Zlot - sprawy zwiazane z organizacją - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:

Cytat:




Może i ja się do was dołączę ?



pzdr
CHIO
  
 
Jako że nie wszyscy zaglądają na autoladę,pozwalam sobie zacytowac to co napisał tam Pan Czech:
Cytat:
Na III Ogolnoplski Zlot w Sulejowie
zaprosiłem m. in.
- przedstawiciela Ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce,
- Pana Konsula Generalnego Federacji Rosyjskiej w Krakowie,
- całą Dyrekcję i Kierownictwo "ASCORD - LADA IMPORT POLSKA w Warszawie,
- MOTOMAZURY z Mragowa / wieloletni Dealer
Lady,
- Pana Mgr Mariana Stanka Firma BIELKAR w Bielsku Białej,
- Przedstawicieli Hurtowni częsci zamiennych
do Łada : MOTOCAR w Płocku, "EXIMP" w Białymstoku, PROXY w Białymstoku,SKORPION Kraków, KRAK MOT - Kraków,
- Przedstawicieli sklepów motoryzacyjnych :
EUROMOT w Krakowie, TERRA TRANS w Krakowie,
- Byłych i obecnych Dealerów Łady w Polsce
a zarazem serwisantów Ład:
Pana Mgr Mariana Stanka z Bielcar, Pana mgr
inz. Jacka Rutczyńskiego z Kielc, Pana Rafała
Szmita z Nowego Targu, Pana Andrzeja Lewandowskiego z Łodzi, Pana mgr. Krzysztofa
Rudnickiego "IMPOEX" Kraków, Moto Mazury
z Mrągowa, Pana Mietkiewicza z Bydgoszczy, oraz inne osoby zwiazane z naprawami Ład w Polsce.
Ponadto zaprosiłem przedstawicieli czasopism "AUTO BIT", "AUTO GIEŁDA", "GAZETA
WYBORCZA","DZIENNIK POLSKI"


Jednak będzie na zlocie prasa,wiec panowie szykować auta
Pzdr Grzesiek
  
 
a kiedy i gdzie ta prasa będzie??
bo z tego co pamietam to w niedziele na torze ma nie być prasy....

btw. jak przyjedzie chociaż połwa z gości to i tak bedzie ich więcej niż nas.
  
 
Góral,nie mam pojęcia,to tylko cytat z autolady.Jak cos to wal na priva do Inż.
  
 
ja myslę że inżynier czyta równiez i to forum, a o prasie było pisane...
  
 
myśle że nie będzie problemu - pan inzynier w zeszłym roku też zapraszał wiele osób no bo tak w końcu wypada. Suma sumarum wiele oficjalnych gości się nie pojawiło a prasy to już napewno nie uswiadczymy - bez obaw
  
 
Konrad, podziwiam Twój optymizm, ale ja wolę mieć pewność. Na zloty FSO pojawiali sie przedstawiciele prasy branżowej, więc twoje stanowisko nie jest takie oczywiste. Jak w związku z tym załatwisz, aby nie jechali z nami na tor...?
O ile pamietam, na wrześniowy zlot było znacznie mniej zaproszeń, a jednak parę osób dojechało. (np. Januszewski junior mimo ze nie był zapraszany... ) Nie chciałbym po prostu, abyśmy na zlocie musieli rezygnować z jakiś pkt. spotkania, lub doprowadzić do niezręcznej sytuacji.
Nie po to ustalamy i załatwiamy od kilku tygodni nasze spotkanie, aby w ostatniej chwili jego plan został storpedowany.
  
 
Goral - prosze Cie dajże juz spokój . Wszystko jest OK
Paweł
 
 
Na 101% procent przyjeżdżam, ale niestety dopiero w niedzielę rano, ponieważ w sobotę mam ślub koleżanki. W niedzielę będę całkiem rano i jakoś znajde towarzystwo...
  
 
Trafisz bez problemu do dresso w Sulejowie, ale na lotnisko...musisz pytac W Piotrkowie o lotnisko aeroklubu.Jesłi zdążysz na 10.00powinienes nas złapac jeszcze w ośrodku
Paweł
 
 
Słuchajcie, raz już pytałem, tylko nie uzyskałem zadowalającej odpowiedzi, więc ponawiam: jaki jest dokładny adres ośrodka: ulica, ewentualnie jaka to wiocha (jeżeli nie jest to w samym Sulejowie, tylko pod Sulejowem).
  
 
Hej Miły
Oto dane ze strony www.dresso.pl:
Ośrodek Wczasowy
DRESSO

Renata Górna
97-330 Sulejów
tel. (044) 616 20 38

e-mail: dresso@dresso.pl

Pzdr Grzesiek
  
 
choc administracyjnie dresso jest w Sulejowie, to barzdiej konkretnie w sulejowie-przyglowiu.
to taka enklawa - kilka osrodkow w kupie, nie nad samym zalewem, ale nad rzeka Luciaza - zobacz sobie na mapie. poszukaj Tomaszowa Maz, potem zalewu w poblizu i patrz wsdluz brzegow w strone Piotrkowa. Sulejow jest na poludniwym koncu.. Adrtes juz masz powyzej.
Mily, rodzicow juz przekonales? Mozesz im w razie co podac telefony do paru klubowiczow, gdyby rodzice chcieli wiedziec, jak sie prowadzisz Moj mozesz podac spokojnie.
adasco
 
 
Cytat:
2003-04-09 21:58:53, Góral pisze:
Konrad, podziwiam Twój optymizm, ale ja wolę mieć pewność. Na zloty FSO pojawiali sie przedstawiciele prasy branżowej, więc twoje stanowisko nie jest takie oczywiste. Jak w związku z tym załatwisz, aby nie jechali z nami na tor...?


Tomku -> aaa... nooo... bo znowu nie nadążam... a co za problem z tą prassą na torze? Wstydzisz się dziennikarzy, czy coooo... A może jestes rezydentem rosyjskiej mafii i unikasz prassy? Albo masz już dość paparazzi spragnionych czekoladowych sensacji? Przyklej sobie wąsy, przefarbuj włosy i nikt Cię nie pozna, bi kul, ha, ha
  
 
Nie chodzi o to że facet który ma udostępnić Nam pas lotniska nie chciał rozgłosu. Podejrzewam że poprostu niechciałby żeby jego zwierzchnicy się dowiedzieli o tym.
Ja i tak podejrzewam że z tych gości to conajmniej połowa nie przyjedzie.
  
 
Aha -> teraz rozumiem, to jest uzasadnienie

Ale i tak -> Góraaaaal... skombinuj na zlott rudą perukę i wąsy; będzie wesoło i wtedy z pewnością dziennikarskie hieny Cie sfotografują, i będziesz w gazetach, i będziesz sławnym Góralem na cały motoryzacyjny polski świat, i będziesz rozdawał autografy, i kobiety będą za Tobą sznurkiem biegały, i mógłbym się chwalić, że znam osobiście tego słynnego rudego Górala, i itd.
  
 
Ja poprostu jestem pewien że nikt z prasy nie przyjedzie bo:

a) nie jesteśmy klubem zarejestrowanym

b) znam nastawienie polskiej prasy motoryzacyjnej do Łady (w zeszłym roku nikt się nie pojawił mimo ze zaproszenie też było wystosowane)

c) nawet jak przyjadą to w Sobotę (wątpie żeby w niedzielę im sie chciało) a wtedy nic sie nie stanie

Trzeba wrzucić na luz - nawet jeśli byliby z nami na lotnisku to są to chyba normalni ludzie i można im wytłumaczyc żeby nie pisali gdzie odbywała się próba sprawnościowa (dziennikarze motoryzacyjni chyba nie są tak żądni sensacji jak ci z tanich brukowców )
  
 
Nie wiem czy się wogóle skuszę na wyścig, bo jak ten pas startowy jest taki jak w aeroklubie kieleckim na którym zmieszczą się 2samochody to niewiem niewiem. Podobało mi się jak byłem kiedyś na Czyzynach na pasie w Krakowie. Tam swobodnie obok siebie mieści się 5autek,można było porównać np. jak idzie Łada w porównaniu ze Sierrą i Poldkiem.
Szkoda mi troche bryki żeby ją kilkakrotnie katować
  
 
Cytat:
2003-04-11 10:35:12, Michal_Sedziszow pisze:
Nie chodzi o to że facet który ma udostępnić Nam pas lotniska nie chciał rozgłosu. Podejrzewam że poprostu niechciałby żeby jego zwierzchnicy się dowiedzieli o tym.
Ja i tak podejrzewam że z tych gości to conajmniej połowa nie przyjedzie.



niezupełnie miałem to na myśli, ale to też jest argument.

Konrii, ja jestem na pełnym luzie, ale jak pisałem w privie do Pawła, na takie zabawy trzeba mieć zezwolenie, zapewnioną ochronę służb porządkowych, policji i pogotowia ratunkowego. i dlatego gość na pasie nie chce rozgłosu.

i to jest powód mojej dociekliwości, chociaż niektórzy myślą inaczej.


Mario, twój dowcip jest powalający ta peruka to całkiem niegłupi pomysł. ostatnio zauważyłem pewne ubytki w mojej lwiej czuprynie
  
 
Tak ale wtedy wjazd na pas nie kosztował by 10 czy 15zł.
Góral a Ty łapiesz się na sprint?