Przegląd i ubezpieczenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
powiedzcie mi jeśli auto stało jakiś czas i nia ma ważnego przeglądu oraz ubezpieczenia to czy bedzie problem przy przerejestrowaniu takiego samochodu
jesli opłace umowe w urzedzie skarbowym i nie mam ważnego przeglądu to co zrobie w urzedzie komunikacyjnym , czy bede musiał zrobic przegląd nim przerejestruje auto
może pomoga mi w tym papiery o tym że auto uległo całkowitemu rozkradzeniu wnętrza i dewastacji
miał ktos takie przygody ???

  
 
oc to cie nie interesuje to sprwa poprzedniego własciciele że nie opłacał a jeśli chcesz zarejestrować samochód be przegladau nie da rady a paierey ze uległ dewastacji nic ci nie poomoga ale jeśli masz dowód rejestracyjny to załatw sobie przegląd i dopiero idz przerejestrowac
  
 
Rok temu wygladalo to tak- idziesz do skarbowki, podbijasz umowe. idziesz do WK, dostajjesz probne na miesiac. W tym czasie masz zrobic przeglad a urzad ma sobie sciagnac papiery z innego urzedu jesli auto bylo zarejestrowane w innym miescie. Ja w ciagu tegio miesiaca rozbilem auto Potem zsa drugie blachy probne, jesli oczywiscie nie zalatwisz przegladu (w zaleznosxci od humoru pani po drugiej stronie okienka na 2 tygodnie lub na tydzien) i trzecie blachy, jesli znow przegladu nie zrobisz. Trzecie mozna oddac i auto moze stac X czasu bez tablic.

Ubezpieczyc musisz najpozniej w dniu rejestracji a tablic nie dostaniesz, jesli piowiesz ze auto jest niesprawne. Najpiozniej w dniu rejestracji tzn np gdy bierzesz probne.

Teraz podobno nie daja juz probnych tylko biale i miekki dowod.

Milego zalatwiania
  
 
tak teraz nie ma już próbnych i jest taniej 157 + 6 zł za wszystko...mój brat właśnie dziś przerejestrowywał...
  
 
ok czyli jest taka sprawa że podbijam dowód na poprzedniego właściciela i potem wszystko z górki
myśle ze jak nie bedzie autko jeździło przynajmniej do wkacji to nie bede ubezpieczał


i jest jeszcze jeden problem ten gośc który ma obecnie to auto nie przerejestrował go na siebie i teraz trza sporządzić umowe taką jakbym kupował od pierwszego właściciela mysle że to nie kłopot