Emigration

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czas się pożegnać. Od grudnia mieszkam w Szwecji i jeżdżę po gładkim asfalcie w zamian mówiąc wyboistym językiem. Nie wiem jak z moją dalszą aktywnością klubową, ale mam zamiar krzewić tam ładziarską kulturę techniczną. Łada jedzie ze mną.
To moje ściganie się z volvo w Borsku okazało się prorocze.
Na szczęście Bałtyk nie jest oceanem i jest szansa, że uda mi się na zloty docierać i zgarniać nagrody dla uczestnika , który ma najdalej do domu. No i odzyskać może tytuł oficjalnie najszybszej łady w Klubie
  
 
Heh... Kaczorów się przestraszyłes???
Ech... mam nadzieję że pojawisz się od czasu do czasu w kraju
Powodzenia
  
 
Cytat:
2005-11-29 01:41:24, sheriffnt pisze:
Heh... Kaczorów się przestraszyłes??? Ech... mam nadzieję że pojawisz się od czasu do czasu w kraju Powodzenia



Najbardziej to parę lat temu Łapińskiego...to dopiero był kaczor mięsożerny

Poza tym trzeba ładę wreszcie zrobić tak jak jej się należy.
  
 
Cytat:
2005-11-29 01:22:06, Grzegorz2107 pisze:
Czas się pożegnać. Od grudnia mieszkam w Szwecji i jeżdżę po gładkim asfalcie w zamian mówiąc wyboistym językiem. Nie wiem jak z moją dalszą aktywnością klubową, ale mam zamiar krzewić tam ładziarską kulturę techniczną. Łada jedzie ze mną. To moje ściganie się z volvo w Borsku okazało się prorocze. Na szczęście Bałtyk nie jest oceanem i jest szansa, że uda mi się na zloty docierać i zgarniać nagrody dla uczestnika , który ma najdalej do domu. No i odzyskać może tytuł oficjalnie najszybszej łady w Klubie




Do zobaczenia Grzegorz, mam nadzieję że nas nie opuścisz na zawsze i że będziesz sie nadal udzielał . Życze powodzenia !!!
aha no i teraz jako klubowicz z zagranicy masz szanse na honorowego hihiihi

pozdrowienia dla całej rodzinki
  
 
Internet bedziesz mial, a mnie to zasadniczo nie przeszkadza skad piszesz. Świecie tez leży na północy
Pozdrowionka
Jasiu
  
 
Eeee - Świecie leży przecież na południu

Grzesiu - daj znać kiedy DOKŁADNIE wyjeżdzasz, data, godzina. Żebyśmy mogli cię odprowadzić.
  
 
A w szwecji można jeździć takimi nieekologicznymi samochodami?
Uważaj żeby nie kazali jej zezłomować!
  
 
3maj sie Grzesiu, oby Ci sie tam dobrze wiodlo i mam nadzieje ze sie spotkamy na nastepnym zlocie.
POWODZONKA
  
 
Cytat:
2005-11-29 09:29:19, Leszek_Gdynia pisze:
Eeee - Świecie leży przecież na południu Grzesiu - daj znać kiedy DOKŁADNIE wyjeżdzasz, data, godzina. Żebyśmy mogli cię odprowadzić.



Pierwszy możliwy termin to już 1 grudnia do Nyneshamn o 18:00. Pewnie ze 2 godziny na odprawę?
  
 
Powodzenia Grzegorzu.A jak już nawiążesz kontakt z Ładamaniakami ze Szwecji,to obowiązkowo zdjątka ładzianek a z czasem może jakiś zlocik miedzynarodowy zorganizujesz
Trzymaj się.POZDROOVKA 4 U
  
 
No Grzegorzu A możesz napisać do jakiego dokładnie miejsca Jak będzie okazja do spotkania i krzewienia kultury łady zawsze jestem chętny
Pamiętaj o wzięciu łańcuchów No i możesz też zacząć rozglądać się za kołami z bolcami
  
 
Cytat:
2005-11-29 13:14:27, Grzegorz2107 pisze:
Pierwszy możliwy termin to już 1 grudnia do Nyneshamn o 18:00. Pewnie ze 2 godziny na odprawę?



Czyli rozumiem, że z Gdańska wypływasz? Polferries?
  
 
No żałuję, tylko, że nie widziałem jeszcze Lady kolegi i obawiam się, że może się to trochę przedłużyć. Myślę, że nieoficjalnie możemy kolegę nazwać naszym klubowym attaché na północną części Europy.
Ponadto powiem to, co już zostało napisane, że liczy się aktywność przez Internet a tego to chyba tam w kraju Volvo nie brakuje.
Gorąco pozdrawiam Marcin
  
 
To Grzegorz powodzenia w nowym kraju, napewno bedzie tam lepiej niz u nas, tylko ten język mają troche pokręcony , a ci co nei widzeli łady Grzesia niech żałują, ale juz niedługo zlot i pewnie przybędzie ze Szwecji, przecież daleko nie ma .
  
 
Grzegorz !
Zycze powodzenia na emigracji
Wchodź też czasem na grupę dyskusyjną lada.en na Yahoo - czasem pojawia się tam ktoś ze Szwecji Jest też Hakan Kjellin , który ma bodajże trzy łady( 2101,2104 i Niwę) - myslę,że jak poszukasz w siecie - to się odnajdziecie ta na pólnocy i będziecie "krzewić" ładziarską " kulturę" no może nie aż tak "mocno" jak my ją krzewimy na zlotach - ale zawsze
Pozdrowienia
Paweł
  
 
Grzesiu! Trzymaj sie ciepło! Powodzenia w nowym kraju! Nie zapominaj o nas!!
  
 
Ja swoją emigrację traktuję jako ekspansję ładomanii
Nie popuszczę żadnemu Szwedowi , który jeździ ładą i mam nadzieję, że "Referat Północ " będzie aktywny . Z ludźmi z 3miasta oczywiście mam zamiar spotykać się przy okazji moich przepraw . Ze 3-4 razy do roku będę przecież odwiedzał Ojczyznę.
  
 
Jak ty sie biedaku z nimi dogadasz....?

W kazdym razie - powodzenia, pomyslnych wiatrow i satysfakcji z pracy (a wlasciwie moznaby rzecz sluzby) - na pewno bedzie wieksza, niz u nas. No i rozwoju umiejetnosci zawodowych zycze... Pewnie tam bedziesz mial lepsze ku temu warunki. No i na koniec - zycze powrotu do kraju... Abys wrocil, mimo, ze tam jest lepiej
  
 
Koleżanki/Koledzy z 3miasta - zerknijcie do tematu o spotach 3miejskich.

Grześ - myślę, że śmiało możemy zrobić spot w Karlskronie Ja już nabieram ochoty na wizytę
  
 
Cytat:
2005-11-29 21:41:05, adasco pisze:
Abys wrocil, mimo, ze tam jest lepiej



Ja wrócę, a może inaczej ja tak naprawdę nie emigruję. Ja tylko zmieniam pracę na lepszą! Młody będzie miał problem trudniejszy. Pewnie jakaś Szwedka albo Szwed sprawią, że się raczej oderwie od korzeni, chociaż zrobię wszystko , żeby mu to utrudnić

Leszek: Czuj się zaproszony z załogami LKP! A za jakiś czas proponuję przyjechac do Vasteras w którym będę mieszkał w pierwszy weekend lipca. Wtedy maja tam największy spęd amerykańskich zabytków ( Power Meet) . Zjeżdża się kilka tysięcy krążowników z całej Europy i okupuje miasto!