Uszczelka nad przednią szybą.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Otóż mój problem polega na tym że nad przednią szyba ta uszczelka która jest miedzy podsufitka a szyba cała sie odkleja i zwija wisi na słowo honoru praktycznie... Moze jakies pomysly jak ją porządnie przymocować lub gdzie taką można dostac o ile w ogóle...
  
 
dorzuć jakieś zdj bo przynajmniej ja nie łapę o co ci dokładnie chodzi.
pozd
  
 
Cytat:
2010-01-22 10:55:09, adrian05031991 pisze:
dorzuć jakieś zdj bo przynajmniej ja nie łapę o co ci dokładnie chodzi. pozd


Chodzi oczywiście o uszczelkę wewnątrz auta miedzy szyba a podsufitka cala się pozwijała i poodklejała... na razie nie mam możliwości zrobienia fotki ale może komuś to się tez przytrafiło...
  
 

o ta uszczelkę ci chodzi? chodzi ci tylko i wyłącznie o estetykę?
  
 
Cytat:
2010-01-22 11:05:01, adrian05031991 pisze:
o ta uszczelkę ci chodzi? chodzi ci tylko i wyłącznie o estetykę?


Dokładnie o to! No o estetykę też po części ale na niej zamontowany jest czujnik od alarmu (nie wiem co za matoł tam to umieścił) i boje się ze oberwie się i uszczelka i alarm i cała podsufitka
  
 
Cytat:
2010-01-22 11:11:11, osalivan pisze:
Dokładnie o to! No o estetykę też po części ale na niej zamontowany jest czujnik od alarmu (nie wiem co za matoł tam to umieścił) i boje się ze oberwie się i uszczelka i alarm i cała podsufitka


musisz ja jakoś podkeic... zresztą może ktoś inny ci coś podpowie ale ja bym kupił klej i przykleił...
  
 
Może nową, ale czy wogóle mozna taką uszczelke gdzies dostac.. a klej nie działa juz taki pomysł miałem
  
 
wątpię czy można ja gdzieś dostać... jak już to musisz znaleźć jakieś Espero na części i sobie zdemontować jeśli ta twoja już się nie nadaje
  
 
Cóż... moze jeszcze jakies nowe pomysły wpadną a zadnemu z kolegów to się nie przytrafiło??
  
 
w gorącej wodzie da się tę listwę doprowadzić do porządku. potem trzeba jeszcze jakoś to badziewie usztywnić. Ten sam problem występuje z tyłu, poszukaj wątków na ten temat
  
 
Własnie z tyłu jakoś sie jeszcze trzyma ale tez juz słabo... Ale poprostu ją zerwać do końca i na nowo po swojemu usztywnić i umocować??
  
 
Cytat:
2010-01-22 11:35:18, osalivan pisze:
Własnie z tyłu jakoś sie jeszcze trzyma ale tez juz słabo... Ale poprostu ją zerwać do końca i na nowo po swojemu usztywnić i umocować??



no chyba tak, ale najpierw kąpiel w wannie z gorącą wodą by przywrócić kształt - listwa staje się plastyczna
  
 
Cytat:
2010-01-22 12:39:19, Robert_S pisze:
no chyba tak, ale najpierw kąpiel w wannie z gorącą wodą by przywrócić kształt - listwa staje się plastyczna


No to dzięki sprobujemy jak ten mróz troche odpusci bo przy -15 nie widzi mi się z nią tam mordować..
  
 
Cytat:
ale najpierw kąpiel w wannie z gorącą wodą by przywrócić kształt - listwa staje się plastyczna



A ja głupi ją z tyłu oderwałem, bo było zimno i była jakaś tak nie za prosta zbytnio