O tym trzeba powiedzieć głośno - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja bym chciał podziękować... hmm... sam nie wiem... na pewnym "nie wirtualnym" poziomie znajomości w LOB poprostu pomoc jest bez gadania i zbędnego dziękowania - starczy tel/Irc/gg/priv i sprawa załatwiona i działa to bez zgrzytów w obie strony

Nie mniej te kontakty i pomoc uzyskuje się NAJSZYBCIEJ po zawarciu znajomości na lokalnym spocie lub PARTY - "wirtualni" mają ciężko

Dzięki chłopaki
  
 
[quote]
2006-01-19 00:25:22, autoseba pisze:
Panowie Testy i Lob net membery problem polega na tym że nie znamy was osobiście
dopóki ))
no nie uogólniałbym tak )) bo akurat SGD znam osobiście vide ostatni zlot
  
 
A ja uważam, że to kompletna bzdura, ja czysto wirtualny i wielu innych też, otrzymałem natychmiastową pomoc i nie sądzę, że było to uzależnione od znajomości vis a vis .
Wydaje mi się, że bardziej jest to uzależnione od człowieka.
  
 
Cytat:
sagittario...życzę Ci aby to był czujnik ABS...u mnie winien był cały moduł abs/tc - to jest jedna skrzyneczka przy pompie ABS. Pisałem o tym jakiś czas temu.



Res - niestety miałeś rację, łudziłem się że to może czujnik, jakieś połączenie, że coś się wykombinuje jednak usterka była już nie do znieśnia tak więc wczoraj rano Oma pojechała do elektronika i okazało się jak u Ciebie, że sygnały oraz zasilanie dochodziło do modułu i wszystko ginęło już wewnątrz - tak więc pozostała tylko wymiana.

Telefon do Intercarsu - nie ma, telefon do innych sieci sklepów nie ma, telefon do ASO - nie ma ale mogą sprowadzić, jak jest w Polsce może być na koniec przyszłego tygodnia, jak z Niemiec jeszcze dłużej a zegar przedzlotowy wszedł już w ostatnią fazę odlicznia i do tego kosmiczna cena powaliła mnie na kolana.

Dzwonię do Mariusza - jest więc pytanie czy mogę podjechać albo kogoś podesłać bo bryka i tak rozgrzebana w warsztacie, oczywiście nie ma problemu, więc brat wskakuje na motor i grzeje do Parczewa, na miejscu czeka już przygotowany moduł ABS, wieczorny powrót do Warszawy i dziś rano po montażu Oma wyjeżdża sprawna o własnych siłach z warsztatu.

TAK WIĘC SZCZERE PODZIĘKOWANIA ZA UDZIELONĄ POMOC !!!
SZYBKO, SPRAWNIE I DO TEGO W KORZYSTNEJ CENIE !!!

Tym bardziej że to już chyba 3 czy 4 raz ....
Oczywiście na LOB Party podziękowanie będzie miało bardziej wymierną postać


Pozdrawiam
Sagittario
  
 
Bardzo gorąco dziękuję Robertowi1x, który dzisiaj wymienił kable WN w mojej Omesi. Pomimo chwilowych trudności z dziwnymi torxami niezawodny Robert dał radę i auto od razu odzyskało pełny wigor

Jeszcze raz wielkie dzięki Robert!!!
 
 
Cytat:
2006-10-28 18:52:51, Immo pisze:
Bardzo gorąco dziękuję Robertowi1x, który dzisiaj wymienił kable WN w mojej Omesi. Pomimo chwilowych trudności z dziwnymi torxami niezawodny Robert dał radę i auto od razu odzyskało pełny wigor Jeszcze raz wielkie dzięki Robert!!!

Przyłączam się do podziękowania Robertowi1x ,u mnie też dał Chłopina radę
  
 
Cytat:
2006-10-28 18:52:51, Immo pisze:
Bardzo gorąco dziękuję Robertowi1x, który dzisiaj wymienił kable WN w mojej Omesi. Pomimo chwilowych trudności z dziwnymi torxami niezawodny Robert dał radę i auto od razu odzyskało pełny wigor Jeszcze raz wielkie dzięki Robert!!!


Niech chodzą jak najdłużej
  
 
WIELKIE DZIĘKI za szybką i sprawną pomoc kolegom w przekładaniu " dermoszpanki " Dziękuje Robertx1 i Immo Pzdr Szuwarek
  
 
Cytat:
dermoszpanki

Wiesz ile nerwów kosztowało, aby zedrzeć ją z Autosana?
 
 
no tak trzeba to nawet wykrzyczeć
a więc ...SERDECZNE DZIĘKI dla zbynia za małe conieco
oraz dla autoseby który uzdrowił kurowozowi wyświetlacz
howk
  
 
a ja dziekuje grupie dolnoślaskiej za pomoc okazana w znalezieniu stacji diagnostycznej.
Zapraszam do Gdańska na małe pifko.
pozdr
  
 
ZA POMOC W ZNALEZIENIU I OFIAROWANIA MI KSIĄZKI W PDF.
  
 
To są podziekowania bo uratował mi dupe.A raczej po to jest ten klub by pomagac sobie na wzajem prawda?Więc zrobiłem to jak nalezało.Pozdro dla wszystkich i niezapomnijcie po co jesst ten klub.
  
 
Wielkie, wielkie podziękowania dla Pabla za udział w mordędze, poświęcenie 30 godzin swojego żywota, przejechanie 1200 km bez spania w śnieżycach, pocięcie palców pzry próbie zamontowania szyby, a wszystko to bez skargi i złego słowa, z czystej ludzkiej życzliwości. Dzięki niemu w klubie nowa Bestia, a co się stanie z Taksówką (na razie WRC) przyszłość pokaże.
LOB to LOB i nie ma to tamto.
Jeszcze raz dzięki.
  
 
Serdeczne DZIĘKI! dla Wojt'aGda, który to kolejny już raz uprzejmie pomógł mi w dokonaniu zakupów z rabatem (chyba nawet kosztem troche zimniejszego obiadu - wkońcu nie wiem czy zdążył ).

W każdym razie raz jeszcze dzięki za pomoc!

Pozdrawiam,
Eryk

-----------------
"Każdy dzień może być tym ostatnim, a który - nie rozwikłam tej zagadki.."
  
 
podziękowania dla kuby który oglądał ome kombi pod warszawą i zdał mi relacje z tego co zobaczył , a zobaczył złoma za grubą kase chodż przez telefon miała być cudem techniki

na zlocie sie odwdzięcze
pzdr k.
  
 
Cytat:
2007-02-13 14:30:35, fomin pisze:
podziękowania dla kuby który oglądał ome kombi pod warszawą i zdał mi relacje z tego co zobaczył , a zobaczył złoma za grubą kase chodż przez telefon miała być cudem techniki na zlocie sie odwdzięcze pzdr k.



Nie zamaco
To, że nie działały trzy szyby i jedno lusterko elektryczne, że nie jeździło jak na trzyzero przystało, że totalny golas i że chcieli za nią jak rolnik za zboże w czasie suszy wcale nie znaczy, że złom. Po prostu auto nie warte tych pieniędzy, za które chcieli ją puścić.
A co do "oddźwięczania"... Przestań, uspokój się, nie ma sprawy
  
 
Eryk nie ma za co sorki tylko ze tak późno odpisuje. Zawsze mogę pomóc jak ktoś chce rabatu w AutoPartnerze.
pozdr
  
 
Serdeczne podziękowania dla Senatora!
Za to, że nie zależnie o której zadzwonie do niego, zawsze służy pomocą!!!

Jeszcze raz dzięki, postaram się jakoś odwdzięczyć!!!
  
 
serdecznie dziękuję "SEBA-OMEGA" za sprawną transakcję.

Piszę powyższe z uwagi na przesyłkę...
...tak zabezpieczonej jeszcze nie widziałem
podejrzewam, że zawartość paczki spokojnie wytrzymałaby rzucanie, zgniatanie
czy nawet niewielką eksplozję

dzięki!