O tym trzeba powiedzieć głośno - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wielkie dzięki dla Homera za cały dzień dłubania przy granacie ze znakomitym skutkiem
Skrzynka chodzi jak marzenie, uszczelniony wydech pracuje elegancko, dzięki
 
 
Serdeczne podziękowanie dla Brutala za prezent od Świetego Mikołaja !!! Córka była zachwycona!


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2008-12-25 09:56:59 ]
  
 
Wielkie dzieki dla Ilku i szymon3000....

Za holowanie, dach nad głową , sprzet, częsci zamienne (dosłownie), rade, podawanie kluczy (i nie tylko), ocieranie....a wszysko ze skutkiem pozytywnym (czas operacyjny 1:15 h) ...bestia znowu ładuje jak powinna.
Dzieki Panowie
  
 
No więc...
Wielkie, wielkie dzięki dla Brutala i Mr_Bryana za ogromną i nieocenioną pomoc w kolejnym objawie mojego szaleństwa.
Objaw ten przedstawię bliżej w najbliższym czasie.
W każdym razie WIELKI respect i wielkie dzięki. Niema takiej ilości wódki, którą by można było wypić aby...
No ale, będziemy próbować
  
 
Wielkie dizeki dla A Team.... Za udany wypad zakupowo-szabrowniczy.
3 osoby wyniosły w 15 min dwa bagażniki czesci z garażu sprzedającego... ni eoponowal

Reszat w "Nowa omega"
  
 
Wielkie podziekowania dla Dobrego Wujka czyli Mr_Brayan'a za super prezencik(na pewno się jeszcze odwdziecze) ,oraz podziękowania dla Senatora za diagnostyke mojej Bestii (nie wiem co tam Chłopak namieszał ale fura zaczeła lepiej jezdzic
  
 
Wielkie Dzieki dla Senatora.
Ze użyczył swojej wiedzy na temat automatów.
Rezulatat pozytywny skrzyni juz nie przechodzi w tryb awaryjny.
Jeszcze raz Dzieki.
  
 
Wielkie Dzięki dla Clebera za wielką pomoc, zakup i podwiezienie pompy chłodzenia silnika. Wymiana pompy na drodze 400km od domu to niesamowity wyczyn ale się udało wrócić do domu.
Jeszcze raz dzięki.
  
 
podziękowania dla autoseby za reanimacje łamagi.swój chłop. zawsze pomoże sprzętem i doswadczeniem .
  
 
Wielkie Dzięki dla Senatora za wsparcie i podzielenie się wiedzą w kwestii chłodnicy silnika i skrzyni automat !!!
Chłodnica wymieniona, nic nie cieknie, skrzynia w porządku - Omega śmiga jak nówka
  
 
A wiec...

Najwieksze podziekowania dla GrzesiekK'a za diagnoze i wymiane nagrzewnicy w tak szybkim czasie... No i udało sie potwierdzic ze mozna wymienic bez wyciagania deski... tylko trzeba poswiecic kilka plastików... Wiecej u info u GrzesiekK'a!!! Pozdro

Ilku oraz Senator: podziekowania za rady i sugestie...
  
 
Wielkie dzieki dla Zuppera za przewiezienie gratów od Mariosa

ach te C.......
  
 
Natura nie przyłożyła się do mnie. "Obdarowała" mnie ekstrementalną urodą, ograniczonym intelektem i kontrowersyjną aparycją. Z kobietami mi nie wychodzi, bo te które poznaje z czasem okazują się trochę dziwne zaś taniec z płcią przeciwną opisywany jest i był wielokrotnie jako przykry incydent. W pracy dostałem ostatnio podwyżkę w kwocie 20 pln (dwadzieścia złotych) po 16 latach pracy a wykształcenie i hobby już dawno wykoleiło się na zwrotnicy czasu i chęci. Do tego "najwyższy" dał mi dar w postaci dwu lewych rączek do mechaniki samochodowej i za mały RAM by to wszystko co pod maską spamiętać. W tym całym marażmie, popłuczynach dnia powszedniego i ostatniej funeralnej histerii jest jednak coś niepowtarzalnego, budzącego nadzieję i wzmacniającego więź z "kluską". Owo "coś" to świadomość, że są wśród nas fantastyczni ludzie na których zawsze można liczyć.
Reasumując i podpinając się pod ten sympatyczny temat, którego nie traktuję jak spontaniczny wytrysk wazeliny chciałem serdecznie podziękować Brutalowi za długi czas poświęcony w dniu wczorajszym mojej klusce, jego pracę i zaangażowanie w bezinteresowną pomoc. Pół dnia reanimował moją kluskę u siebie w garażu. Podziękowania także dla Senatora i Mariosa za pomoc on-line.
Takie sytuacje pamięta się i docenia. Jeszcze raz serdeczne dzięki i wielki szacunek.
  
 

Dzis rano w drodze do pracy spotkał mnie mały zonk,a mianowicie skrzynia przeszła w tryb awaryjny.Pierwszy mozliwy zjazd z autostrady,silnik aus i koniec jazdy o własnych siłach.Diagnoza to stan oleju poniżej mozliwego i wszelki próby uruchomienia bez efektu (skrzynia zrobiła conajmniej 200 tkm bez wymiany oleju ,moja wina)Auto do serwisu na wymiane oleju+filtra+uszczelka pod miską.I tu sie zaczeły schody dla serwisu NIEMIECKIEGO!!!
Ja odpowiednio wczesniej z naszego forum zasiegnąłem info co i jak podczas wymiany.Ale,ze w serwisie mieli dwa podejscia do wymiany to bym sie nie spodziewał.Za pierwszym razem po prostu zlali olej i wlali nowy po czym wysłali mnie do kasy.Kiedy okazało sie ze dalej kicha,dopiero łaskawie mnie wysłuchali i sprawdzili w kompie jak sie wymienia olej krok po kroku
Po prostu dramat.Niemiecka jakosc serwisowa nie znaczy w żadnym wypadku SUPER DOKŁADNA!!!
Wielkie dzieki dla Immo za pomoc SMS online
  
 
wielkie dzieki dla Mareckiego za reanimacje klimy (lewa chłodziła-prawa grzała) w mojej klusce i ogolna pomoc w drobnych naprawach...zna sie kolega na rzeczy...
  
 
Drusie są bezcenne

mając od urodzenia dwie lewe ręcę prawie ryczałem rozkraczony w wawie po spierdoleniu całej wody w postaci pary.

mając realna wizję zepchnięcia trupa w krzaki i powrót koleją, zadryndałem do Drusia. Po godzinie trup ożył, nawet zaczął prychać na mnie obrażony że pomyślałem o jego egzekucji

LOB TO LOB NIE MA TO TAMTO!

Dzieki raz jeszcze.
  
 
wielkie podziękowania dla Kuby !!!
Mały remoncik hamulców tylnych w A mógł się rozpocząc

Dzięki Fatboy za transport!




[ wiadomość edytowana przez: michcio_007 dnia 2010-06-27 01:08:46 ]
  
 
wielkie podziękowania dla
homer171
za przyspieszony telefoniczny kurs programowania STAGA

  
 

Wielkie dzieki dla Mariosa i jego zespołu za bardzo skuteczne
potraktowanie mojej bestii.Nareszcie skrzynia lata jak powinna

Ps.pierogi były lux

Ps II.
Kotki na warsztacie dodają uroku

  
 
Wielkie dzięki dla Clebera za transport wieprzowinek.
Mam nadzieję, że go nie zakwikały w aucie