Moze jakas slizgawka??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam dawno mnie nie bylo na tym forum i za to przepraszam.Mam pytanie czy robimy lub robicie w tym roku jakies slizgawki a inaczej zwane treningi TGR?? Bo jak widac za oknem to spadl pierwszy snieg i cza by sie troszke pobujac... ja sobie kazdej nocy po pracy okolo 1 jade sie troszke poslizgac ale niema to jak w grupowych klimatach.Kiedys romawialem z RellyFilipem ze moze cos zrobimy ale na tym sie skonczylo wiem ze teraz jest duzo terminow rajdowek ale moze znajdzie sie cos wolnego i jacys chetni??Ja moge jeszcze zaprosic kilku z TErytorium126p bo tez sa chetni do takiego spotkania...Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi...
  
 
Poszedł priv do Ciebie
  
 
jak cos kombinujecie moze tez yb mi sie udalo zalapac?? bo trza by cos pojezdzic tym autem w zime bo od 3 tyg w garazu stoi
 
 
No to masz okazje na kjs w Bielsku albo w Tychach 11-go
  
 
bielsko olewam na tycvhy jade jak bedzie snieg a jak nie bedzie t odzien wczesniej na kjs bedzin.
ale trza by troche pojezdzic tym autem gdzies przed sciganiem sie bo jeszcze w zime nim nie jezdzilem :]
 
 
Bardzo chetnie przyłączyłbym się do treningu, jesli takowy by sie odbył
oczywiście jesli tylko warunki dopiszą!! sprzęt już "podkuty" 1 raz w swej historii na 4 gumach zimowych hehe
  
 
Jak 'skleimy' głowice (możliwe że jutro) to oczywiście też jesteśmy chętni 4.12 raczej odpada bo drivera nie będe miał, ale na inne terminy jesteśmy jak najbardziej otwarci
  
 
No a my własnie chcemy coś pojeździć 4 grudnia. To praktycznie jedyny dogodny termin do końca roku.
Jak ktoś jest zainteresowany wspólnym treningiem, to proszę o wiadomość na priv.
  
 
no widze ze sie cos dzieje ja jestem jak najbardziej za 4 grudnia oczywiscie godzinki ranne okolo 8:00.Jak zdolam do tego czasu wykupic OC to przyjade moja nowa bestyjka Honda Civic mam zimowki w niej wiec by pewnie bylo lepiej ale jak nie wykopie to bede maluszkiem.W 100% serja ale pobawic sie mozna...
  
 
Witam ja też chętnie bym potrenował na śniegu termin 4.12 odpowiada ale na inny też pewnie znajde czas
  
 
Rallycage moze najpierw zajmiemy się zmianą podków w twoim żółtym mustangu ?
sobota i piątek mam czas bo jestem na studiach
  
 
niedziela sie zbliza wiec jak bedziemy cos krecic...
  
 
Ja się prawie na 100% zjawie. Wezme aparat to się jakieś fotki zrobi
  
 
no to o której? 8 rano?? zeby tylko snieg był!!
na bank bede chyba ze jakis kataklizm sie zdarzy (oczywiscie sniezycy za katalizm nie uwazam!:p)
  
 
a gdzie to ten trening sobie urządzacie??
  
 
Ja postaram sie przyjechac razem z HNT swoim nowym nabytkiem i być moze czegos sie naucze...
  
 
Cytat:
2005-12-01 09:54:38, snail pisze:
a gdzie to ten trening sobie urządzacie??



W okolicach Imielina.
Jak ktoś jest zainteresowany to spotykamy się w niedzielę o 09.00 pod sklepem motoryzacyjnym DATA w Tychach (ul.Dąbrowskiego) lub o 09.45 na rynku w Imielinie.

Pozdrawiam.
  
 
Jak napada sniegu to wpadne pugiem
  
 
kurde jego mac ...... nie bede jutro na slizgawce bo musze do roboty isc albo inaczej jechac na 11 wiec niema sensu bym jechal na 30min kurde a ja tak chcialem sobie poszalec pozdrawiam i milej jazdy jak co to zapraszam na pizze do lokalu pizza man zalatwie dla was rabat ..Pozdrawiam...
  
 
Cytat:
gregori24
Wysłany: 2005-12-03 18:25:15

kurde jego mac ...... nie bede jutro na slizgawce bo musze do roboty isc albo inaczej jechac na 11 wiec niema sensu bym jechal na 30min kurde a ja tak chcialem sobie poszalec pozdrawiam i milej jazdy jak co to zapraszam na pizze do lokalu pizza man zalatwie dla was rabat ..Pozdrawiam...


No szkoda... 130TC jak tam placyk wyglada??
do zobaczenia pod DATA!!