Odbyl sie spocik slasko - dabrowski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
spocik odbyl sie w dobrej atmosferze pogaduchy , opowiadanka ,wymiana doswiadczen i takie tam. Ogolnie bylo fajniutko do momentu jak ja bylem bylo nas 10 autek wraz z jedna NIVKA pozdrawiam
  
 
Fajnie że Wam się udało,ale napisz kto dokładnie był i jakim autem i czy zdjecia będą
Pzdr Grzesiek
  
 
no właśnie,
żądamy dokładniejszej relacji i zdjęć!!!!
  
 
Miło wiedzięć ,że i Was coś sie kręci - czyżby wiosna wypędziła Was z domów????Dziś było juz prawie jak w Maju))
tak jak poprzednicy - mam nadzieję,że napiszecie coś więcej))
Pozdr
Paweł
 
 
To ja Paweł - tylko coś mnie wywala
 
 
Cytat:
2003-03-30 22:06:01, _PYTON_ pisze:
spocik odbyl sie w dobrej atmosferze pogaduchy , opowiadanka ,wymiana doswiadczen i takie tam. Ogolnie bylo fajniutko do momentu jak ja bylem bylo nas 10 autek wraz z jedna NIVKA pozdrawiam


Sugerujesz ze NIVKA to nie autko
Spotkanie bardzo sympatyczne, podobnie jak towarzystwo. Nastepnym razem powinnismy wybrac jakies bardziej przestronne miejsce... koniecznie z duza iloscia blotka
  
 
Niwka jak dla mnie liczy się nawet podwójnie))W końcu ma napęd na cztery kólka
Paweł
 
 
No nareszcie mogę coś wstukać.

Ładowarek, jak już wspomniał PYTON, było około 10, mniej wiecęj po połowie modelu 2107 i samar, plus niwka, szuk raz.

Pogoda sprzyjała przebywaniu na "świeżym" powietrzu (10 metrów o trasy górnośląskiej ). Oprócz wymiany doświadczeń, dzielenia się wrażeniami z jazdy, snuliśmy , jak na razie luźne, plany dotyczące zlotu w Sulejowie, a raczej samej podróży:

I oto proszę Państwa niesamowity widok: trasą Katowice - Warszawa przemieszcza się niezwykły konwój. 10, nie! 20 pojazdów marki łada. Suną jeden za drugim, majestatycznie.
Widziny klasycze 210x i nowsze samary, a pomiędzy nimi terenowe niwy. Wszystkie autka lśnią w słońcu, słychać miarowy odgłos pracujących silników. Niezapomniane wrażena...

Ah... pięknie by było...

Może uda się wykrawacić jeszcze jedno małe spotkanko przed samym zlotem. Niewykluczamy Sosnowca.

Zdjęć chyba prawie nie było. Nieskromnie pozwolę sobie nadmienić, że sfotografowano m.in. moją siódemkę.

Spotkanie uważam za udane, a osobiście za bardzo dla mnie potrzebne (tu podziękowania pod adresem Scorpia ).

Niestety warunków na jakiekolwiek pokonkurowanie i pośmiganie nie było, zatem spotkanie miało charakter mocno stacjonarny.

To tyle. Jak mnie najdzie dzisiaj jeszcze wena, to coś wstukam.

Pozdrawiam

P.S. Damianie21214 - ...bylo nas 10 autek wraz z jedną NIVKĄ...
----------
NIECH MOC ŁAD BĘDZIE Z WAMI ! ! !

[ wiadomość edytowana przez: syvo dnia 2003-03-31 09:00:19 ]
  
 
co tu jeszcze pisac..............?bylo jak najbardziej siur,fajni ludzie super maszyny miła atmosfera czyli tak jak zawsze na zlocie ładzianek
  
 
Jak to cot u jeszcze pisać????
Przemor! widze,że zmieniłeś nicka , czyli rozumiem ,że 2,0 dohc już hula)))
Napisz coś o tym przemienieniu i jak wszystko chodzi- proszę))
Paweł
P.S Robiłes może jakies fotki w trakcie przeróbek i montażu silnika???Byłby to skarb i piekna "instrukcja" dla naśladowców. Jesłi nie to mam nadzieję,że zrobisz jakis opis co i jak po kolei trzeaba robić . jest takie cóś na Węgierskie stronie , sam rozumiesz- węgierski...
Paweł
 
 
Cytat:
2003-03-31 08:57:17, syvo pisze:


Może uda się wykrawacić jeszcze jedno małe spotkanko przed samym zlotem. Niewykluczamy Sosnowca.
[ wiadomość edytowana przez: syvo dnia 2003-03-31 09:00:19 ]



Nie zapomnijcie wziać paszportów!!!
  
 
jak na pierwszy lokalny spocik to frekwencja bardzo zadowalająca, atmosfera także była jak najbardziej OK. kilka fotek autorstwa mojej żony wysłałem Konradowi, tak że będą na klubowej stronce.

Tak jak już mówiłem na spociku - następne spotkanie w spokojniejszym miejscu z placem do jazdy.

A do Sulejowa -> konwojem !!!!!!!!!!
  
 
a oto fotki:

fotki

  
 
cholercia nie zalapalem sie na zdjecia
  
 
fotek byłoby więcej może ale żona oprócz tego to i dziecka pilnowała
nastepnym razem będzie full wypas

  
 
Scorpio, podziękuj żonie za śliczny portrecik mojej ŁADnej!
  
 
podziękuję - nie zapomnę
  
 
A ja też już na stronę wrzuciłem wasze fotki
Kilku autek nie kojarzę ale po zlocie pewnie już będę wiedział co jest czyje )

ZDJECIA TUTAJ

Pozdrówki
  
 
Cytat:
2003-04-01 12:43:39, polen pisze:
cholercia nie zalapalem sie na zdjecia



A ja załapałem się fragmentarycznie .

Ale nic to Baśka. Nic to...