarzystwo się udziela, staramy się sobie pomagać . Ale jesteś nowy, więc ... -> wszystko jeszcze przed Tobą .
Może jednak coś wymyślisz -> byłoby fajnie, jakbyś dał radę przyjechać tym razem do Sulejowa (postawię Ci maślankę)!

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-03-27 18:09:04 ]
  
 
Klaczyslaw - sprobuj zaczepic kogos ze Szczecina albo z Gryfina.

Goral - hmmmm, niekonieczne dla wszystkich jest jednakowo niedaleko do Sulejowa. Że tak podam dla przykladu

Warszawa - Sulejów = ok. 140 km
Kraków - Sulejów = ok. 205 km
Poznań - Sulejów = ok. 250 km

Gdynia - Sulejów = ok. 430 km

Szczecin - Sulejów = ok. 570 km - o ci maja jeszcze gorzej
Bialystok - Sulejów = ok. 330 km

Z powyzszych danych wynika, ze jednak nie wszyscy maja jednakowo niedaleko do miejsa zlotu
  
 
Ja też jestem tu nowy, ale pomysł z maślanką bardzo mi się podoba może tak nowy zwyczaj- maślanka dla każdego nowego klubowicza
  
 
Cytat:
do Sulejowa jest prawie od każdego w miarę niedaleko...



Leszku, przeczytaj to jeszcze raz...
  
 
maślanka maślanką ale ja wolę kefir
a co do zlotu w Sulejowie to info o nim było dlatego odpowiednio wcześnie na stronie aby można się było do niego przygotować i żeby jak najwiecej osób mogło się zjawić
  
 
Cytat:
2003-03-27 23:32:53, Konriii pisze:
maślanka maślanką ale ja wolę kefir



Ty Konrad nie jesteś Nowy -> Ty to mi mógłbyś postawić maślankę, jak przyjadę ŁADną Łaciata Niwą, ha, ha
  
 
Fajnie!!! Następnego zlotu nie przepuszcze!!! U dało się w szczecinie paru miłośników łady dorwać!!!!
  
 
Mozna by kiedys spotkac sie gdzies nad morzem
  
 
Jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
a nawet przeciw...
narazie chyba trzeba robić zloty w taskich miejscach, gdzie każdy będzie miał w miarę niedaleko...
ale może się mylę.
  
 
Góral,nie mylisz się
Pzdr Grzesiek
p.s. może koledze chodziło o spocik lokalny?
  
 
Ja i tak bede namaiwal na Borsk
  
 
dreczy mnie jedno pytanie: gdzie ten Borsk jest?!
w atlasie znalazlem tylko ten kolo Chojnic..
a tam na pewno Klubwiczom z Krakowa nie bedzie za blisko...
  
 
Borsk jest na południe od Kościerzyny nad jeziorem Wdzydze na Kaszubach.

Wiesz, zawsze komuś jest daleko, tak to juz jest i bedzie. Temat jest jeszcze do przedyskutowania, ale tam sa naprawde wyśmienite warunki na zrobienie zlotu.
  
 
Ano właśnie - BORSK to jest najlepsze miejsce na północy

przy okazji zapraszam na najbliższy nasz zlot właśnie tam - w niedzielę 11.05 - szczegóły TUTAJ

pozdrawiam
  
 
Zobacze co będzie z wypłatą, może się wybiore!!! Zobacze jak koledzy się bawią, może sam wezme w czymś udział jak mi pozwolą!!!

[ wiadomość edytowana przez: klaczyslaw dnia 2003-05-06 09:42:39 ]
  
 
Jeśli się zjawisz to pozwolą Ci na pewno
Brać FSO to równe chłopaki !!!




pzdr
CHIO
  
 
Ciesze się, że moge!!! Postaram się dojechać!!!!!