Moze jakas slizgawka?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-12-03 18:54:55; HNT pisze:
130TC jak tam placyk wyglada??


Niestety, choć mam tam pare km to nie dałem rady podjechać i obadać nawierzchnię... nie sprawdziłem się jako szpieg pogodowy
Ale nie ma co... zimówki i jazdaaa!
  
 
Fajna była zabawa Czekam na fotki.
  
 
zabawa była przednia Fotkami się zajme wieczorem i albo wyśle Layerowi albo wrzuce na jakiś serwer
  
 
Było w deche , piekna pogoda ,trasa świetna ,załuje tylko ze golf jeszcze nie gotowy przydała by mi sie taka pruba golfa
  
 
Heh swietna zabawa byla, jak widac bez angazowania wielkiej kasy tez idzie fajnie pojezdzic, bylo super, pogoda dopisala nast. razem biore grilla jak bedzie taka pogoda, zrzutka na wegiel kto chce to kielbaske sobie wezmie i mamy Rally-Picnic hehe
mam nadzieje ze wiecej takich treningow bedzie??
PS:jakies fotki mile widziane sam mam pare fotek ale z komorki jak ktos chce to na priva napisac, to wysle na maila
Pozdro dla wszystkich uczestnikow IMIELINSKIEJ BARBORKI!!

  
 
Moje wrażenia również jak najbardziej pozytywne. Trzeba to powtórzyć jak najszybciej Kaszle latały bardzo ładnie, szybko i bokami. Sprzyjała też nawierzchnia. Aż mi się żal zrobiło, że już nie mam malucha hehe Przedni napęd to zło

Dzięki za wspólny trening i dla koleżanki za pomiar czasów

Fotki już lecą na serwer.

[ wiadomość edytowana przez: layer dnia 2005-12-04 15:41:13 ]
  
 
Tak było w cipke..... na początku był snieg na trasie, ale później ekipa remontowa wyczyściła plac co zaowocowało coraz to lepszymi czasami w kolejnych przejazdach oraz coraz wiekszymi bookami (pozdro dla drajwerów z niebieskiego malucha) miejsce generalnie idealne do takich treningów fajna atmosferka no i jak by nie było można troche poszaleć i poćwiczyć.Teraz pozostało już tylko odkopać autko z błota które jest dosłownie wszędzie na samochodzie i w samochodzie i trenować trenować trenować ...

PS: czy nie ma ktoś może na sprzedaż dobrej pompy hamulcowej
do maluszka ?
  
 
no było miodzio,szkoda ze nie mogłem jezdzic malanem.
ale renia tez daje rade.
ps. mama mnie pytała"gdzie ty tym autem stałes ze ci go tak ochlapali"

  
 
Heheeheh a mówiłem MYJNIA nas uratuje heheh -u mnie to samo zona pyta gdzie ty k.... jezdziłeś hehe
  
 
Dziękuje Layerowi za udostępnienie Cienkiego na 3 kółka, fajnie sie jezdziło.
  
 
heh tak to czytam i az w dolku mnie sciska ze mnie tam nie bylo ale kolejnego treningu nie opuszcze na pewno. to byl moj pierwszy i ostatni raz

pozdro
  
 
No tak.... gdy etatowy driver w szkole pilnie się uczy, mechanik z pilotem upalają w najlepsze W sumie to dobrze że mnie nie było bo jeszcze mechanik by mnie objechał Ale następnym razem stawiam się na starcie!
pozdro dla wszystkich i dozobaczenia za tydz. na torze
  
 
no ja tez bardzo zaloje ze mnie nie bylo ... ale praca nie pozwolila....ale nastepnego palenia nie opuszcze mam w Hondzie juz OC wiec juz maluszkiem nie bede palil... Pozdro
  
 
Heh niestety myslalem ze mam troszke wiecej fotek z imielina ale okazalo sie ze nie mial kto robic
takze licze ze fajne fotki zrobili Filip i 130TC
pozdro!!
  
 
Klasyfikacja generalna (po 5 próbach) naszej małej Barbórki

1. layer - 350,6s
2. Adam - 351,5s
3. rallykage - 362,7s
4. HNT - 363,6s
5. RallyJaworzno - 379,5s
6. subaru_rallyfan_roman - 431s
7. Szymon - 436,5s

Po trzech próbach wycofali się Adi i Mrally, można by napisać, że ze względów rodzinnych

I jeszcze fotki:
> Filip
> 130TC

  
 
nono!! widze ze czesciej takie zloto-rajdy sobie musimy organizowac, bo nawet wyniki sa oglaszane... full- profesjonal nast. razem postaram sie bardziej hehe
  
 
widze ze imprezka byla super. zaluje ze nie moglem przyjechac ale szkola - sila wyzsza
 
 
zdjęcia profi - jeszcze raz dzieki za wspólny trening do zobaczenia na eliminacji MT która mam nadzieję odbędzie się na śniegu
  
 
Witam wszystkich...
mam taki niesmiały pomysł zeby znowu cos poupalac w najblizszych dniach, bo warunki sa swietne sami przyznacie
ja jestem za... imielin bardzo mi sie podobal, ale na parkingu "fiata" w nocy tez sie swietnie jezdzilo i nikt nie przeszkadzal... na uroczysku tez sa pewnie niezle warunki... jacys chetni?? inne propozycje??
  
 
No moznaby Tylko kiedy? Teraz juz swieta, potem sylwester...