Spot na północy Polski - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszamy, zapraszamy ,
zrobimy małe 400 metrów Lada vs Polonez oczywiscie dobierzemy wersje silnikowe bo 1,4 i 2,0 są chyba poza twoim zasięgiem - a moze sie mylę
  
 
Moja rakieta jest 1,5. Całkiem możliwe że da rade!!!!!
  
 
Ten 1.4 to pewnie Rover 104 KM,a 2.0 to DOHC,czyli lekko ponad 120 KM,więc może być cięzko,ale sprubować zawsze warto
GDA rozumiem że Jania polonez znów z otwartą maską będzie stał?Chyba że ktos u Was w 3 miescie ma 2.0,ale jakoś nie kojarzę.
Pzdr Grzesiek
  
 
widzę że otwarta maska odbiła sie szerokim echem

2,0 ma mieć PF125 Lecha, ale czy zdąży się okaże, a 1,4 Rovera będzie na 100%, myślę że dopasujemy coś z 1,5 dla Ciebie klaczyslaw
  
 
Czytałem u Was na forum wszystkie tematy związane ze zlotem przed i po,te które były widoczne dla wszystkich i z tąd te informacje
  
 
Miło mi

na dowód tego że tak było jest to zdjecie i najlepsze do tego komentarze

pozdrawiam i przepraszam za mały off-topic w temacie o Waszym zlocie
  
 
Jutro wypłata!!! Poopłacam rachunki i wszystko się okaże czy moge jechać pościgać się z polonezami!!!!
  
 
liczymy na Ciebie i trzymamy kciuki
Powodzenia

  
 
Panowie, moze naprawde zastanowimy sie nad zlotem w innym miejscu. I nie chodzi mi tutaj nawet wlasciwie o rejon (chociaz uwazam ze troche bardziej na polnoc niektorym klubowiczom by sie po prostu nalezalo) ale bardziej o samo miejsce, bo bedzie to juz 3 seria zdjec w tej samej scenerii.
  
 
tylko takiego lotniska do zabawy to chyba nie znajdziemy i to za niewielkie pieniądze
  
 
Może trzeba poszukać!!!! Postaram się popytać o lotnisko w Stargardzie Szczecińskim, ale to by było troche nie fer w stosunku co do innych klubowiczy!!! Mieli by troche za daleko!!! Ja bym nie narzekał, jakieś 30 minut drogi i na miejscu!!! Ale popytam tak na wszelki wypadek!!!