Utrata pamięci przy zdejmowaniu panelu radia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !!! Mam pewien problem. Posiadam radio marki Kenwood KDC-306 i przy zdjeciu penelu wszystkie zapamietane dane zostaja wykasowane (zakodowane stacje w radiu, zegar itd) Tak mysle czy moze w takim panelu znajduje sie plaska bateria podtrzymujaca pamiec i po prostu sie rozladowala, ale nie chce rozkrecac tego radia...
Prosze o pomoc !!!
  
 
mam sonego i dzieje mi sie tak samo!!! jak bedziesz wiedział co to jest to mi napisz, z góry dziekuje
  
 
Super spec od audio to ja nie jestem ale zdaje mi sie ze trzeba jakis dodatkowy kabelek podpiac oprucz + i - zeby bylo podtrzymanie. U mnie w soniaku chyba byl jakis taki pomaranczowy kabelek ale nie pamietam jak bym opisany ...

pozdr
  
 
A moze radyjko twoje traci pamiec po wyjeciu kluczyka ze stacyjki a nie po zdjeciu panela??
Jak tak sie dzieje to chyba bede mial dla ciebie rozwiazanie!!!
  
 
Cytat:
2005-11-13 23:28:08, lyku23 pisze:
A moze radyjko twoje traci pamiec po wyjeciu kluczyka ze stacyjki a nie po zdjeciu panela?? Jak tak sie dzieje to chyba bede mial dla ciebie rozwiazanie!!!



Ja mam taki problem . Niby mam podlaczony kabel podtrzymania i jest na nim prad . Radio montowal znajomek i pewnie cos zwalil tylko co . Pozdro
  
 
Cytat:
2005-12-24 01:33:28, CzapCzap pisze:
. Niby mam podlaczony kabel podtrzymania i jest na nim prad

ta tylko moze ci podłaczył pod ten sam przewód co kabel zasilania :| i wtedy jest dupa zbita na stałym napieciu ciagłym (oddzielnym najlepiej ) musi byc
  
 
Cytat:
2005-12-27 14:59:22, arsen pisze:
ta tylko moze ci podłaczył pod ten sam przewód co kabel zasilania :| i wtedy jest dupa zbita na stałym napieciu ciagłym (oddzielnym najlepiej ) musi byc



Dzieki arsen, zajze tam na dniach