Jak sprawdzic legalność pojazdu ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcielibysmy kupic pewnego maluszka ? to mniej wiecej przeszczep torche eleganta troche malucha 85
Jak sprawdzic czy numery nie byly przebijane albo przespawawywane ?! i wogole potrzebujemy danych dotyczacych wszelkich formalności
pozdro
  
 
komenda ruchu drogowego w Krakowie
  
 
wiec niestety moge ci pwoeidziec jak wygladaja przebite numery - mam u sibie w starym aucie.
Wiec po powersze cyfry sa wglebione wraz z literami cholernie mocno !!!!!!!
na oko az dolek jest .
jezeli ktos przespawal blache patrzwkoło - cały bagaznik blacha bedzie wspawywana.
Poztym zobacz czy cyfry sie zgadzaja - moze widac ze przebijane.
na silniku to raczej lipa bo sie scieraja czesto numery z róznych przyczyn.
Czasem nawet w fso zapominaj nabic numery - prawdziwe.
a jak asz tablice to slesz smsa na jakis numer i przysyał ci info - nie pamietam numeru poszukaj w necie,
  
 
pospawany jest
bo wlasciciel podobno twierdzi ze przod został zeby mial num,ery nadwozia niezmienione a wszsytkie blachy boczne i przednie sa z EL'a.
tylko tyle podobno zmienione, auto nie stoi od roku i chcemy go wziaść
  
 
Koniu to nie zart jesli buda jest naprawde trefna to gosciu ktory ja chce sprzedac nie podjedzie na komende nawet zeeby sprawdzic pochodzenie auta lepiej nie kupowac czegos nie pewnego bo potem policja to zatrzymuje i tyle widziales auto
  
 
nie kupuj takiego bedziesz miał problemy ja mam boba 89 wszystkie blachy od eleganta ale podłoga bagaznika nie ruszona nie kupuj zadnych przeszczepów a najlepij sprawdzic po dachu bo stary ma kanciate ranty z tyłu ktore wchodza w światła a elegant ma pozaokraglane powiem ci ze wiekszosc bobów to przeszczepy po szkoda komus kasy na wymiane błotników pasa itd. ja mam u siebie jednak tak zrobone wymienione 4 błotniki pas i dzwi maska i klapa zdjecia w profilu tez chce sprzedac wiec info na maila tuning-zgierz@wp.pl
  
 
Cytat:
2003-04-01 23:44:32, Koniu pisze:
pospawany jest
bo wlasciciel podobno twierdzi ze przod został zeby mial num,ery nadwozia niezmienione a wszsytkie blachy boczne i przednie sa z EL'a.
tylko tyle podobno zmienione, auto nie stoi od roku i chcemy go wziaść


wymienił bude wycioł stara podłoge i wspawał w nowa bude ja bym takim nie jezdził zatrzyma cie madrzejsze policjant i miałes samochód jeszcze cie o przerabianie pola numerowego oskarza kumpel tak miał
  
 
samochód stoi otwarty i moge przepisac numery nadwozia i numery silnika
musi dokladnie Czokapik napisac co i jak tam zostalo przerobione.
Bo chyba poplątałem i po prostu caly jest 85r. tylko boki i tył ma z eleganta tzn blachy
  
 
jedny mz pomysłwo jakie maiole mto przeneisc numery z ela do fla - cała blacha.
i nei było by problemu.
Ale niestety powiem ci ze totroche kłopotliwe - jak cie złapia paly to prokuratora cie czeka.
jestes przestepca który przebija numery nadwozia.
nie warto
  
 
nie bardzo cie rozumiem CZUCZU. To tak samo jakbys ty teraz do obecnego fla wsadził blotniki drzwi, tylna klape oraz srodek dał z EL'a. To tez wedlug ciebie jest nielegalne i grozi prokuratorem ??
  
 
Jezeli chce do innej budy przełozyc moje numery blachy to raczej tak.
Wytłumacze to jutro - wypytam kolegi o co z tym chodzi.
W akzdym razie przez to mam nowe auto - zdjecia za 2 tyg - padniecie
  
 
ale wszyscy sie zamotali jak talala

sprawa wyglada tak ze był to najzwyklejszy fl w którym ktoś zmienił poszycia boczne na wysokości szyby tylniej (bocznej) oraz powymieniał drzwi i klapy
z fl zostały stare błotniki oraz pas przedni maluch nie jest przeszczepem bo widać ze blachy el sa wspawywane
  
 
Łukasz myslisz zeby koles sie zgodził sprawdzic legalność tego wozu ?
Bo wiadomo zawsze jest jakies niebezpieczenstwo
  
 
myśle że tak ale po co przecież to stare auto a przecież widać ze mocowanie na licznik jest też nie oryginalne więc co to za różnica ja osobiście bym sie tym akurat nie przejmował bo nie jest to el gorzej by było jakby był cały el

numer telefonu macie dzwoncie pytajcie
  
 
Stary jak podłoga bagaznika jest zgrzewana to kup a jak jest spawana to tego nie kupuj a bude sobie sprawdz po rantach tylnych od dachu jak sa kanty to buda stara a jak jest zaokraglone to elegant i wtedy to na 100% prezeszczep
  
 
Na kazdej komendzie policji powinni ci sprawdzic numery nadwozia i silnika, czy nie sa przebijane. Wiem cos o tym bo moj ojciec jest gliniarzem.
  
 
Cytat:
2003-04-02 13:46:56, seba126 pisze:
Na kazdej komendzie policji powinni ci sprawdzic numery nadwozia i silnika, czy nie sa przebijane. Wiem cos o tym bo moj ojciec jest gliniarzem.


NUMERY MU SPRAWDZA A JAK JEST WSTAWIONA PODŁOGA BAGAZNIKA TO NUMERY BEDA OKI A NIE WSZYSCY GLINIARZE SPRAWDZAJA CZY JEST TAK ZROBIONE
  
 
Jak kupowaliśmy 132 z urzędu celnego to był to przeszczep, więc łapią takie wozy. Ale radziłbym nie brać tylko poszukać czegoś innego np: mój kumpel puścił wczoraj EL z 1999 za 1950zł bo wóz miał lekko przemodelowaną przednią ścianę i zderzak do wymiany (ale za to miał alufy). Koniu poszukajcie czegoś innego... Swoją drogą mój dziadek skasował O Rekorda, ściągnął drugiego na papiery i jeżdził nim 3 lata na taryfie (a wiecie jak gliny kontrolują taksiarzy)...