O tym trzeba powiedzieć głośno - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wieprzowinki siedziały cichutko, były chyba tak samo zaspane jak ja, całą noc jakies disco-polo łupało na górze
  
 
Wielkie podziękowania dla Senatora za całokształt wykonanej pracy, która szła raz lepiej raz....jeszcze szybciej, dla Brutala za asystę przy pracy w artystycznym nieładzie, dla Mariosa za udostępnienie miejsca, narzędzi i niezbędnych części " niechcąco" zamiennych.

LOB to LOB nie ma to tamto vel " aj tam, aj tam"
  
 
Wielkie podziękowania dla serka_elite za nieocenioną pomoc i zaangażowanie w pewnej delikatnej sprawie
 
 
wielkie dzieki dla ekipy Mariosa, a zwlaszcza dla Leszka, jak zawsze zajebiscie sie spisal
  
 
Ja chciałem podziękować Fatboyowi za udeptanie i przewiezienie klatki.
  
 
wielkie dzięki dla Wiktorzi za reanimację umarniętego laptoka

chodzi jak burza
  
 
podziękowania dla Wiktorzi, Immo, homer171 - za poranne zamieszanie i liczne telediagnozy

  
 
Wielkie Dzięki dla Ilka za wynalezienie prawdziwego rodzynka
  
 
Wielkie dzięki dla PEPE, u którego gwarancja na robotę trwa nawet 3,5 roku
  
 
Wielkie dzięki dla Immo za graty ssące z ekspresową wysyłką
  
 

Niech rodzina 3,2 na lince rośnie w siłę
 
 
Wielkie dzieki dla Immo za szybką rekację z prostownikiem, którego ostatecznie nie potrzebowałem, ale zaskoczyła mnie bardzo szybka reakcja i chęć pomocy. Zadziwiacie mnie Panowie. Teraz na pewno zjawie się na zlocie.

Pozdrawiam

A ha Omegi śmiga i czeka na nowe bateryjki.
  
 
bo LOB to LOB jak mawiał pewien klasyk
  
 
Hej
Wielkie dzięki dla Immo, Fomina i Bryana za nieocenioną pomoc
Elektryk się nie popisał...
Na szczęście LOB to LOB
  
 
Wielkie dzięki dla Arti'ego za zaproszenie na imprezę Wyścigowcy kontra Rajdowcy.

-----------------
Stahu
  
 
wielkie i przeogromne podziekowanie za wsparcie techniczne 7gsi, a przede wszystkim za anielska cierpliwosc
  
 
ależ

no problemo
  
 
Wielkie dzięki dla Megiego za wsparcie techniczne i cenne uwagi przy odnowie sztajmesów
 
 
Wielkie dzięki i całuski dla Senatora i Makacaramby, za pomoc przy diagnozie sondy
  
 
Dziękuję wszystkim Doradcom w podjęciu jakże ważnej decyzji.

Jutro składam PCC