O tym trzeba powiedzieć głośno - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wielkie dzięki dla Admina za załatwienie i dostarczenie super walizki!
  
 
Cytat:
2008-04-19 21:11:04, PiotrS pisze:
Wielkie dzięki dla Admina za załatwienie i dostarczenie super walizki!

Czarna teczka
  
 
Wielkie podziękowania dla ElwoodWroclawiak za podjechanie do Grodkowa i użyczenie mechaniorom wtrysku sterującego na podmiankę ze swojej furki, a potem za podwiezienie mnie na pociąg do Brzegu. Jeszcze raz wielkie dzięki
  
 
Wielkie dzięki dla:
MareckiL - za zholowanie mojej 3000 z dziurawą michą olejową z trasy rajdu do ośrodka.
Zrezygnowałeś z uczestnictwa w dalszej zabawie, aby nam pomóc.

Mayster - za pożyczenie liny holowniczej.

Eryka - za zholowanie rodzinki pod drzwi domu, chociaż wcale nie było Ci po drodze do własnego.
Medal za dzielne znoszenie śpiewu naszej córki w drodze


[ wiadomość edytowana przez: dan-cnc dnia 2008-05-11 18:52:20 ]
  
 
U mnie rowniez nie obylo sie bez przygod
szczegolne dzieki dla

Senatora, za uzyczenie sprzetu

Marios i Mumos pomoc w zmianie kola na trasie

GRZESIEKK !!! za jezdzenie po wulkanizatorach i szukanie opon
w sobote o 18 Udalo sie jeszcze raz wielkie dzieki

Dla calej ekipy, ktora podnosila moje auto podczas zmiany kola
kiedy lewarek okaal sie za krotki

Te i inne przyklady ukladaja sie w haslo...

LOB to LOB i nie ma to tamto

Jeszzcze raz dzieki
  
 
Cytat:
2008-05-08 09:36:05, sewcio pisze:
Wielkie podziękowania dla ElwoodWroclawiak za podjechanie do Grodkowa i użyczenie mechaniorom wtrysku sterującego na podmiankę ze swojej furki, a potem za podwiezienie mnie na pociąg do Brzegu. Jeszcze raz wielkie dzięki



Oczywiście chodziło mi o podwiezienie do Brzegu na pociąg - oj chyba byłem na wagarach na tej lekcji j.polskiego
  
 
Wielkie dzięki dla Mariosa za odstawienie mojej połowicy pod sam blok. Mam nadzieję, że mu zbytnio nie marudziła na szybkość
  
 
Serdeczne podziekowania dla Ilku i Gieroya za okazaną pomoc gdy mi się autko rozkraczyło w okolicach Słupska. Panowie, macie u mnie dobrą flaszkę !!!
  
 
Hurtowe podziękowania dla:

Pabelo - za czujność i namiar na "omegoszrota"

mayster - za pomoc w usunięciu "poważnej" usterki

fatboy - za dostarczenie przesyłki

SENATOR - za odwiedziny i masę zabawy z kabelkami (sam bym tego w życiu nie zrobił) oraz inne cenne rady

LOB to LOB i nie ma to tamto


[ wiadomość edytowana przez: kuba dnia 2008-07-24 14:33:02 ]
  
 
Gumbas teraz siedzę w Chorwacji to się nie będę rozpisywał ale się spotkamy to Ci opowiem co mi się przydarzyło w drodze powrotnej do domu istny kabaret
  
 
wielkie dzieki dla Kuby, ktory nie tylko obdarowal mnie dwoma srubami plywajacymi i uratowal mi hamulce, ale co wiecej osobiscie mi je dostarczyl na dzialke, gdzie robiony jest samochod
  
 
..Podziękowania dla Senatora za konsultacje telefoniczne odnośnie C30SE T.. 73 wyleczony
  
 
Ogromne podziękowania dla Pabelo za zaopiekowanie się braciszkiem i pomoc w wyleczeniu jego moto. Nie dość , że po piatkowo-sobotnich ulewach miał własne problemy, to mimo to znalazł czas aby pomóc mu w kryzysowej sytucji.
Okazuje się, że na pomoc mogą liczyć nie tylko klubowicze ale i ich najbliższa rodzinka.
Jeszcze raz wielkie dzięki ode mnie i przede wszystkim Łukasza i Moniki.
  
 
Ważne, że się udało i polecieli dalej na południe
Plan został wykonany

Pozdrawiam
  
 
Senator - nieoceniony kolega.
Załatwił co trzeba, podwiózł na miejsce, pomógł co trzeba i towarzyszył w powrocie!
Wielkie dzięki Senatorze!

[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2008-09-13 22:23:35 ]
  
 
HM kto komu powinien dziekowac???
Dzieki Tobie Senio mial okazje spoooooooooory kawal drogi i czasu jechac bardzo mocno przez co wyraznie sie ozywil.
Dla mnie to tez byla przyjemnosc.
Jak zobaczylem poduszke to zniknelem w 2 minuty od przylozenia do niej glowy

[ wiadomość edytowana przez: SENATOR dnia 2008-09-14 22:06:01 ]
  
 
E.......teraz to dopiero damy czadu .....
.........gdzie ten zlot?
Czemu tak daleko????
  
 
Cytat:
2008-09-15 21:17:39, PiotrS pisze:
E.......teraz to dopiero damy czadu ..... .........gdzie ten zlot? Czemu tak daleko????


Ty już lepiej blachy przekręcaj
  
 
Olej kupiłem .
Damy radę.
  
 
Cytat:
2008-08-01 21:40:46, fatboy82 pisze:
wielkie dzieki dla Kuby, ktory nie tylko obdarowal mnie dwoma srubami plywajacymi i uratowal mi hamulce, ale co wiecej osobiscie mi je dostarczyl na dzialke, gdzie robiony jest samochod



Hehe... Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
Wczoraj też ukręciłem identyczną śrubę i z tego miejsca, niniejszym chciałbym podziekować fatboyowi za chęć niesienia niezbędnej pomocy