Zlot - sprawy zwiazane z organizacją - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oczywiście kefirek 3% zamiast 0.5
  
 
Mleko jest o różnym poziomie tłuszczu: od kompletnie odtłuszczonego do 3,2% itd. Ale czy maślanka i kefir też mają różne procenty tłuszczu (w ogóle czy one zawierają tłuszcz)? A co do maślanki, to jak już kiedyś wspominałem takich prawdziwych maślanek to nie ma. Zawsze do tego co zostanie z wyrobu masła jeszcze coś dodadzą. Ostatnio właśnie miałem taką pseudomaślankę. Maślanka - skład: maślanka, mleko, no i jeszcze jakieś inne składniki (nie pamiętam już jakie). Niestety po prostu coś dodają zawsze. A maślanka to już tylko z nazwy, bo tak naprawdę to tylko jeden z elementów tego można powiedzieć jogurtu. Bo to smakuje jak jogurt, tyle że zrobiony jest na maślance.
  
 
Miły co do maślanek to fakt, że nie jest to produkt uzyskiwany ze śmietany po odessaniu masła
w Polsce nie obowiązuje na to norma, tylko wewnętrzna zakładowa
Co do mleka odtłuszczonego, nie ma takiego. To chwyt reklamowy, nawet odtłuszczone zawiera 0,3%-0,1% tłuszczu .
  
 
nie ma jak dpowiedz fachowca.
w ramach podlizania sie dodam, ze do kawy uzywam wylacznie smietanki z Lowicza

ja wlasnie jestem po weselu znajomych i temat maslanki jest mi obecnie bliski...a mowili mi przyjaciele, nie mieszaj ogorkow z kisielem....
  
 
żołądek to nie San Francisc o
  
 
może trochę off topic, ale chciałem zaznaczyć że do zlotu zostało tylko 5 dni
  
 
Oj niewiele , niewiele...

Kurde a mnie jeszcze czeka jazda z frimy do Wrocławia , Poznania i Lubina ((ALe chyba dzieki temu szybciej mi zleci czas. Tylko przy ładziance juz nic nie zdążę zrobić(A węgrzy przyjeżdżają juz w piątek wiec do zlotu zostało juz właściwie...4dni

 
 
mam jeszcze pytanko o to czy będą na zlocie ludzie, którzy mogą wziąc na 100% KAMERĘ CYFROWOĄ LUB APARATY CYFROWE????
Pytam bo ja wiem juz na pewno,ze niestety moja firmowa jedzie z prezesem do Portugalii i nie będzie jej w ogóle w tym tygodniu w firmie((.Jesłi są klubowicze , którzy bedą mieli ochotę "uwieczniać" nasze spotkanie-bardzo prosze o info))
Drvampire moze to potem wszystko poskładac , opisać i dodac dźwięk.
Paweł
 
 
No i jeszcze jedno- potrzebni są ochotnicy ( nie ukrywam,ze tacy co to juz robili wcześniej)do ustawienia trasy kręciołka na pasie w Piotrkowie. Myślę,ze nie zajmie nam to wiecej niż pól godziny ale trasa musi być łatwa do zapamiętania i nie za szybka (zeby wszyscy mogli się pobawić),Czekam na zgłoszenia
Paweł
 
 
a Miły mi zwracał uwagę na nabijanie postów...


ja chetnie pomogę.
  
 
Góral, nawet jeżeli o tym wspomniałem, to i tak nie przywiązuję do tego przecież większej wagi, bo jaka to różnica czy ktoś ma w swoim liczniku postów tylko jednego czy tysiąc? Żadna różnica, więc z tym nabijaniem postów tylko tak palnołem, bo przecież o takie gupoty to się nie awanturuję. Po prostu powtórzyłem po kimś tam (nie pamiętam po kim - a ten ktoś kiedyś to wypominał).
Aha - jeżeli to nie będzie zbyt skomplikowane to ja też się zgłaszam do pomocy, bo tak jak mówiłem, jak będzie potrzeba żeby w czymś pomóc, to na mnie można liczyć
  
 
Miły, zobacz, co jest na końcu mojej wypowiedzi po trzech kropkach i bedziesz widział, jak ja do tego podchodzę.
  
 
Goral ,ty wesolku)))
hehehe.
jakbym mogl jakos pomoc, to dawajcie znac....
ja biore aparat tradycyjny, za to podejmuje sie szybko wywolac, poskanowac i wyslac fotki...
kamere niestety mam analogowa, wiec chyba niezbyt sie przyda....
  
 
Adasco! Może sie przyda???
Są przecież jeszcze śzczęśliwi posiadacze video ja np. miałem od Bartka film na kasecie VHS i choć nie mam video w domu to ogladałem z przyjemnością film ze zlotu u znajomej na imprezie))
Paweł
 
 
Hm ale przeciez jest chyba mozliwosc obrobki filmu z kasety vhs i przerobienia na np avi lub cos podobnego.Nie wiem dokladnie ale cos mi sie o uszy obilo.Moze ktos wie? .Pozdrawiam
  
 
Na pewno jest
Tylko podejrzewam,ze to troche roboty i trzeba mieć jakiś sprzet
Ale dać sie na pewno da
 
 
mam nadzieję że uda mi się wziąć aparet cyfrowy. Ale zawsze jest szansa że wpadnie szef powie że on potrzebuje na weekend.

Jacek
  
 
Cytat:
2003-04-21 23:48:04, Jasio pisze:
Hm ale przeciez jest chyba mozliwosc obrobki filmu z kasety vhs i przerobienia na np avi lub cos podobnego.Nie wiem dokladnie ale cos mi sie o uszy obilo.Moze ktos wie? .Pozdrawiam



Jasne że jest - w zeszłym roku tak robiłem - tylko miałem jakiś uszkodzony tuner TV z którym nie mogłem sie dogadać i filmiki są dez dźwieku - kiedyś trzeba będzie porobić je od nowa
  
 
No i jeszcze rzeczy zwiazane z Obsługą zlotu , a raczej jego niektórych punktów z programu. Chodzi liczenie głosów oddanych na poszczególne autka w konkursie na najladniejszą ładę , najlepszy tuning zewnętrzny i mechaniczny(takie będa konkurencje. Czy jakieś Panie byłyby chętne "na ochotnika"podjąć się tej funkcji???myslę ,że to jakię pół godzinki roboty. Kartki do głosowania juz wydrukowałem , jeszcze tylko kilka sztuk po angielsku (dla węgrów- bo po węgiersku nie dam rady).
No i moze ktoś ma stoper ???
Paweł
 
 
Cholera, ja juz raczej wiem ze tym razem na pewno ze sie nie zjawie Wyskoczyla mi pieprzona poprawka w poniedzialek i nie chcialbym jej zawalic . Za pare godzin smigam do wawki. No chyba ze mi cos odbije i sie wybiore, chociaz na pare godzin, z wawki to zawsze blizej.

Ale przynajmniej nikt mi nie cyknie kolejnych przebojowych zdjec :]

Bawcie sie dobrze , cholera jak Wam zazdroszcze.



Kurwa.

Przepraszam.