Siedzenia zapytanie!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CZE WAM!! Własnie skonczylem prace przy maluszku i wyniemilem w nim siedzenia z orginalnych maluchowski(niewygodne) na siedzenia z vw polo czy to moga bys jakie problemy z kolegami niebieskimi lub na przegladzie bo nie obylo sie z przespawaniem mocowan !!!!????
  
 
raczej nie
ja mam u siebie fotele rajdowe na kontownikach aluminiowych przykrecone do podlogi a szyny wyciolem i nigdy nie mialem zadnych problemow
  
 
ja również jestem dobrej myśli, tj. nie sądzę żeby były jakiekolwiek problemy z "chipsami"
  
 
Fenks Jak bede mial mozliwosc to wrzuce pare fotek z trwajacego remontu mojego nowego nabytku moze uda mi sie nawet zrobienie zdjec przez konserwacja nadwozia ktora zaczyna sie jutro bo mam 60% nowych blach w moim maluszku wienc konieczny jest ten zabieg. A siedzenia te co wsadzilem polecam jezeli komus sie znudzily zwykle siedzienia warto pojezdzic po zlomie tanio idzie dostac takie a wygoda nie do porownania nawet z lotniczymi siedzeniami. Ja moje wyrwalem ze strychu od mojego starszego lezaly tam do dawna juz trzeba je teraz troche wyszorowac bo sa uwalone.