Maluch na części do sprzedania (kupienia)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, czy ktoś jest zainteresowany jakimiś częściami?? może kupimy go i się podzielimy(mnie kilka rzeczy interesuje ). oto co wchodzi w jego skład:

-buda (po robocie, pomalowana na kolor hmm beżowo-zielony, wszystko jest ładnie wyprowadzone, ale nie wiem jaki jest jej prawdziwy stan-pod lakierem, ale maluch stał przez ostatni rok, więc raczej wszystko powinno być ok)

-koła 13 od cc, oponki raczej marne (stan bieżnika)

-silnik: wałek nie wiem jaki (ale pewnie od Świątka, bo on pierwotnie składał ten silnik), tłoki 82mm, wał świątek (w sumie pojemność ok 800), głowica świątek (duże zawory, dwa kanały dolotowe), gaźnik solex (kolektor alu), wupex przerdzewiały , miska alu-kopia tej abartha-najbardziej wypasionej (chyba 4l),
korby o VW polo

-zawias obniżony, ale amory seria

-klatka-chyba samoróbka (nie wzbudza zaufania wg mnie )

-2 kubły bimarco czarne (jeden trochę popruty)

i to chyba na tyle. mnie najbardziej interesowałaby miska i może kubły. gdyby ktoś coś chciał, to wpisujcie do tego topicu, jak się uzbiera 2000 to bierzemy!! myślę, że silnik najrozsądniej byłoby zostawić w całości, to taki typowy upalacz, mimo że jest jeszcze niedotarty, to wkręca się jak po...any
  
 
po co ci druga miska?
ja moge wziasc miske , felgi od cc....
glowice bym musial wczesniej zobaczyc do oceny.. najlpiej z gory i z dolu
  
 
Silnik W CALOSCI chetnie bym lyknal po warunkiem rozsadnej ceny.. musialo by wyjsc ponizej kosztow zalozonej przeze mnie robocizny
  
 
ja bym łyknął z checią kubelki.
Pytanie za ile i wjakim stanie.
  
 
Mnie interesił by jeden kubełek (może być ten popruty) i za ile oraz jakie ma pasy ??????
  
 
pasy ma zwykłe niestety. proszę was, piszcie kwoty, jakie jesteście gotowi dać, bo inaczej to nic nie ustalimy. musimy uzbierać 2000... sądzę, że największy problem będzie z budą, ale gdybyśmy wyłożyli te 2 tys, to coś by się wymyśliło Pluszaq, a jakie są te założone koszty robocizny?? aha, ten silnik na tym gaźniku bedzie miał kosmiczne spalanie, weź to pod uwagę!!
  
 
to ja bym wziął silnik ale bez sensem jest kupowac tak ze każdy coś bo nigdy nie bedzie sprawiedliwie
  
 
pewnie lepszym rozwiązaniem byłoby, gdybym sam tego malucha kupił i go rozsprzedał, ale nie mogę tego zrobić... a gdyby znaleźli się chętni na poszczególne podzespoły (za odpowiednią kasę), to wtedy dajemy kolesiowi kasę i wyciągamy co chcemy....
  
 
Widynek.. spalanie, spalaniem ale jak zapier....tzn szybko jezdzi
Za silniczek moge dac 500 PLN Oczywiscie za kompletny..
  
 
A co to za model BIMARCO ??
A co do ceny to ja bym chciał kupić jak najtaniej , więc jak ktoś zaproponuje mi jakąś cene to wtedy będe mugł się ustosunkować do niej
  
 
felgi alu czy stalowe? jaka szerokosc?
  
 
ArF-felgi stalowe od cieniasa (standard)
SPEED- kubły bimarco chyba B
Pluszaq, tak tylko piszę, żebyś nie miał pretensji jak ci zniknie 15 l po pierwszej 100 a co do ceny, 500 zł, to bez obrazy, ale jest śmieszna, to największy atut tego samochodu i na pewno nie uzbieramy 2000 dając 500 za sam motor. przypomnę tylko, że silnik ma głowicę, która nowa u świątka kosztuje 700 zeta!! do tego jego wał, wałek, solex itd itp... kto da więcej
co do budy, to naprawdę nikt nie potrzebuje?? z zewnątrz wygląda perfectly, jak będzie możliwość to przyślę fotki, jeśli ktoś by kupił budę kompletną (ew. bez kubełków) z klatką, to reszta byłaby betka.
ja biorę misę (mogę się zamienić z kimś kto weźmie silnik na moją z OBR) - mogę dać 150-200 zeta
kubły liczę po 100 zeta (??)
silnik w całości nie wiem, w ostateczności na części (za głowicę z gaźnikiem i kolektorem możnaby 500 wziąć)
do tego buda z klatką nie wiem ile, ale może z 900?? to jest takie gdybanie, czekam dalej na licytantów
  
 
No w ostatecznosci 700 pln-ów moglbym zaplacic. W koncu bede mial bez miski alu ) A co do budy to Moch szuka jakiejs w dobrym stanie..
  
 
Dobra psześlij zdjęcie tych kubełków ok, jakbyco to moge je wziąść po 100 za sztuke (albo jednego jak ktoś jeszcze będzie chciał )
  
 
Ja jestem chętny na budę. CHETNIE z klatką i najlepiej z szybami ... Tapicerka niechętnie ... tak jak deska ... Instalacja elektryczna chętnie ... Może być bez reflektorów przód tył ... Wiadomo bez hamulców, zawiechy itd. Taka PÓŁnaga

Daję za nią 200 ...
  
 
a SKĄD ją trzeba by przytachać??
  
 
no buda jest w krakowie oczywiście... ale jak się nie znajdzie chętny na zawiechę bebechy itp, to będzie lipa... a może pluszaq weźmie silnik, ty budę i resztę i maluch pojedzie do łodzi (prawie) w całości. co do miski pluszaq, to ja mógłbym swoją dorzucić...
  
 
cóż nie wiem w takim razie by trzeba zwiększyć cenę ... a ja tak szczerze to dużo nie mam ... zresztą jak chyba każdy z nas
  
 
Hehehe.. z deklaracji wynika ze za silnik i bude bedzie 900 PLN.. agdzie reszta 1100?? Chyab nie macie zamiaru tyle zaplacic za dwa kubly
  
 
Widynku, a co Ty masz za miske OBR? Co ona daje i za ile $ jest na sprzedaż?