Pierwsze fotki z Siewierza - akcja reanimacja :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco





urwana belka u schwepesa i proba reanimacji aby dojechać do Krakowa. Ostatecznie zamontowano nową belką którą przywiozł nam Kostek i Patti.
Wielkie dzieki

to drugie to przerwany wydech
wszystko to przez kawałek wystajacego ogrodzenia

dzieki dla Yaro za fotosy
jest ich tylko 274

www.fiat-furious.prv.pl
  
 
w takim razie gdzie umieścimy reszte ?
 
 
jeszcze atak malarii....
  
 
We want MORE
 
 
more, bedzie wrzucane wieczorem, tzn. nocą
  
 
much more - ten rzadek to juz widzielismy u mounteza.
A to z lina ciekawe
  
 
ciesze się że ja i moja kobieta jesteśmy cali
a pytałem czy napewno nic sie nie urwie
Dora , a kiedy reszta fotek ??
  
 
na więcej trzeba zasłużyć
  
 
Cytat:
2003-03-31 22:18:23, BadGuy pisze:
w takim razie gdzie umieścimy reszte ?


Moge udostepnic miejsce u siebie na serwerku, jesli chcecie, a macie problemy z miejscem.
  
 
Cytat:
2003-03-31 22:55:37, Zuraw pisze:
Cytat:
2003-03-31 22:18:23, BadGuy pisze:
w takim razie gdzie umieścimy reszte ?


Moge udostepnic miejsce u siebie na serwerku, jesli chcecie, a macie problemy z miejscem.



w porzadku u nas miejsca pod dostatkiem a jak bedzie trzeba t i rezerwy mamy 8gb thnx to KWKPiotr
  
 
Moze mi ktos powiedziec kiedy bedzie reszta fotek i filmy bo sie juz nie moge doczekac
  
 
jak ktos chce wymiary 'mocowania belki by schwepes' moge podac .. nie krepujcie sie pytac
  
 
tylko nie mow ze masz tak pordzewialego malucha ze wszystko odpada
  
 
na razie photoshop jest odpalony i robia sie miniatury do pierwszych ok.270 fotek.... troche to potrwa ..

byc moze dzis sie uda wrzucic pierwsze 50 fotek, glownie z trasy krakow-siewierz (fotek jest tak duzo ze musze je wrzucac chronologocznie zeby sie pozniej nie pogubic)

co do filmow to wszystko zalezy od tego czy mountez juz wszystko zrzucil na dysk.. poza tym potem trzeba to jakos powycinac i poskladac bo bedzie tego pewnie ponad 500mb .. wsyzstko bedzie sukcesywnie wrzucane..
  
 
Cytat:
2003-03-31 23:42:22, forti pisze:
tylko nie mow ze masz tak pordzewialego malucha ze wszystko odpada


belka byla nie pierwszej mlodosci ale sama sie nie urwala... uwalilem wydechem (na szczescie nie miska olejowa) w 20cm katownik, pozostalosc ogrodzenia toru w czestochowie....
  
 
Schwepes - wracjac do twojej belki - to nie wygodniej ci bylo pozbyc sie jej calkowicie i podwiesic silnik jedynie za ucho silnika? Byloby lzej i bardziej estetcznie. A i klapa by wszystko zaslonila
  
 
ale to by sie nie dalo w ogole jezdzic... silnik by latal na wszystkie strony i by byla lipa ... a tak kilka kilometrow sie przejechalo ku wielkiemu zadowoleniu wspoluczestnikow ruchu

TheFiatAndTheFurious
  
 
Z niecierpliwościa czeakam(czeakamy- bo jest napewno dużo chetnych na zdjecia no i relacje ze zlotu !!!
  
 
fotki juz sa na stronie.. na razie pierwsza 50tka by Yaro
SIEWIERZ 2003 cz.1
  
 
No nareszcie juz niemoglem sie doczekac

Super zdjecia wielkie brawa dla Yara .

I jeszcze jedno CHCEMY WIECEJ WIECEJ WIECEJ