Zlot - sprawy zwiazane z organizacją

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poniewaz to juz niedługo wiec trzeba zacząc myslec o paru sprawach ścisle zwiaznych z przebiegiem zlotu i zrealizowaniem konkurencji , które chcemy przeprowadzić . Wiec tak. Po ostatniej rozmowie z szefem ( w piątek) mamy zapewniony osrodek(dresso w ogóle ostantio robi furorę bo oprócz nas i FSO AK podałem jeszcze namiary na dresso mojemu kuzynowi, który organizuje tam zlot klubu mitsubishi polska.Własciciel . oprócz noclegów i śniadania ( znam juz menu:jajecznica , żurek, wędliny, sery, kawa herbata - cena 10 PLN od osoby)zapewnia ognisko i swietlice.W pierwszym dniu będą wybory najlepszych aut w róznych kategoriach i w związku z tym trzeba będzie wydrukowac , jak myślę ponad 100 kartek do głosowania.
W drugim dniu odbęda sie zawody " sprawnosciowe" na lotnisku w Piotrkowie. Byłem tam niedawno , oglądnąłem i da sie zorganizować slalom oraz może wyscig na 400metrów.Pachołki na lotnisku są więc nie beda potrzebne opony(mam nadzieję) , ale przydałoby się ,żeby ktoś wziła stoper ( oczywiście jeśli ktoś takie coś posiada i może wziąc ze sobą).natomiast bardzo przydałby sie taki ogrodowy namiot( na wszelki wypadek gdyby padał deszcz).Potrzebne będą również osoby , które piodejmą się roli sędziów i zabezpieczenia trasy żeby coś sie nie stało( chodzi mi o "regulacje ruchu"przed startem i później po zakonczeniu przejazdu przez zawodnika.Trzeba wydrukowac numery startowe(myślę,ze koło 30 sztuk sie przyda.
Trasa bedzie łatwa i chodzi raczej o udział niz o prawdziwe wyścigi, ale mam nadzieje ,że wiele osób zdecyduje sie na występ
To narazie wszystko. czekam na Wasze propozycje
Paweł


KLUB LADA POLSKA


[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2003-03-29 20:20:18 ]
 
 
Jeżeli przyjadę, a będę mógł w czymś pomóc (a nie będę w tym nieudolny) to chętnie pomogę. No np. jakiś tam sędzia, czy starter, czy tam do liczenia głosów w konkursie, czy tam takie coś - jeżeli będę się nadawał, a Wy mi pozwolicie, to chętnie się podejmę.
Poza tym na zlocie warto będzie omówić wstępnie (aczkolwiek luźnie bo to przecież nie będzie pilne) miejsce zlotu wrześniowego (bo jeżeli poraz kolejny by był Sulejów to już by trochę nudno było wg mnie - ale to tylko moje zdanie).
Chętnie też porozmawiam z pracującym w Polsce przedstawicielem fabryki WAZ (zaproszonym przez Pana Czecha) co tam słychać w modelach. Ale również z umiarem - monotematyczny nie jestem.
A ponadto wydaję mi się, że godzina 13:00 w niedzielę, to trochę za wcześnie, by kończyć zlot. Możnaby przedłużyć to tak do 16:00-17:00. W końcu do 13:00 mogą nie zejść jeszcze promilki z soboty i z części nocy już w niedzielę (no tak do drugiej to myślę że posiedzimy).
A poza tym w sumie myślę, że bez sensu jest robić w piątek kolację (jak wyczytałem u Pana Czecha). Jak ma być ognicho to tam będą kiełbaski i inne co można wrzucić na ruszt, więc poco wcześniej kolacja?
Pozdrowienia - liczę oczywiście, że oda mi się przyjechać
  
 
co do namiotu to chodzi tu o taki składany kwadratowy daszek-altankę na wypadek deszczu. My postaramy się wziąść jeden ale przydałby się jeszcze drugi. Oczywiście padać NAPEWNO nie będzie ale jeśli to milej stoi się pod takim daszkiem razem niż pod parasolami . Chodzi tu oczywiście o zawody sprawnościowe na lotnisku gdzie schować się raczej nie będzie gdzie jakby co
Zresztą jak będzie nasze obiecane ostre słońce to taki baldachim też się przyda
  
 
nie no o 13:00 to się zlot raczej nie skończy jako taki - chodzi tylko jakby o oficjalne zakończenie bo przypuszczalnie ludzie którzy przyjechali z dalszych rejonów będą chcieli już wtedy wracać. Zresztą moim zdaniem ta 13:00 to i tak trochę za wcześnie - ja postawiłbym na okolice 14-15 ale przecież "regulamin" ten nie jest sztywny i sami dostosujemy go do właśnych potrzeb na miejscu

co do twojej rozmowy z przedstawicielem Vaz-a to chcę widzieć jego minę kiedy się okaże że przy tobie to on praktycznie nic o Ładach nie wie
  
 
Dzięki Miły!
Twoja pomoc na pewno sie przyda i przy liczeniu głosów i przy obsłudze wyscigów
 
 
Jakby ktos wział kamerę i pokręcił kawałki zlotu to ja ofiaruję się to zmontować w filmik (z napisami muzyką itd)., Paweł wiesz jaki mniej więcej bo dawałem ci z KJSa. Myślę że byłaby to fajna pamiątka, problem tylko z kamerą, coby ktoś wziął i kręcił bo takowej nie posiadam.
  
 
Paweł tak jak rozmawialiśmy numery startowe wydrukowałem .... od 1 do 30 ...powinno wystarczyć....
Co do kart do głosowania jeśli podeślesz jakiś projekcik to wydrukuje .....potne i przywioze
Jak coś jeszcze trzeba to pisz adres znasz
  
 
żeby nie być posądzonym o "konflikt interesów" deklaruję się tylko do organizacji ruchu i do próby "sprawnościowej"... sędziować nie będę

wiatę posiadam, ale niestety na działce. jeśli moi rodzice, którzy wybierają się na parę dni na rancho, przywiozą ją, to nie ma problemu, aby ją przywieść. ale nie obiecuje na 100%.

potrzebna pewnie będzie też taśma biało-czerwona, jakiej używaliśmy we wrześniu. mogę się za nią rozejżeć.

no i może trzeba określic w jakich kategoriach odbędą się konkursy na najładniejsze autko, aby mozna było "podszykować" autko w jakiejś dziedzinie
np. najładniejsze wnętrze, najładniejsze felgi, najciekawszy mod wewnętrzny i zewnęrzny.
  
 
No to świetnie kacper!- Powinno wystarczyć(w razie czego mozna na miejscu domalowac pisakiem na kartce(jakby się okazało ,że chętnych jest wiecej niż numerów
kartki do głosowania w poszczególnych kategoriach to własnie temat do przedyskutowania. Wiec musimy sie tu zastanowić jak maja wyglądac.jak ustalimy wzór - będzie mozna drukować. Dyplomy zadeklarował się zrobić Janusz z krakowa(Jasiu).No i jeszcze zapmniałem o jednym. Po poprzednim zlocie zostały przypinki , w które wkłada sie wizytówkę ze swoim nickiem. Proponuję,zeby kazdy sobie taką karteczkę napisał i w miarę możliwośći zabezpieczył sobie przypinkę bo dla wszystkich nie wystarczy.
Góral - sędziowanie to po prostu kontrola czy ktoś przejechał trasę zgodnie z planem, nie strącił lub nie potrącił słupka no i pomoc przy mierzeniu czasu i jego zapisywaniu. To spokojnie możesz robić))
Ale mam nadzieję ,że będziesz również startował
Tak więc trrzeba się zastanowić nad tym co będziemy wybierać. Mysłę,ze kartki do głosowania musza być proste i przejrzyste.Żeby tez potem łatwo było to liczyć.
Paweł
 
 
Gdybym się wybierał na zlot,to też może mógłbym sie do czegoś przydać,coś pomóc,ale niestety tym razem nie mogę.
Pzdr Grzesiek
  
 
mam jeszcze tasme z poprzedniego zlotu, ale nie za duzo....
moge pomoc przy organizacji konkursow i wyscigow, bo sam nie bede startowal....
adasco

aha, ile mialobybyc tych kartek do glosowania i co na nich????
moze bym sie za to wzial???
 
 
A czy konkurs a najładniejsze auto będzie dotyczył tylko aut tuningowanych? Bo np. ja nie za bardzo przepadam za tuningiem, wolę po prostu auta fabryczne bez jakichkolwiek zmian.
  
 
Miły lubi moj samochod
  
 
Miły, najładnieszy, to odczucie bardzo osobiste, więc głosujesz na to co tobie się podoba niezależnie od tego czy to fabryka czy tuning.
stąd moja propozycja na kategorję np. najładniejszy mod zewnętrzny.

Paweł, w sprawnościówce na pewno wezme udział.
  
 
Cytat:
2003-03-30 16:57:01, Leszek_Gdynia pisze:
Miły lubi moj samochod

Wiadomo - w przypadku przeróbek, wygra ten, kto będzie miał najciekawszą przeróbkę. A w przypadku samochodów nietuningowanych - tak jak w Twoim przypadku Leszek, ja osobiście jeżeli miałbym głosować - to spośród pojazdów niestandartowych wskażę taki, który będzie najbardziej zadbany, głównie pod względem blacharki, będzie miał jak najmniej rdzy itp. Tak więc Leszek, żebym lubił w 100% Twój samochód, to musisz się postarać do zlotu właśnie z blacharką (co jak widać masz zamiar zrobić) .
  
 
Obecności na zlocie nie deklaruję. Ale jako sympatyk z sympati mogę wg. projektu coś druknąć . Będę w Kraku 03.04.2003. (troszki nagły termin) to podwiozę, lub wyślę pocztą. A ile potrzeba tej taśmy znacznikowej. Tylko bez przesady bo nie udźwignę, a na spedycję nie urobię i było by fajnie gdyby ją można wziąść na czyjąś firmę oczywiście w zależności od kosztu.
  
 
Mily!
wszystko jedno jaki wozek, tuner czy nie. Kto co lubi. Mam nadzieje, ze moja 7 Cie nie rozczaruje - czysty klasyk bedzie, jak z fabryki
specjalnie na Twoje zyczenie)))

i sprobuj mi nie przyjechac

adasco
 
 
Paweł a jakie kartki do głosowania były poprzednio ??? jakoś nie pamiętam ....ale chyba były proste
wiem że były jakies kategorie....tylko nie pamiętam jakie

  
 
Cytat:
2003-03-31 21:27:00, Anonymous pisze:
Mily!
wszystko jedno jaki wozek, tuner czy nie. Kto co lubi. Mam nadzieje, ze moja 7 Cie nie rozczaruje - czysty klasyk bedzie, jak z fabryki
specjalnie na Twoje zyczenie)))

i sprobuj mi nie przyjechac

adasco

No to jak w przypadku Leszka - będę oceniał patrząc na stan blach i materiałów wykończeniowych i takie tam.
  
 
A przy okazji zlotu trzeba do wszystkich przejść na "pani/pan". Więc zmieniam od dzisiej formułę. Ja mówię całkiem poważnie!
Aha i chciałem powiedzieć, że jak przychodziłem na forum "Autolady" nie spodziewałem się, że będzie klub i że kiedykolwiek się spotkamy osobiście. Gdybym wiedział, że coś takiego nastąpi - to już od razu do wszystkich bym mówił na "pani/pan". Ale niestety nie byłem (i chyba nikt nie był) w stanie przewidzieć, że dojdzie do klubu.