[126p] Duuuuzo fotek, ale jakich :-) Uwaga - ciezkie!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co tu duzo mowic... Echh....

1. 126p Kawasaki



2. 126p Suzuki



3. 126p BIS Kawasaki



4. 126p Kawasaki


5. 126p BIS Suzuki



6. 126p Suzuki



7. 126p Yamaha



8. 126p Suzuki



9. 126p Suzuki



10. 126p Yamaha


11. 126p Yamaha



12. 126p Kawasaki 900



13. 126p Yamaha



14. 126p Yamaha



15. 126p Honda



16. 126p Honda



17. 126p Suzuki



Generalnie fajna stronka www.zanga106.it
  
 
No oszaleli...
Aczkolwiek chciałbym sie przejechać jednym z nich
  
 
najpiekniejsze........
  
 
no to sie nazywa B-group pełną gembą szersze niz dłuzsze hehe
ale podoba mi sie idea,

  
 
zwróćcie uwage na tylne klapy połowa z nich to bisy a teraz moje pytanie.. w jakim celu tylna oś jest przesuwana ? lepsze prowadzenie?
  
 
niesamowite maszyny uturbione zx9r to pewnie ponad 350ps ale nadwozia tak poodchudzane ze ledwo sie kupy trzymają. Mały rozstaw zwiększają aby samochód był wolniejszy w poczynaniach tzn chodzi 0o to np widziałes jak kolesie chodzą boczurami ładami da sie tak dlatego ze ma tak duży rozstaw osi malec ma tendencje do robienia tzw ryby czyli idziesz boczarem i w pewnym momencie jak go odkreci to zrobisz 360 stopni do okoła własnej osi, ale fury masakryczne przy ich wysokości to mój wygląda jak terenowy, jeszcze mnie zastanawai jak oni mogą nie boczurami isć po winklach jak tam ani śladu po mechanizmach róznicowych....
  
 
No niektóre wygladają niesamowicie makarony potrafią
  
 
Faaajne... Fajnie by było u nas takie coś zorganizować - puchar 126-SWAP . Niekoniecznie silniki z motocykli bo to troche hardkor już ale takie centrale jak Kazy czy Rafała... No chyba że byłoby sporo ludzi dysponujących odpowiednim budżetem i zapleczem warsztatowym. No i "fach w ręku" i chęć do takich zabaw też sie przyda .


Cytat:
2005-11-03 23:01:23, kaza pisze:
(...) jeszcze mnie zastanawai jak oni mogą nie boczurami isć po winklach jak tam ani śladu po mechanizmach róznicowych....


Pewnie dlatego właśnie boki sadzą gdzie sie da - inaczej sie nie da . Skoro nie mają tam dyfra żadnego to ciężko pewnie przy tych mocach nie uśliznąć tyłu .
  
 
brzydkie ale prędkie, a bez boka zakręt to co - przecie ma być szybko i bokiem
  
 
Nie zgadzam sie ze brzydkie, niektóre sa całkiem ze smakiem zrobione
idea - małe/lekkie/mocne
  
 
A ja chciałem iść spać o normalnej godzinie
proponuje pooglądać filmiki z tej strony
  
 
No właśnie, ciekawe czy można gdzieś zanabyć taki body-kit bo coponiektóre całkiem w cipe som
  
 
pewnie i można by było ale po ciężkich pieniądzach...
  
 
O MAAAAAAAAMOOOOOO

Filmy dla leniwych:
http://www.zanga106.it/prototipi_precedenti/terragnolo2001.wmv
http://www.zanga106.it/prototipi_precedenti/terragnolo2001camcar.wmv
http://www.zanga106.it/gare/albino04/albino_ricognizione.wmv
  
 
no niezłe, fajnie zapieprzaja Ale Kaza ma ta przewage ze ma auto zarejestrowane
  
 
powiem wam panowie że my z tymi padlinami to nawet do włochów w powijakach nie jesteśmy totalnie wypasione samochody
  
 
wypasik chetnie bym sie takim przejechał :]
  
 
troche za duzo dodatkow typu wies tuning
 
 
mi jakos nie przeszkadzają zbytnio takie dodatki w takich autach z silnikami od ścigaczy, zapierdalaki, widać na jednym filmiku jak koleś żółtym kaszlem wylatuje z winkla i z trudem utrzymuje sie na torze, ech.. to musi być adrenalina..
  
 
piękna rajdóweczka