Pierwsze fotki z Siewierza - akcja reanimacja :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
myśle że 3 w rudnikach pokażemy sie tak samo jak przedwczoraj w czestochowie
  
 
zdjecia interesujace nie powiem ]
schwepes twoja buda rdzewiej i to dosc ostro z tego co widze...
  
 
ona nie rdzewieje tylko jest tak pomalowana minią zeby jej nie zjadło
  
 
na tym to wlasnie polega ze ma wygladac jak gruchot
na filmie bedzie widac kilka zdziwionych min po przejezdzie schwepesa
np. kolesia z astry, przy 130km/h





www.fiat-furious.prv.pl
  
 
a czy moją zdziwioną minke jak wysiadałem też ktoś uwiecznił
  
 
Szłepi a jak Wam sie podoba material z mojej kamery szczegolnie chodzi mi o przejazd do i po Czestochowie?
  
 
HMMMM To jest jakis material na kasecie ????


Jak tak to chcialbym go zobaczyc a nawet bym sobie go przegrał ??
  
 
Cytat:
2003-04-01 13:41:51, KosteK pisze:
Szłepi a jak Wam sie podoba material z mojej kamery szczegolnie chodzi mi o przejazd do i po Czestochowie?


filmy sa super... jak tylko sie zgraja na dysk cos sie z nich zlozy i wrzuci na sajta!
  
 
No a ja mam pytanko zwiazane z osobami które były na zlocie Co najbardziej zapadło wam w pamięć ??? No i jak oceniacie zlocik sądząc po zdjeciach było spox Ja niestety nie mogłem przyjechać i załuje moze teraz zorganizujemy jakiś zlacik na Podkarpaciu
  
 
Ogladam wlasnie pierwsza serie fotek. Bardzo fajne. Tylkoo czemu lukaszc zdiales biale klosze z tylu ? Policja, zlodzieje czy chęć zmian ??
  
 
schwepes ogladam te zdjecia i widze ze ciagle cos robisz masz zarejestrowanego go na inwalide?
  
 
http://www.mtc.friko.pl/zlot%20siewierz.html to tez fotki.

Nowłasnie schwpes mnie tez ta naklejka zdziwiła
  
 
Cytat:
2003-04-01 20:31:48, forti pisze:
schwepes ogladam te zdjecia i widze ze ciagle cos robisz masz zarejestrowanego go na inwalide?


samochod jest zarejestrowany na dziadka ktory jest inwalida wojennym... naklejke przykleil lukaszc tak dla jaj, ale dzieki temu jak sie upre to moge w strefie parkowac ..
do tego mam OC tylko 100zl rocznie
  
 
Cytat:
2003-04-02 11:24:55, schwepes pisze:
samochod jest zarejestrowany na dziadka ktory jest inwalida wojennym... naklejke przykleil lukaszc tak dla jaj, ale dzieki temu jak sie upre to moge w strefie parkowac ..
do tego mam OC tylko 100zl rocznie



I pasuje ci do biało niebieskiego-nadwozia
  
 
Cytat:
2003-04-01 18:31:26, dooh pisze:
Ogladam wlasnie pierwsza serie fotek. Bardzo fajne. Tylkoo czemu lukaszc zdiales biale klosze z tylu ? Policja, zlodzieje czy chęć zmian ??



znudziły mi sie i sprzedałem może znowu zakupie bo teraz tanie jak barszcz są



co do naklejki schwepesa to wypasik nie wiecie ze schepi to inwalida wojenny szacuneczek do niego bo was laską pogoni