Przednia atrapa i białe klosze - dla Stefana

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć Stefan - byłem dzis na śląsku (w Katowicach)i podjechałem do Bytomia do sklepu polena po Twoje sprzęta. Odebrałem , zapłaciłem i co kon (mechaniczny) wyskoczy wracałem do Krakowa,zeby przekazać to JAsiowi, który strasznie spieszył sie dziś do Wodzisławia.ALe zdążyłem.
Masz więc to wszystko do odebrania juz dziś od Jasia
Pozdr
Paweł



[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 14:14:13 ]
[ powód edycji: literowka w tytule ]
 
 
Kurde dobrze że zajrzałem na forum. Pale brykę i uderzam na Wodzisław.
Paweł ogromniaste dzięki dla Ciebie za transport. Co ja bym bez Was zrobił. Jasiu też równy gość zawsze jakąś część nieosiągalną w Kielcach, w Krakowie mi zakupi.
Jeszcze raz DZIĘKI!!!
  
 
Nie ma za co stefan!
Ale za spedzenie godziny w Korkach na sląsku (dzis piątek), należy sie piwo. Przy najbliższej okazji i na dodatek jeszcze musisz je ze mną wypić))
Paweł
 
 
No nie ma problemu
  
 
Jeśłi chodzi o piwo- to faktycznie rzadko kiedy jest problem)))
Ale wracajac do Twojego przodziku to co : będzie to szpachlowane podkładem(natrysk???), i potem lakier rozumiem , bo jest to troszke porysowane i na pewno nie nadaje się od razu do lakierowania.masz jakiegoś lakiernika tam u siebie? czy robisz to sam?
Paweł
 
 
Ja sie nie podejmuje tego robić. Nie jest to w takim fatalnym stanie, więc myślę że wystarczy tylko szpachlą natryskową,wygładzić i lakier.
W poniedziałek oddaję ją do malowania,a nadal mam dylemat czy by czasem nie pomalować Ładziany na czarny lub czarny metalik,a nie bordo.
  
 
czarna wyglada super, zwłaszcza z czerwonymi wykończeniami

  
 
Czarny metalik i 3d nono moim zdaniem będzie mniodzio