MAPA Polskiego klubu espero - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-11-20 23:06:39, QLogic pisze:
No i zobaczcie ilu jest Klubowiczow w Warszawie... i co sie naszych zlotow czepiacie


Nie ma się czego czepiać...
  
 
Być.....
  
 
No to i ja się dopisałem
  
 
No i też sie zapisalem... tylko czemu na tej mapce widac jedna osobe z miasta a ja jak jestem nr 2 to juz niewidac... mojej osobki prosto z mapki.......
  
 
Cytat:
2005-11-21 14:30:30, martyl pisze:
No i też sie zapisalem... tylko czemu na tej mapce widac jedna osobe z miasta a ja jak jestem nr 2 to juz niewidac... mojej osobki prosto z mapki.......


ktoś cię "pokrył"
  
 
no to i ja sie melduje na mapce
  
 
Też się pojawiłem w szanownym gronie
  
 
Cytat:
2005-11-21 14:43:21, Navi pisze:
ktoś cię "pokrył"


....czyli przyjemne z pożytecznym
  
 
Się dodałem..... .
  
 
mi nie dziala - wpisuje miasto i pisze invalid city
  
 
Dla chętnych: Jeżeli znacznik kolegi cie zakrył - istnieje mozliwość modyfikacji położenia Twojego znacznika.
Zakładam, że masz założonow konto. Klikasz więc z ekranu mapy "member login" Wpisujesz odpowiednio (podany wcześniej) e-mail i hasło. I już jesteś na swoim koncie.
po lewej stronie klikasz link "My profile"
Po prawej stronie widzisz klawisz "Update location" i pod nim kawałek mapki ze swoim znacznikiem.
Niestety, większość obywateli RP zobaczy napis "we are sorry, but we don't have maps at this zoom level for this region" trzeba wtedy klawiszami "+" lub "-" tak dopasować skalę aby "złapać orientację w terenie". Można tez przełączyć na widok "satellite lub "hybrid" - naprawdę pomaga.
Wtedy pozostaje juz kliknąć w miejsce gdzie +/- powinien znajdować sie znacznik. Zostanie on automatycznie przeniesiony.
Potem już "Save Marker position" i Voila!
Juz nikt nas nie "pokryje"
  
 
Cytat:
2005-11-21 20:41:43, Cwikus pisze:
mi nie dziala - wpisuje miasto i pisze invalid city


Bio trzeba NAJPIER kliknąc na link "Not in the US? Click here" a dopiero potemzacząć wpisywac miasto.

Czyli wpisujesz w pole miasto jak poniożej MASZ NAPIS: "In the US? Click here". Troche to dziwne ale tak jest.
  
 
Cytat:
2005-11-21 21:00:47, Navi pisze:
Bio trzeba NAJPIER kliknąc na link "Not in the US? Click here" a dopiero potemzacząć wpisywac miasto. Czyli wpisujesz w pole miasto jak poniożej MASZ NAPIS: "In the US? Click here". Troche to dziwne ale tak jest.



niekoniecznie to może być przyczyną.....

Możliwe że takiego miasta jak Piekary nie ma w bazie danych
  
 
Cytat:
2005-11-21 21:24:19, Kolber7 pisze:
niekoniecznie to może być przyczyną..... Możliwe że takiego miasta jak Piekary nie ma w bazie danych



Są. Sprawdziłem
"Piekary Slaskie, Slaskie (Poland)
  
 
Mam i ja.
Mapa gdanska jest wyjatkowo, podana baardzo dokladnie.
Biedny Zoltar, mieszka w krzakach koło kolejki
  
 
Coś cieniutko na tej mapce.
Wygląda na to, że nasz Klub ma tylko 42 członków.
A w dodatku większość mieszka na Śląsku.

Potwierdza to tylko frkwencję Zlotową.


PS.
A może by tak podwiesić temat?
  
 
Siem dopisałem, ale mojej dziury nie było na mapie , więc złapałem najbiliższą miejscowość.
  
 
Cytat:
2005-11-24 12:10:28, AsterixGal pisze:
Siem dopisałem, ale mojej dziury nie było na mapie , więc złapałem najbiliższą miejscowość.


Teraz możesz się edytować i przenieść w to miejsce gdzie mieszkasz

A w jaki sposób to zrobić?

Cytat:
2005-11-21 20:56:29, Navi pisze:
Dla chętnych: Jeżeli znacznik kolegi cie zakrył - istnieje mozliwość modyfikacji położenia Twojego znacznika. Zakładam, że masz założonow konto. Klikasz więc z ekranu mapy "member login" Wpisujesz odpowiednio (podany wcześniej) e-mail i hasło. I już jesteś na swoim koncie. po lewej stronie klikasz link "My profile" Po prawej stronie widzisz klawisz "Update location" i pod nim kawałek mapki ze swoim znacznikiem. Niestety, większość obywateli RP zobaczy napis "we are sorry, but we don't have maps at this zoom level for this region" trzeba wtedy klawiszami "+" lub "-" tak dopasować skalę aby "złapać orientację w terenie". Można tez przełączyć na widok "satellite lub "hybrid" - naprawdę pomaga. Wtedy pozostaje juz kliknąć w miejsce gdzie +/- powinien znajdować sie znacznik. Zostanie on automatycznie przeniesiony. Potem już "Save Marker position" i Voila! Juz nikt nas nie "pokryje"

  
 
Jestem i ja
  
 
Zajebista opcja szczególnie z tym zdjęciem satelitarnym, znalazłem nawet swoja ulice i blok w którym mieszkam