Fiat 127 rok 1975 sprzedam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak już napisałem chcę sprzesać swojego fiacika i zgodnie z wcześniejszą obietnicą najpierw daję ogłoszenie na forum , może ktoś jest zainteresowany.
Na początek kilka podstawowych informacji:
Sprzedaję ponieważ szkoda mi żeby trafił na złom bo jest jeszcze na "chodzie" i jest jednym z nielicznych które jeszcze jeżdżą po naszych drogach.Wersja jest unikatowa bo posiada 4 drzwi.
Poza tym jest jeszcze w miarę sprawny jak na swój wiek.
Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej to sLużę informacjami przez skrzynkę odbiorczą lub mail < wuwu1961@wp.pl > lub telefon kom.
608657530 .

Czekam przez tydzień od dzisiaj.
  
 
Dla zainteresowanych podaję cenę : tylko 600 PLN
  
 
biezcie ladna 4 dzwiowa 7ka do uratowania ...
  
 
Panowie, tego było bardzo mało, było robione bardzo krótko i tylko przez Hiszpanów , to jest prawdziwy rarytas dla prawdziwego wielbiciela siudemek i to za śmieszne pieniądze - zastanówcie się proszę i przygarnijcie to autko, nie pozwólcie trafić na złom albo w ręce jakiegoś oszołoma takiej "Historii". Sam bym je wziął ale mam juz takie dwa 4-drzwiowe i jednego 127p a chce mieć jeszcze Speciala 3-drzwiowego w przyszłości (jak by ktoś miał takiego Speciala na zbyciu to proszę o kontakt). Ja ze swojej strony mogę obiecać wszystkim zainteresowanym tym typem 127-ki a szczególnie szczęśliwemu nabywcy, że przekażę wszystko co wiem na temat 127 4-drzwiówki i wogóle MK I

[ wiadomość edytowana przez: Adon127 dnia 2005-12-16 21:37:04 ]