Gdzie kupie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuje arkusz plexi 100cm/50cm (za niedużąkase) gdzie to kupie oprucz pajtonu....?????
  
 
hmm Ile dajesz ??
  
 
to zależy jakiej grubości potrzebujesz? o ile sie nie mylę to w praktikerze 1m na 50 cm, 3-4mm grubosci kosztuje 37 zł, ceny sa bardzo różne wiec nie wiem ile to znaczy dla Ciebie niedrogo?
Pozdrawiam
  
 
wow barbusia to pani z zielonego matiza ktory startowal w kjsie adsu???? takie pytanko tylko mam
  
 
ano ja skąd wiesz?
  
 
Cytat:
2005-11-05 11:08:13, MaCa pisze:
Potrzebuje arkusz plexi 100cm/50cm (za niedużąkase) gdzie to kupie oprucz pajtonu....?????



a czy w pajtonie mozna kupic plekse??
raczej nie !!
gdzie mozna kupic plekse??
  
 
Cytat:
2005-11-11 12:48:34, wloszek2 pisze:
a czy w pajtonie mozna kupic plekse?? raczej nie !! gdzie mozna kupic plekse??



No niestety ale można bo byłem i mają... więc można kupić w pajtonie!!!!!!!
  
 
Cytat:
2005-11-11 13:10:52, MaCa pisze:
No niestety ale można bo byłem i mają... więc można kupić w pajtonie!!!!!!!

no niestety ale nie mozna maja tylko zwykly przezroszysty plastik a pleksy nie ma!!!!!
  
 
A z jakiego tworzywa jest ten "zwykly przezroczysty platik" ?
  
 
Cytat:
2005-11-12 15:18:58, wloszek2 pisze:
no niestety ale nie mozna maja tylko zwykly przezroszysty plastik a pleksy nie ma!!!!!


to co lezy umnie w garaz Sławek ??
  
 
Jelsi masz caly nowy arkusz to zobacz jaki symbol jest wytloczony w "trojkacie recyclingu" i napisz, a wrozka prawde Ci powie
  
 
no jutro zobacze co tam jest i jeszcze jak sie nie myle to jest umnie w sklepie do sprzedania w rozwadowie arkusz jeden jak chcesz to Maca podjed do sklepu na rynek 24 w rozwadowie z farbami tam dostaniesz chyba jeszcze ci to potwierdze a jak nie to tniemy moj arkusz na pol
  
 
Ok....
  
 
Nie wierze, ze to jest jakis towar deficytowy. Jesli pojdziesz do pajtonu, zobaczysz arkusz tworzywa przez ktore bez problemu zobaczysz to co jest po drugiej stronie to na 99% bedzie to pmma, czyli polimetakrylanmetylu, popularna pleksa, jeden procent to prawdopodobienstwo kupienia poliweglanu, innych tworzyw o takiej przezroczystosci nie znam wiec bardzo jestem ciekaw co to za zwykly plastik w tym pajtonie sprzedaja.
  
 
Maja cała game plexy w pajtonie.
Wiem bo kupowałem do parcha.
  
 
jestem przyswyczjony ze pleksa po wygieciu nie zlamie se tylko odbarwi na bialo tak jak w tych autkach rajdowych
natomiast ten towar z pajtonu normalnie peka i na pewno nie dorownuje wytrzymaloscia pleksii
wiecie jest plaksa i pleksa
  
 
Bo w autach rajdowych nie uzywa sie pleksy, tylko poliweglanu, ktory ma to do siebie, ze nie peka, a jak juz to na duzych plaszczyznach, pozatym jest niepalny, nie reaguje z olejami,benzyna, nie przepuszcza promieni uv itd. Jako zastepstwo uzywa sie pleksy bo jest tansza.
  
 
Sławek dokładnie to poliweglan sie gnie pleksa zawsze peka...
  
 
oooooo to sorki
poprostu myslalem ze jezeli na tym czyms z pajtonu pisze
"polistyren"
a wszyscy doskonale wiemy ze pleksa to
"polimetakrylan metylu"
wydawalo mi sie ze to co innego ale skoro sie upieracie niech bedzie i pleksa
  
 
Cytat:
2005-11-13 19:50:32, CZUCZU pisze:
Sławek dokładnie to poliweglan sie gnie pleksa zawsze peka...


a cha cytat z jakiejs tronki:
PMMA/polimetakrylan metylu to przezroczyste tworzywo termoplastyczne w postaci płyt i prętów. PMMA jest twardy i sztywny. Do zastosowań gdzie potrzebna jest duża wytrzymałość na rozciąganie i zginanie. Stopień palności podobny do twardego drewna, nie jest samogasnący.

wiec to nie pleksa zawsze peka