Moze jakas slizgawka?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
weekendy pozajmowane są teraz, tak jak bart pisał, święta, sylwester no a potem już SRS... ni ma kiedy chociaż nie ukrywam że warto by potrenować troche na śniegu przed SRSem, ale wydaje mi się że chyba każdy musi sobie sam zorganizować jakis trening bo po prostu nie ma wolnych terminów...
  
 
Ja pewnie w pierwszy albo drugi dzien swiat bede chcial pojezdzic, ale nie wiem jeszcze gdzie i o ktorej godzinie, bo to nie zalezy wylacznie ode mnie
Wiec wydaje mi sie ze "razem" pojezdzimy dopiero na srs-ie
  
 
no tak weekendy są troche zajęte... ale nikt nie powiedział ze nie mozna w nocy hehe albo jak powiedział bart- w swieta
no sie zobaczy jeszcze...
  
 
Byłbym raczej przeciw upalaniu w święta bo od przeciążeń komuś na desce rozdzielczej może się pojawić strawiony karp np....
Ale tak swoją drogą to takie świąteczne upalanie mogłoby być bardzo fajne, wzieło by się opłatek, każdy by przywiózł jakieś ciasto.....
  
 
Pomysł mi sie podoba, jestem za , a jesli sie nie myle to przy takim spotkaniu na pewno bedzie tez klimacik
ale msialby byc snieg... jakby co to 2 swieto rezerwuje sobie
  
 
calkiem fajny pomysl. szkoly nie mam, wymowki tez niebedzie :]
ale co do nocnego upalania to wsyztsk odobre, ale ktos sie moze obuzyc jak mu zakloci sie spiewanie koled przez dzwieki bred...
 
 
Tak sie zastanawiałem nad parkingiem oraz droga dojazdowa przy fabryce Fiata od str. drogi Tychy-Oświęcim- tam zawsze w nocy jest pusto, i oswietlone, w poblizu zadnego budynku mieszkalnego to zaklócanie koled odpada a w fabryce fiata w swieta chyba tez nie pracuja, wiec mozna by sie zastanowic... tym bardziej ze w zeszlym roku to tam na 2 auta upalalismy jakies 2 godziny, a nie bylo nikogo ktoby zglaszal sprzeciw...
  
 
No pomysl jest dobry. Mozna by podjechac nawet na parking do Ledzin, ale wieczorem to sie bedzie niosl halas raczej.
Co powiecie na niedziele wieczor? Tak ok godz.18-20?
  
 
No to 2 autka juz są na 18- 20
moze 3, (jak tam rallykage? bedziesz? )
pozostaje tylko liczyc na to ze snieg pozostanie...
wczoraj znajomy z Gliwic miał opis na GG ze maja ustawke rajdowa na radanie... szkoda ze tak pozno to zobaczylem
  
 
HNT napisał :
Cytat:
No to 2 autka juz są na 18- 20
moze 3, (jak tam rallykage? bedziesz? )
pozostaje tylko liczyc na to ze snieg pozostanie...
wczoraj znajomy z Gliwic miał opis na GG ze maja ustawke rajdowa na radanie... szkoda ze tak pozno to zobaczylem



Jestem zdecydowanym przeciwnikiem nielegalnego upalania
napeewno się nie zjawię i nie będę upalał w jakiejkolwiek formie a tak wogole to w święta nia upalam w sylwestra też nie i w inne dni też nie ... a tak na poważnie to nie ma kapusty narazie święta za pasem rodzinna atmosfera autko bezpiecznie czeka sobie w garażu .... na 11 SRS




[ wiadomość edytowana przez: rallykage dnia 2005-12-19 15:32:44 ]
  
 
Cytat:
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem nielegalnego upalania
napeewno się nie zjawię i nie będę upalał w jakiejkolwiek formie a tak wogole to w święta nia upalam w sylwestra też nie i w inne dni też nie ... a tak na poważnie to nie ma kapusty narazie święta za pasem rodzinna atmosfera autko bezpiecznie czeka sobie w garażu .... na 11 SRS



Aleś pojechał....
Racja, na SRSie to bedziesz startował... ale mnie i kolegów hehe
co do braku kasy... pogadaj z FotoRR ,chetnie sie dołoży do bryny powiedział ze Ci tego nie przepusci jak sie dowiedział o ew. upalanku swiątecznym
  
 
krótka piłka. jedziemy na jakies zaśnieżone rewiry koło promnic. zbiórka dziś o 21.00 koło Pasia lub 21.05 na parkingu pod piramidą. kto może niech podbija.
  
 
Zaś za późno zobaczyłem posta...
  
 
odświeżam trupa. Jakby jutro wieczorem utrzymała się aktualna pogoda to może wybralibyśmy się gdzieś poślizgać? Proponowałbym parking koło Lear-a lub fiata lub proponujcie coś innego. Kto byłby chętny? dupowozy również mile widziane

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2006-12-29 00:35:57 ]
  
 
Jutro w sensie dzisiaj?
  
 
w sumie pisał bym sie na to, bo jeszcze nie miałem okazji sprawdzic zachowania wielkiego ciezkiego RWD na sniegu - przyda sie mały trening
szkoda ze recvznego nie mam bo nie bedzie sie mozna nim asekurowac
na fiacie- całkiem dobry pomysł
  
 
Ja dzisiaj odpadam, ale jutro w godzinach wieczorno-popoludniowych chetnie
  
 
Tylko Bart nierozwal swiezo pospawanego swifta
  
 
to jak z ta dzisiejsza slizgawka? dalej aktualne? jak tak to ja chctnie tez sie zalapie prosze tylko o info na kom
  
 
Śniegu trochę ubyło, więc czy zna ktoś miejscówę gdzie będzie go trochę i oczywiście gdzie można pojeździć? jak tylko znajdzie się miejsce to ustalamy konkretną godzinę i łogień