MAX-y z Bydgoszczy Witają!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie wszystkich!

Nie znalazłam innego miejsca, a wypada się przedstawić zaczynając udział w dyskusjach.
Mam na imię Ania i reprezentuję cały team Max Car Audio z Bydgoszczy.
Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętym robieniem hałasu
Na forum chcielibyśmy pomagać Wam, odpowiadać na Wasze pytania, próbować doradzić.
E-mail oraz GG jest zawsze do Waszej dyspozycji, a na ile czas pozwoli, jak najczęściej będę sczytywać wasze topiki w dziale car audio i brać udział w dyskusjach.

Pozdrawiam w imieniu całej załogi MCA
  
 
Pozwolisz Aniu ze cie wykorzystam ? oczywiscie tylko i wylacznie w kwesti car-audio.
Jaki wzmacniacz i subofer bys mi zaproponowala do sprzetu glosniki hertz esk 160 i clariona RMB358 ?

czekam na propozycje w granicach rosadku
pozdrawiam
west
  
 
Witam , miło będzie posłuchać rad ludzi zawodowo związanych z CA. Mam nadzieję, że na stałe tutaj zagościcie .
  
 
Cytat:
2005-12-02 20:50:14, west pisze:
Pozwolisz Aniu ze cie wykorzystam ? oczywiscie tylko i wylacznie w kwesti car-audio. Jaki wzmacniacz i subofer bys mi zaproponowala do sprzetu glosniki hertz esk 160 i clariona RMB358 ? czekam na propozycje w granicach rosadku pozdrawiam west



Sytuacja jest w miarę przejrzysta.
Wybrałeś dość ciekawy przód- a jak wiadomo, żeby auto grało porządnie i profesjonalnie podstawą jest stabilny przód- super systemowe głośniki + radio. Tylko na takim przodzie jest jakikolwiek sens budowania tyłu. W aucie tak jak w konstrukcji budowlanej- bez fundamentu nie ma sensu planować ilości i wiekości okien, bez dobrego przodu, nie ma sensu myśleć o tyle.
A tutaj przód jest, systemowe Hertze i to dośc wysoka półka, 16,5 cm- osobiście jesteśmy maniakami głośników Proa Systemu (Vify, Micro Precisiony, Perlessy, teraz wyszła nowa seria Proa Simplex- na komponentach Vify- śśśśświetna jazda), ale absolutnie nie mam nic przeciwko Hertzom
Do tego bez wątpienia potrzebne jest wytłumienie drzwi, żeby dać głośnikom warunki do grania. Bardzo często zyskują przy tej operacji kilkadziesiąt procent więcej mocy.
Nic dziwnego- tworzymy w ten sposób dla głośnika coś w rodzaju kolumny. Wytłumienie to jedna z ważniejszych rzeczy, zwłaszcza, gdy myślimy o tyle.
Radio- rozumiem, że myślimy o modelu DB358RMP- tutaj wiele nie trzeba mówić, Clarion to Clarion, nadaje dźwiękowi dużo "mięsistości" i jest troszeczke bardziej miękki od Alpine`a, ale to już są detale tak na prawdę

Co do tyłu- zawsze polecam tylko to co najlepsze czyli mastera wśród subwooferów- JL Audio- bez dwóch zdań nie ma lepszych, to po prostu mistrzostwo świata, żaden inny bas nie jest w stanie być tak dynamicznym i przy tym tak porażającą mocnym.
W zasadzie co do serii... JL Audio to marka sama w sobie, czy wyższa czy "niższa" półka... to zawsze ta sama perfekcja
W razie co mogę służyć ofertówką subów JL-ka.
Wzmacniacz który lezy jak ulał w tym zestawie to Genesis, 4-kanałóweczka Profile Four, w razie braków funduszu, można pomyśleć o XETEC`u- na prawde solidne wzmacniacze, a cenowo nie szokują, 4-kanałówka V 200.4, wyższy model XI-240.4.
Do tego jakiś kondensatorek, w zasadzie tutaj już dowolność jest spora, caliber, phantom- to takie przyjazne i cenowo i markowo.

W razie pytań jakichs bardziej szczegółowych odezwij sie na maila
Pozdr.
  
 
Witam Milo ze zainteresowaliscie sie naszym dzialem.