[K] fiat 128 sport coupe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie...
najlepiej zgnite
  
 
A koledze to mało ??
Ja swojego nie oddam
  
 
oddasz oddasz :> poczekam poczekam...
zreszta w zle rece nie trafi...zalatwie mu cieplutki garaz, pobawie sie w dentyste latajac mu wszelkie dziurki...zaloze mu modne buciki, i ladna dziewczynke ktora go bedzie porwadzila...




  
 
jak w temacie...
najlepiej zgnite

trez ,a mi wydaje się że taka okazja to raczej na dawce ?
  
 
moze i na dawce choc nie do konca... choc najlepiej to nad konkretnym zgnitym egzemplarzem polemizowac...

czekam na propozycje !!
  
 
Cytat:
2005-12-03 10:20:33, trez pisze:
oddasz oddasz :> poczekam poczekam... zreszta w zle rece nie trafi...zalatwie mu cieplutki garaz, pobawie sie w dentyste latajac mu wszelkie dziurki...zaloze mu modne buciki, i ladna dziewczynke ktora go bedzie porwadzila...



Mylisz się Nie oddam go nikomu. Jestem za bardzo do niego przywiązany jest u mnie od piątego roku życia. Jest już w dobrych rękach sam jestem "dentystą" i wyleczę go w przyszłości A serducho chyba będzie japońskie
  
 
trez tak przy okazji - można było by stwożyć orientacyjną mapke polski gdzie coś takiego jeszcze występuje ?
jak trafi się coś na części -podzielić pomiędzy kilku poszukujących .
  
 
thomas 128 chce lunbac swe złomy tyle ze za 2 niekomletne bryki woła dosc sporo jakby to rozdziobac na czesci to może by sie zwróciło... ale problem w tym ze zderzaki np chcieliby wszyscy i jak to podzielić?? grac w marynarza?? czy kamień papier nozyczki??
  
 
licytować ?
  
 
no panowie mogli bysmy sie jakos dogadac...w sumie mi zalezy na zderzakach nie powiem...
myslalem o zrobieniu takiego zderzaka badz kla...

ja bym poczekal jeszcze