Mezinárodní zlot - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdecydowanie maj jest najoptymalnieszym terminem. W sezonie nie znajdziemy miejsca i nikt nam nie zarezerwuje całego ośrodka w środku sezonu. Czerwiec - wiadomo masakra dla studentów. Maj jest okej.
  
 
Poprosiłem Czechów o pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji
Padła z Ich strony propozycja żeby sprawdzić kemping w Czeskiej Skalicy - 15 km od polskiej granicy
Co Wy na to ?


Jeśli będę znał szczegóły to dam znać



pzdr
CHIO
  
 
Vidím,že mezináorodní zlot je velmi aktuální téma.Může být v Polsku nebo v Čechách,není žádného rozdílu.Hlavně stanovit termín a místo.Možná bude dobré udělat celoevropský sraz Lada,kam by přijeli fanoušci ze všech krajin evropy.á vám děkuji,že jste se tak aktivně zapojili do tohoto fóra.nečekal jsem tolik odpovědí.Dííííky.
  
 
Autokemping w Czeskiej Skalicy


Co o tym sądzicie ?




CHIO
  
 
Cytat:
2005-11-14 11:11:46, chio pisze:
Autokemping w Czeskiej Skalicy Co o tym sądzicie ? CHIO


wedle mnie rewelacja ) domki i miejsca hotelowe na 300 osob
800 miejsc namiotowych..

jesli o mnie chodzi to mysle ze mamy miejsce na zlot
  
 
znam to miejsce. ceny przystępne i blisko granicy. jadąc do pragi przez kudowę widać to z drogi.
w maju jest taniej. mi pasuje.
  
 
Kursy walut.

Dla mnie bomba, teraz pozostaje ustalenia dokładnej daty spotkania włącznie z dniem. No i rozwiązanie problemu opłat, bo rozumiem, że zaliczki dla LKP idą jak ostatnio idą z naszej kasy, ale pozostają jeszcze koledzy z innych krajów.
DEx
  
 
Cytat:
2005-11-14 15:40:06, mwarchalowski pisze:
No i rozwiązanie problemu opłat, bo rozumiem, że zaliczki dla LKP idą jak ostatnio idą z naszej kasy, ale pozostają jeszcze koledzy z innych krajów. DEx


Może w tym przypadku wszyscy powinni równo płacic jakieś wpisowe. Głupio będzie wyglądało jeśli bedziemy zbierać tylko od gości z zagranicy (zreszta z zagranicy nie bedo tylko Czescy koledzy ). Nasze pieniądze proponuję zostawić na zlot LKP.
Jasiu
  
 
z zagranicy to bedziemy MY a nie Czesi )
  
 
Hej
Być może na zlocie pojawią się goście z Finlandii.
Warto powiadomić o tym kolegów z Czech by przesłali im namiary na zlot
Oto treść wpisu znaszej księgi gości:
Hellou to Finland !!!
Next summer me and my frends come to your country in holyday.
We need information local lada meeting,begause we com to ladas in holyday.
We com wats rallys polska,hungary and maybe some lada meeting if we founding it.
If i get to info to next summer meeting,i liked very mats.

T.Lada forever
2101 Streetrace car
2104 tuning car
2105 VFTS rally car
  
 
łuuu, to juz nie w kij dmuchal... Filnandia to ladowe zaglebie
  
 
i co?? ucichło??
  
 
Próbuję dojść do porozumienia z Czechami w kwestii lokalizacji i pomocy przy organizacji zlotu.
Wstępnie będzie to Czeska Skalica. Potrzebny jest dokładny termin i ilość chętnych na przyjazd z Polski







CHIO
  
 
Moze po wstepnych ustaleniach wypada załozyć nowy wątek z angielskim tytułem i pisać tam w jakims obcym jezyku.
Jasiu
  
 
Zarejestrowałem się na jakimś rosyjskim forum Łady i założyłem topic na temat zlotu. Zobaczymy czy panowie będą zainteresowani!