Problemy na benzynie pompa paliwa jak wymenić

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam bmw 525 24v i mam problem nie chce odpalać na benzynie na gazie chodzi extra przezucam na benzyne i po chwili gasnie czasami chodz na benzynie ale ma nierówne obroty i nie chce sie wkrecać na wysze obroty/ albo z opóznieniem wchodzi/co to moze dzieki za odpowiedzi

[ wiadomość edytowana przez: thomsonbmw dnia 2007-01-24 15:33:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: thomsonbmw dnia 2007-01-24 20:04:43 ]
  
 

ja stawiam na przepływomierz

  
 
A ja na pompę paliwa
  
 
ja również stawiał bym na problem z pompą paliwa
  
 
witam jak zaczne stukac w pompe paliwa to chodzi normalnie to chyba pompa się wykonczyła jak myślicie
  
 
Ja już wymieniałem pompę paliwową i jednym z objawow jej zużycia było huczenie podobne do tego jakie wydaje łożysko w kole gdy się zaczyna psuć.
  
 
zdecydowanie pompa, ale odradzam kupowanie uzywanej, poszukaj zamiennika i podobnym cisnieniu
  
 
a moze podpowiecie jak ja wymontować /mam plastikowy zbiornik/
  
 
Cytat:
2007-01-24 20:03:46, thomsonbmw pisze:
a moze podpowiecie jak ja wymontować /mam plastikowy zbiornik/



-podnosisz dywanik w bagażniku
-odkrecasz metalowy dekielek w prawej czesci podlogi bagaznika (chyba przykrecony jest 6-cioma srubami)
-odłączasz wtyczkę zasilającą pompe paliwa i pływak
-odłączasz 2 gumowe węże (jeden dostrcza paliwo, drugi jest przewodem powrotnym)
-odkręcasz plastikowy dekielek (tak jakbyś odkręcał słoik)
-wyciągasz pływak ze zbiornika
-wkładasz rękę do zbiornika paliwa i odczepiasz dwa zatrzaski które trzymają pompę w baku
-jak bedziesz miec pompe na wierzchu to juz bedziesz wiedziec co zrobic

Zresztą wejdź sobie na: http://bmwe32.masscom.net/ i wybierz po lewej stronie "Fixes" a następnie "Fuel pump replacement". Tam masz zdjęcia którymi możesz sie posiłkować:] Na tych zdjęciach nie ma plastikowego dekielka który odkręcasz jak słoik bo zdjęcia dotyczą metalowego zbiornika.. Ale poradzisz sobie jakos