127 Sport sprzedam ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam do sprzedania Fiata 127 Sport MkII. W papierach rocznik 73 i poj. 903.. Właściciel od którego go kupiłem zarzeka sie że to jest silnik 1300. Ja jednak pewien na 100% nie jestem bo z tymi silnikami akurat do czynienie zbytnio nie miałem. Na 100% to nie jest 900ka! To wiem! Wygląda jak 1050 ale z tego co wiem to 1300 był taki sam! Ma 1 gardzielowy gaźnik SOLEX z rozp. ssaniem i 4 biegową skrzynię biegów (która działa bez zarzutu). Blacha z wierzch całkiem ładna, gorzej w bagażniku... Tylne nadkola do całkowitej wymiany lub wyspawania... podłoga bagażnika skorodowana ale sietrzyma! Belka tylnego zawieszenie OK. Nie wyłamana, nie trzeszczy... Przód całkowicie OK. Nadkola zdrowe, podłużnice też. Mocowania wahaczy zdrowe, motyl też. Podłogi są w stanie dobrym, progi są zdrowe, zakonserwowane. Drzwi całkiem ładne, koryta są pordzewiałe ale nie dziurawe. Podszybia wyglądają bardzo ładnie. Klapa tylna jest bdb. Wnętrze całkiem zadbane, oryginalne, jedynie jakismatołek wyciął niewielkie dziury w tapicerkach drzwiowych na głosniki (10cm) i w tylnej pólce.
Układ hamulcowy dobry, nie ściąga! Układ kierowniczy bdb. Chyba nowa chłodnica! Odpala, jeździ choć strasznie mocno słychać łożyska przednich kół. Amortyzatory ponoć niedawno były wymieniane. Są w każdym razie bdb. Napewno nie dawno robiony był wydech. Wygląda bardzo świeżo. Tapicerka oryginalna, materiałowa, niebieskawo - szara, fotele rozkładane z zagłówkami, bezwładnościowe pasy. Ponoć ma też centralny zamek ale nie działa. Deska rozdzielcza ta najbrzydsza, zegary z UFO ale mają sprawny obrotomierz! W sumie piękna w swojej brzydocie. Felgi troszke podkorodowane (nalot) z Autobianchi A112 Elite! Ładny wzór.
Auto ma OC ale nie ma BT (do zrobienia).

Cena wywoławcza 1000zł,- (do dyskuscji oczywiście!)
Nie sprzedaję na części.
Zdjecia na maila.
  
 
czy to ta niebieska ktora byla na allegro?
  
 
Tak!
Cena jest do dogadania. Moze jest wysokawa ale to Sport a poza tym już chyba rarytas... zresztą oglądając inne aukcje można mieć porównanie... Myslę, że to jest "w normie".

Pozdrówka
  
 
Z wygladu zewnetrznego to raczej ten samochod nie przypomina sporta ,chyba ze sie cos zmienilo
  
 
Czesc
Mysle ze sport ma jeszcze insza miseczke to jest oczywiscie jesli chodzi o 1300 a 1050.