Tuning VS przeglad

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie zauwazylem tutaj takiego tematu (chyba ze tymczasowo mnie zlapala zacma co sie zdaza.Wiecie moze czy sa jakies problemy z przejsciem przegladu po przerobkach takich jak np.
-obnizenie przedniego i tylnego zawieszenia(przyciecie sprezyn wyklepanie resoru)
-silnika(splanowanie glowicy, uklad dolotowy i odlaczenie odpowietrzenia skrzyni korbowej)
Czeam z niecierpliwoscia na wasze wypowiedzi..
  
 
wszystko zalezy od zakladu...
do tuningu mechanicznego nie moga sie przyczepic dopoki auto spelnia normy halasu i czystosci spalin (a zazwyczaj nie spelnia )

jak bedziesz mial sprawne amory, brak luzow itd. to do zawiasu tez nie powinni nic miec, choc moga sie przyczepic do plaskiego resora, albo zjechanych gum (a zazwyczaj przy glebie masz kola w negacie i gumy lekko poscierane po jednej stronie )

ja za 20min jade na przeglad.. jak wiekszosc ludzi z krakowa wie za cichy to moj malec nie jest .. w najgorszym przypadku zaloze na badanie seryjny tlumik.. ewentualnie jakas rure gumowa na koncowke i bede liczyl na to ze sie uda....
  
 
u mnie sie czepiaj do wszysttkiego. ale zależy jak trafisz!!powodznie. muszisz miec przedewszystkim dobre chamulce, oponki zbierzność swiatełka i powinno sie udac!
  
 
zawsze beda sie czepiac resora
  
 
Mnie przyczepił sie gosciu(oprocz rzeczy oczywistych) do braku blach pod silnikiem za słąbych spryskiwaczy Tak wiec treba miec szczescie.
  
 
w krakowie jest jedno takie miejsce gdzie można podbić ale nie można przeginac mocno musi być wszystko choć na wpół sprawne kilka osób podbijało wynalazkami i było ok
  
 
UDALO SIE!! przeglad juz za mna
do wydechu sie nie czepiali ...... do zmiany 'tylko' wahacze przednie, tylni prawy i belka do pospawania.... no i moze poprawienie elektryki bo czasem przygasaja swiatla mijania ..

JADE DO SIEWIERZA!!!!