BMW 320i VANOS + gaz???????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Jaką instalke zamontować w.w BMW (R6,kolektor plastik) żeby nie było później problemów? Czwartą generację? Czy piątą? A może ktoś ma już zamontowaną w czymś takim?

Z góry dzięki za odpowiedź.
PZDR.
  
 
do vanosa musi być wtrysk gazu!
  
 
Witam. w swoim E 36 320i (kolektor z tworzywa) mam sekwencyjny wtrysk gazu IV gen. firmy LPIGAZ -3900zł.do tej pory nie mam problemów.Spalanie 10l/100km. nie ma zauważalnego spadku mocy - polecam
  
 
Cytat:
2005-11-14 22:46:28, JacekCBR pisze:
Witam. w swoim E 36 320i (kolektor z tworzywa) mam sekwencyjny wtrysk gazu IV gen. firmy LPIGAZ -3900zł.do tej pory nie mam problemów.Spalanie 10l/100km. nie ma zauważalnego spadku mocy - polecam



juz wiemy...
  
 
Ja mam e39 z tym samym silnikiem i założyłem sekwencję Shirocco. Nie wyczówam różnicy - na benzynce czy na gazie rewelacyjnie wkręca się na obroty...
Jeżeli jesteś ze Śląska to znam niezłego magika od instalacji LPG (mnie montował już w trzech autach i zawsze rewelacja)
  
 
Obawiam sie ze Remlen juz dawno smiga na gazie bo jego post jest z 2004-07-14 i bardziej jest z Poznania niz ze sląska ale co tam

pzdr




[ wiadomość edytowana przez: mibhell dnia 2005-11-15 00:22:07 ]
  
 
Cześć,
525 ia vanos z 1995 kombi mam od wakacji instalację wtrysk sekwencyjny Zavoli, oprócz kłopotów na początku z pękającymi przewodami to jest OK, ładnie pracuje na gazie i zużywam na trasie 10,5 l a w mieście ok 20 l gazu.

zwkrz
  
 
a ja mam 325i vanos ze zwykła instalacją , pracuje już ponad 2 lata i nic, spalanie 10l na trasie i 14 l w mieście, wadą jest chyba tylko to że silnik jest nieco słabszy i gaśnie na biegu jałowym gdy samochód jedzie ponad 80 km/h
  
 
kolego JacekCBR cos mi sie nie chce wierzyc w to twoje spalanie, tez mam 320 na sekwencji tej samej firmy co ty i jakos mi nie udaje sie zejsc ponizej 15 litrow, no moze to technika jazdy bo ja swojej nie zaluje)), a pozatym te krakowskie korki i mam takie pytanko czy zdarza ci sie ze autko czasem zgasnie na jalowym biegu lub przy wysprzegleniu np. jak hamujesz przed swiatlami lub cos w tym stylu (oczywiscie gdy jezdzisz na gazie )