Głowica ile splanować??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Mam głowice chce ja wsadzić do mojego malca ponieważ, wszystko na to wskazuje (rady innych ), że ta moja już się do niczego nie nadaje, te objawy to brak mocy silnika, duże spalanie, oleju prawie że nie bierze, kompresia mierzona przez Barrego wyniosła około 3.5...

Przy okazji wymiany chciałbym splanować głowice tylko nie wiem ile, w silniku mam zrobiony tylko dolot, poradzcie coś...
  
 
Ty a kiedy chcesz planowac głowice ???
To trwa - nei bedzie na hop siup.
Barry czekał 3 dni na swoją.
No ale z drugiej strony przetestuj czy dobra .
Ps . ten dolor to ja robilem i poza srubokretem nic nie zostawilem wewnatrz zartuje
  
 
1.5mm-2mm mozesz planowac bezpiecznie myśle.
przy okazji zrob sobie małą obróbke GT, wyrownaj kanały, obrób zawory, spasuj kolektory z głowica i wydechem.
powodzenia
  
 
Thanks Koniu...
Chyba zdecyduje sie na 1,5 mm, poniważ boje się że większe splanowanie może być niebezpieczne
  
 
Cytat:
2003-03-28 08:50:27, GREGORY pisze:
Thanks Koniu...
Chyba zdecyduje sie na 1,5 mm, poniważ boje się że większe splanowanie może być niebezpieczne



Nie ma czegoś takiego jak niebezpieczne splanowanie - znam gości którzy załatwiają silniki na seryjnej głowicy.

Ja radzę tak :
Jeżeli nie chcesz bawić się z dyszami paliwa, eksperymentami z zapłonem i nie wymieniasz walka rozrzadu - po prostu chcesz miec żwawszego malca to do 1,5mm

do wałków to >2mm

  
 
A narazie wymieniona została głowica na inną seryjna i auto zaczęło w końcu przyspieszać jest luź i w tym miejscu ukłony dla Barrego...
Pojeżdzem pare dni jeszcze i planuje 1,5 mm.
  
 
sprzedam ci cały mój silnik ze skrzynią .
130 polecisz ;d